Świątecznie

Święta to dobry czas, szczególnie wtedy, kiedy ludzie zwracają się ku Światłu. Każdy człowiek jest Światłem. Każdy człowiek niesie w swoim sercu Światło i każda celebracja Światła jest w istocie docenieniem swojej wewnętrznej mocy i siły, swojej najważniejszej jakości, swojego wewnętrznego lśnienia.

Każde świętowanie jest dobre, ponieważ pomaga ludziom odnaleźć w sobie siłę i sposób na to, by poprzez radość, zabawę i pozytywne myślenie tworzyć nowe dobre wzorce, które będą kreować ludzkie życie. Świętowanie jest sposobem na podniesienie energii. Nie jest ważny pretekst. Nie jest ważne, co człowiek świętuje. Ważne, by świętował z miłością. Ważne, by jego intencją był pokój, zgoda, radość, wspólnota, wspólne cieszenie się. Wspólne zasiadanie do stołu i dzielenie się razem czy to chlebem, czy innym jedzeniem, czy opłatkiem, czy po prostu wspólnie spędzanym czasem. To zawsze jest rzeczą dobrą. Warto świętować. Warto celebrować radość, warto celebrować życie, warto celebrować Światło, warto celebrować wspólne bycie razem.

Święta są też takim okresem w życiu człowieka, kiedy jego serce bardziej się otwiera. I to, co my w Kronikach bardzo doceniamy, to otwartość w tym czasie na wybaczenie, na zgodę, na pojednanie. Każdy powód jest dobry, by oczyścić swoją energetykę. Być może komuś te święta nie są potrzebne do tego, by wybaczyć. Być może wybacza spontanicznie od razu, wiedząc, że to jest dobry sposób na czystą energię. Ale dla niektórych święta są takim punktem zwrotnym, w którym mogą złożyć w ofierze coś, czego nie potrafią zrobić na co dzień.

Właśnie dlatego święta są dobre. Święta przynoszą ludziom bardzo dużo pozytywnej energii. Ta magiczna wibracja, która unosi się ponad Ziemią w okresie Bożego Narodzenia jest dobrą energią, przesyconą Światłem. Doceniamy to. Bez względu na komercję. Nie każdy skupia się na tym, by wydać jak najwięcej pieniędzy. Nie każdy skupia się na tym, by jak najwięcej zarobić w czasie świąt. Mnóstwo ludzi myśli w tym czasie przede wszystkim o tym, jak sprawić radość ukochanym. To dominuje. To czuje się w tej cudownej energii, która unosi się ponad Ziemią. Czuje się wyraźnie chęć sprawienia radości, chęć przytulenia bliskiej osoby, chęć cieszenia się wspólnie z tymi, którzy są bliscy sercu.

Na pewno są wyjątki. Na pewno są ludzie, którzy w tym czasie są smutni, którzy nie lubią świąt, którzy nie mają z kim cieszyć się tym magicznym czasem. Ale to tylko wyjątki, które potwierdzają, że okres świąt jest dobrym czasem dla całej Ziemi. Cała Ziemia podnosi swoją wibrację i świąteczna magia wzmacnia wznoszenie tych wibracji. Właśnie dlatego i my cieszymy się razem z ludźmi, kiedy ludzie świętują. Świętujemy razem z ludźmi miłość, pojednanie, Światło, które rodzi się w sercu każdego człowieka. To magiczny czas. Jesteśmy w nim z Wami.

(spisała Bo Andrzejewska – grudzień 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 584
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu