Pokarm

Warto zwracać uwagę na to, czym karmicie swoją duszę i ciało. I tak, jak dbacie o swoje ciało poprzez dobieranie odpowiednich pokarmów, warto dbać także o pokarm dla duszy. I tak jak starannie wybieracie produkty, aby przygotować dobry posiłek, wybierajcie też starannie to, czym odżywiacie swoje wewnętrzne światło. Wielu spośród was dba o to, by nie spożywać mięsa. Wiecie o tym, że energia mięsa nie służy waszemu rozwojowi. Potraficie przygotować posiłek bez mięsa. Potraficie bez tego mięsa żyć i w najmniejszym stopniu nie przeszkadza wam brak tych składników, które do ludzkiego ciała wnosi jedzenie mięsa.

A teraz zróbcie to samo na poziomie duszy. Wyobraźcie sobie, że złość, zawiść, niecierpliwość są tym samym dla duszy, co mięso dla ciała. Wyobraźcie sobie, że kiedy wypełniacie się lękiem, nienawiścią, agresją do czegokolwiek i kogokolwiek, energetycznie ma to dla was takie samo znaczenie, jakbyście przygotowali sobie talerz pełen mięsa. Kiedy przygotowujecie sobie wegetariańskie posiłki, kierujecie się głównie współczuciem i miłością do zwierząt. Kiedy przygotowujecie pokarm dla duszy, kierujcie się miłością i współczuciem dla wszystkich istot czujących. Ponieważ jesteście częścią większej całości pamiętajcie, że kiedy odczuwacie złość, którą być może nawet tłumicie, żeby nie ranić nikogo na zewnątrz – każda taka złość jest energetycznie przekazywana wszystkim istotom czującym. Ponieważ jesteście jednym.

Każdy z was, kiedy poczuje złość, zawiść, lęk, niechęć do kogoś lub czegoś, dzieli się tym spontanicznie z innymi istotami czującymi. Nie ma tu znaczenia dzielenie rzeczy na właściwe i niewłaściwe. Nie ma znaczenia, czy czujecie złość do tych, którzy popierają szczepienia, bądź tych szczepień nie popierają. Złość, niechęć, wrogość to energia. Energia, którą wypełniacie najpierw siebie, a poprzez to przyciągacie do swojego życia jeszcze więcej złości, wrogości i niechęci.

Wszechświat jest lustrem. Nieważne, czego nienawidzicie, czy jest to róża, czy szczepionka. Każda nienawiść przyciąga nienawiść, każdy lęk przyciąga lęk. Ale jeszcze ważniejsze z naszego punktu widzenia jest bycie odpowiedzialnym i świadomym. Ważniejsze jest bycie istotą, która zdaje sobie sprawę z tego, że jej uczucia są pomnażane i dzielone pomiędzy wszystkie istoty czujące. Bierzecie zatem też na siebie odpowiedzialność za każdy lęk i gniew, który czują inni ludzie.

W ten sposób stwarzacie świat. Warto uświadomić sobie swoją moc. To już wielki czas. Ziemia bardzo mocno podniosła wibracje. Na pewnych poziomach wszechświat wpuszcza tylko ludzi, którzy spokojnie akceptują to, co jest, a wyboru dokonują tylko poprzez miłość, a nie przez nienawiść. Bo jeśli czegoś w swoim życiu nie chcecie – nieważne, czy to róża czy szczepionka, to miłością stwarzajcie to, czego pragniecie. Emocje zasilają i przyciągają do waszego życia więcej tego, co tymi emocjami obdarzacie. To Prawo Przyciągania, o którym mówi się i pisze od wielu lat. Czas najwyższy wprowadzić je w życie. Czas najwyższy uświadomić sobie, że tylko miłość jest drogą. Tylko miłość może zaprowadzić do szczęścia. Gniew prowadzi na manowce. Zawiść prowadzi w ślepą uliczkę. Niechęć i wrogość prowadzą do zguby. To czas kochania. Tylko miłość prowadzi jasno oświetloną przejrzysta ścieżką. To czas miłości i wzrastania.

(spisała Bo Andrzejewska – czerwiec 2020)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu