Plan Duszy

Każdy człowiek schodzi tutaj na Ziemię z unikalnym planem duszy. Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. I chociaż patrząc z zewnątrz wydaje się, że wiele osób robi to samo, w istocie każdy robi to po swojemu. Każdy rozwija w sobie zupełnie inne jakości i wkłada do tego, co robi, co tworzy zupełnie inne energie i wibracje.

Każdy człowiek jest unikalny i jego program też jest niepowtarzalny. Swój program można odnaleźć słuchając głosu swojego serca, podążając za tym, co głęboko w duszy gra najmocniej. Podążając za radością. To radość, zachwyt i piękno prowadzi tą najlepszą ścieżką, która wyznacza szlak indywidualnej samorealizacji. Kiedy człowiek kieruje się radością, kiedy szuka tego, co sprawia mu najwięcej przyjemności i zachwytu wówczas naprawdę robi to, po co zszedł tutaj na Ziemię.

W gruncie rzeczy każdy posiada w sobie ten wewnętrzny kompas, który sprawia, że człowiek wcale nie potrzebuje doradców, psychologów, astrologów czy numerologów. Każdy może sam odczytać swój wewnętrzny drogowskaz i odnaleźć tę ścieżkę, która poprowadzi go do szczęścia i samospełnienia. Jednak nie każdy umie odnaleźć i odczytać swój wewnętrzny kompas. Właśnie dlatego w praktyce doradcy zawodowi, psycholodzy i astrolodzy są potrzebni i spełniają tutaj ważną rolę. Jeśli ktoś nie umie sam odnaleźć w sobie tego, co jest jego pieśnią życia, wówczas powinien szukać pomocy u specjalistów, którzy pokażą mu, co jest dla niego najważniejsze.

Bo praca życia i ta indywidualna ścieżka jest rzeczywiście najważniejszym światłem w życiu każdego człowieka. To jest to, co też można nazywać pasją albo miłością do działania, do pełnienia określonych funkcji i ról. To jest to, co nadaje życiu sens i sprawia, że człowiek czuje się potrzebny i wartościowy, a dzięki temu czuje się tutaj po prostu dobrze. Każdy człowiek chce mieć swoje miejsce na Ziemi i poczuć je całym sobą. Chce wiedzieć, że jego istnienie jest potrzebne i ma głęboki sens. Że nie jest to tylko kwestia biologicznego przetrwania, polegającego na tym, żeby zjeść, przespać się, odpocząć, wykonać kilka bezsensownych działań i znowu jeść i znowu spać. To nie jest życie tylko egzystencja. I prędzej czy później prowadzi do poczucia frustracji i niespełnienia.

Dopiero odnalezienie sensu swojego życia i poczucie całym sobą, że ma się tutaj swoje unikalne i przypisane tylko sobie miejsce na Ziemi sprawia, że człowiek czuje się szczęśliwy. Bycie szczęśliwym to bycie potrzebnym, to świadomość swojej istotnej roli w całej skomplikowanej układance życia. Cały wszechświat jest pełen harmonii i w tym harmonijnym układzie człowiek jest drobiną, która odnajduje swoją istotną rolę. Brak jakiejkolwiek drobiny, jakiegokolwiek klocka w tej skomplikowanej układance może zaburzyć całą harmonię. Dlatego warto wiedzieć, że każdy jest potrzebny. Ta wiedza dodaje poczucia własnej wartości. Pomaga żyć ze świadomością unikalności, ale też i sensu życia.

Tak – często ludzie zadają sobie pytanie o sens życia. I oto jest właśnie odpowiedź. Sensem życia jest odnalezienie swojego miejsca w tej skomplikowanej układance i wiedza, że to miejsce jest ogromnie ważne i niepowtarzalne. Że nikt nie może Was w tym miejscu zastąpić. To, co wybrała Wasza dusza i ta jej ścieżka jest czymś wyjątkowym, przeznaczonym tylko dla Was i dla nikogo więcej. Dlatego każdy jest ważny i niezastąpiony.

To jest wiedza, która powinna oświetlać drogę każdemu. Szczególnie wtedy, kiedy szuka swojego miejsca na Ziemi, swojej roli do spełnienia. Ta rola jest. To miejsce jest. Stosując swój wewnętrzny kompas oświetlony radością, miłością, poczuciem zadowolenia i satysfakcji można to miejsce odnaleźć. Nie jest to wcale trudne.

Ale jeśli pojawiają się trudności i wątpliwości, jeśli brakuje pewności, a wewnętrzny  głos wydaje się niezrozumiały, wówczas można zapytać tych, którzy odnajdą tę drogę w horoskopie albo w układzie numerologicznym albo w jakiejkolwiek innej nauce, która pomaga odszukać człowiekowi jego życiową ścieżkę.

(spisała Bo Andrzejewska – lipiec 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 583
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu