Oczekiwanie

Cisza jest ważna. Dopiero, kiedy stworzysz ciszę w swoim umyśle, możesz tak naprawdę otworzyć się na wiedzę, na prawdziwą mądrość. Wiedzę, która przychodzi z Akaszy. Każdy człowiek ma kontakt z Kronikami Akaszy i ze swoimi Mistrzami. Każdy. Bez żadnego kursu. Jest to jednak kontakt nieświadomy i polega na tym, że Mistrzowie, Opiekunowie, którzy są przy każdym człowieku na Ziemi przesyłają bezpośrednio do jego umysłu inspirację, pomysły, rozwiązania, odkrycia. Te wszystkie przebłyski, iluminacje, których doświadcza chyba każdy człowiek, są właśnie częścią przekazów z Kronik Akaszy.

Tylko w ciszy potrafimy je przyjąć. Tylko wtedy, kiedy wyłączamy myśli. Ludzie wyłączają myśli spontanicznie wtedy, kiedy są zmęczeni albo zrezygnowani. Albo wtedy, kiedy życie ich przytłoczy, kiedy rozkładają ręce mówiąc: „Już nic więcej nie wymyślę”. I kiedy zrezygnują z myślenia, kombinowania, z prób odszukania rozwiązania, tworzą czystą przestrzeń, w której może pojawić się odpowiedź lub inspiracja.

Ludzie świadomi, świadomie siadają do medytacji i tworzą ciszę, mówiąc całym swoim sercem: „niech przyjdzie do mnie rozwiązanie, pomysł, inspiracja, to, czego w tej chwili najbardziej potrzebuję”. Taki właśnie jest najważniejszy cel medytacji. Oczywiście ona także uzdrawia. Medytacja także podnosi wibracje i harmonizuje. Ale przede wszystkim jest ciszą. Ciszą, w której może pojawić się najlepsza odpowiedź.

I są też ludzie, którzy świadomie wchodzą w Kroniki Akaszy poprzez odpowiednią modlitwę otwierającą. Wchodzą i pytają. I ci ludzie także muszą umieć stworzyć w sobie ciszę. Nikt nie zostanie dobrym konsultantem Kronik Akaszy, jeśli nie będzie umiał wyciszyć myśli.

Cisza jest przestrzenią, w której może się zamanifestować wiedza i mądrość. To trochę tak, jak z pełnym i pustym naczyniem. Kiedy trzymasz w dłoniach szklankę pełną herbaty, nie możesz nic więcej do niej nalać. Ale kiedy ją opróżnisz i podstawisz, może znaleźć się w tej szklance na przykład eliksir uzdrawiający ciało. Podobnie z ciszą. Cisza jest zbudowaniem pustego naczynia w umyśle. Cisza jest gotowością na przyjęcie tego, co można otrzymać. Jest gotowością na przyjęcie daru z Kronik Akaszy, od wszechświata, od Boga.

W gruncie rzeczy wszystko tutaj jest tym samym, ponieważ to, co płynie z Kronik Akaszy jest przekazem z Najwyższego Źródła. Warto o tym głośno mówić, ponieważ niektóre materiały próbują podawać, że przekazy z Kronik Akaszy są channeligiem z astralu. Nie jest to prawdą. W obszarze astralu znajdują się rozmaite byty, istoty, które czasem próbują dostać się do ludzkich umysłów, bawić się, ćwiczyć, przekazywać różne treści im potrzebne. Do Kronik Akaszy nie ma dostępu astral ani astralne istoty.

Akasza jest Wszystkim Co jest. Jest też Najwyższym Źródłem. Kroniki Akaszy są z Nim połączone. Mistrzowie i Opiekunowie Kronik Akaszy pracują z Bogiem. Można poprzez Kroniki Akaszy zwracać się do Najwyższego Źródła, ale można też modlić się bezpośrednio. Nie potrzebujecie żadnych pośredników między sobą a Bogiem. Jesteście z nim zawsze połączeni. Mistrzowie, Nauczyciele w Kronikach Akaszy także są z Nim połączeni. Przekazują wiedzę i informacje z Najwyższego Źródła za Jego pozwoleniem. Warto to wiedzieć.

Właśnie dlatego warto stworzyć ciszę w umyśle. Cisza jest przestrzenią, w której można z serca wyprowadzić intencję: „proszę o odpowiedź, proszę o inspirację, proszę o rozwiązanie z Najwyższego Źródła”. I wówczas z tego Źródła ono przychodzi, ponieważ to nasze myśli kreują rzeczywistość i prowadzą energię. Właściwie pomyślana intencja poprowadzi przekaz z Najwyższego Źródła.

(spisała Bo Andrzejewska – maj 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu