Obliczenia numerologiczne

Poniżej podaję sposoby obliczenia Liczby Urodzenia oraz tabelkę wartości liczbowych każdej litery. Pomoże to na własną rękę obliczyć najważniejsze składniki portretu numerologicznego. Oczywiście bez znajomości zasad interpretacji  na niewiele się to przyda. Niemniej jednak warto zobaczyć jakie liczby dominują w naszym życiu, a jakich nam brakuje. Podpowiadam zainteresowanym, że można zmienić niekorzystne wibracje swojego Imienia i uzupełnić brakujące liczby poprzez dodanie nowych imion przez doświadczonego numerologa. 

Pracuję w systemie Gladys Lobos i podane tu obliczenia odnoszą się do tego systemu. U innych numerologów wyniki mogą być całkiem inne.

Liczba Urodzenia (Przeznaczenia, Droga Życia)

Powstaje z zsumowania daty narodzin i zredukowania powstałego wyniku do jednaj cyfry. Np. dla osoby urodzonej 15.09.1968 działanie to będzie wyglądać następująco:

1+5+9+1+9+6+8=39

3+9=12

1+2=3

Liczbą Urodzenia tej osoby jest liczba 3.

Jeśli wynikiem jest liczba dwucyfrowa, składająca się z dwóch takich samych cyferek, np.: 11, 22, 33…, wówczas nie sprowadzamy jej już do prostszej postaci, gdyż jest to tzw. liczba mistrzowska. Np. dla osoby urodzonej 31.10.1959 działanie to będzie wyglądać następująco:

3+1+1+1+9+5+9=29

2+9=11

Liczbą Urodzenia tej osoby jest liczba 11.

Imię (suma imion i nazwisk branych pod uwagę)

Wartości Imienia obliczamy korzystając z poniższej tabelki.

Podstawiając pod każdą literę imion i nazwiska odpowiadającą jej liczbę i sumując wszystkie możemy obliczyć wartość nazywaną Celami życiowymi. Jeśli osobno zsumujemy samogłoski otrzymamy LiczbęWnętrza, a zsumowane spółgłoski pokażą LiczbęZewnętrzną. Całość tego układu nazywamy kombinacją. Oczywiście podobnie jak przy obliczaniu Liczby Urodzenia, otrzymane wartości redukujemy do postaci jednocyfrowej. Zwracamy jednak uwagę na liczby Mistrzowskie i liczby karmiczne, które pojawiają się w trakcie wyliczenia.

W podanym wyżej przykładzie Liczba Wnętrza wynosi 9, Liczba Ekspresji – 7, Cele Życiowe -7. Kombinacja wynosi zatem: 9-7-7. Obliczenia ujawniły liczbę doskonałą – 11 oraz liczbę karmiczną -13

Kombinacja jest ważnym składnikiem portretu, który pokazuje, co nam w duszy gra, jak prezentujemy się w relacjach z innymi oraz do czego dążymy. Bardzo często jest nieharmonijna i powoduje problemy z wyrażaniem swoich uczuć, z działaniem, z realizacją planów, z byciem nierozumianym przez innych ludzi, z relacjami. Bywa, ze niekorzystna kombinacja działa jak magnes, przyciągając do nas pecha. Jest to ten fragment portretu, który zmieniamy dodając nowe imiona lub pseudonim.

 

Potencjał (zawartość wibracji)

Tworząc portret obliczamy zawartość poszczególnych wibracji w imieniu. Nazywamy to trafnie potencjałem, ponieważ każda wibracja daje nam swoiste możliwości działania i charakterystyczne cechy osobowości. Skrótowo i pobieżnie znaczenie liczb w potencjale wygląda mniej więcej tak…

1 – ambicja, odwaga, inspiracja

2 – łagodność, takt, wrażliwość

3 – radość, szczęście komunikacja

4 – pracowitość, cierpliwość, poczucie godności

5 – ciekawość, witalność, energia

6 – opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia

7 – samorozwój, wiedza, duchowość

8 – władza, seks, pieniądze

9 – dobro, mądrość, miłość uniwersalna

W podanym tutaj przykładowym imieniu wyliczenie Potencjału wygląda następująco…

1 – 2

2 – 1

3 – 0

4 – 1

5 – 2

6 – 1

7 – 0

8 – 0

9 – 2

W tym przykładzie brakuje wibracji 3, 7, 8. Oznacza to możliwe trudności w sferach związanych z tymi liczbami. Ważne są też proporcje pomiędzy kolejnymi wibracjami. Każda liczba ma niestety również niekorzystny wpływ, szczególnie wtedy, kiedy jest jej w portrecie za dużo i nie jest równoważona przeciwną wartością.

Po analizę z interpretacją warto udać się do doświadczonego numerologa. Między innymi i dlatego, że w sytuacji posiadania niekorzystnych wibracji, numerolog podpowie jak sobie pomóc, kształtując podpis lub zmieniając wartość wibracji na korzystną.

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 583
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu