Numerologia par

Jest wiele sposobów na sprawdzenie partnerskiego doboru. W numerologii, podobnie jak w astrologii, istnieje analiza porównawcza dwóch numerologicznych portretów. Jest to oczywiście skomplikowana analiza, którą wykonać może tylko zaawansowany praktyk. Samemu można natomiast sprawdzić czy pasujemy do siebie, na podstawie dopasowania Liczb Urodzenia. Jak je obliczyć podaję na stronie o obliczeniach. Kiedy mamy już nasze liczby, sprawdźmy, jak ze sobą współpracują.

 

Jedynka z Jedynką

Dwóch niezależnych przywódców w jednym królestwie nie wróży niczego dobrego. Towarzyszy im ciągła walka o władzę. Jedynym wyjściem jest kompromis, podzielenie się zakresem rządzenia i wzajemny szacunek dla indywidualności partnera.

Jedynka z Dwójką

Idealnie. jedynka rządzi, Dwójka umiejętnie współpracuje. jedynka opracowuje nowe pomysły i rozwiązania, Dwójka jest ich najlepszym wykonawcą. Warto tylko, aby Jedynka umiała docenić niezastąpionego współpracownika, jakim jest Dwójka z jej wyjątkowa intuicją.

Jedynka z Trojką

Trójka swoimi talentami uzupełnia zapał Jedynki, a Jedynka doceni wdzięk i towarzyski urok Trójki, bowiem atrakcyjny partner jest dla niej powodem do dumy. Trojka potrafi uznać przywódcze zdolności Jedynki, bo nie władza jej w głowie, zatem to dobry układ.

Jedynka z Czwórką

Trudna sytuacja, ponieważ metodyczna i cierpliwa Czwórka ciągle musi hamować rozpędzoną jedynkę, a przy tym jest osobą skromną i nie lubi się popisywać, nie przyniesie więc Jedynce tak upragnionego splendoru.

Jedynka z Piątką

Inspirujący związek, gdyż zarówno Jedynka jak i Piątka lubią mocne wrażenia, nowe przygody i doświadczenia. Razem mogą zwiedzać świat i twórczo się rozwijać, muszą jednak pamiętać o niezależności i odrębności partnera i nie wkraczać na jego terytorium.

Jedynka z Szóstką

Przywódcze zapędy Jedynki mogą irytować Szóstkę, która z kolei zamęczać będzie jedynkę ciągłym marudzeniem i pouczaniem. Są tak różni, ze trudno jest im się porozumieć. Szansą na udany związek jest skupienie na wspólnym rozwoju intelektualnym, gdyż łączyć ich mogą zainteresowania kulturalne i wykształcenie.

Jedynka z Siódemką

Siódemka delikatnie wyciszy rozpędzona Jedynkę i podsunie jej trochę filozoficznej wiedzy, a Jedynka obdarzy Siódemkę zapałem, optymizmem i fantazją. Mimo że należą do różnych światów mogą się doskonale porozumieć.

Jedynka z Ósemką

Oboje ambitni, oboje potrzebują władzy. Jeśli Ósemka nie będzie żądała od Jedynki bezwzględnego posłuszeństwa, a Jedynka nie będzie oczekiwała od Ósemki ciągłych pochwał i uznania, ten związek ma szansę przetrwania.

Jedynka z Dziewiątką

Mądrość Dziewiątki pomoże Jedynce w realizacji odważnych planów, natomiast jej altruizm i ciągłe pomaganie wszystkim dookoła może nie znaleźć zrozumienia u Jedynki i nawet wzbudzać jej zazdrość.

(pamiętajmy, że większość Dwójek to Mistrzowskie Jedenastki, zatem funkcjonują na wyższych poziomach niż pozostałe liczby zwykłe, posiadając jednocześnie wyjątkową intuicję, wrażliwość, talenty…)

Dwójka z Dwójką

Dwie emocjonalne i wrażliwe natury doskonale się rozumieją i dobrze razem współpracują. nawet jeśli nie mają wspólnych zainteresowań, to i tak znajda wspólny język i zostaną przyjaciółmi, a ich związek będzie piękny i głęboki.

Dwójka z Trójką

Trudny układ. Mimo zdolności Trójki Dwójka nie chce z nią współpracować, bo wie, ze ma równie duży talent. Posiadając wiele wdzięku nie zachwyca się walorami Trojki i ta ostatnia rzeczywiście niewiele ma jej do zaproponowania i przez to czuje się niedoceniana.

Dwójka z Czwórką

Utalentowaną, intuicyjną i przyjazną Dwójkę Czwórka obdarza tym, czego jej brak – systematycznością i cierpliwością. Mogą się wiele od siebie nauczyć, a ich związek stać się twórczy i silny.

Dwójka z Piątką

Oboje kochają zmiany i ciągłe poszukiwania, chętnie wymieniają się swoimi doświadczeniami lub ruszają razem po przygodę. Może to być bardzo interesujący i udany związek, choć brakuje w nim stałości, zdecydowania i systematyczności.

Dwójka z Szóstką

Oboje mają w sobie dużo ciepła i harmonii powinni więc dobrze się rozumieć. O ile Dwójka doceni opiekuńczość i wiedzę Szóstki, jest duża szansa na twórczy rozwój i artystyczną realizację w tym związku.

Dwójka z Siódemką

Wrażliwa i towarzyska Dwójka może nie umieć zaakceptować Siódemki chłodnej i skłonnej do samotniczego trybu życia. Jeśli jednak potrafi się z tym pogodzić, a Siódemka wykrzesze z siebie trochę ciepła, odnajdą porozumienie.

Dwójka z Ósemką 

Dobry związek. Ósemka pomaga Dwójce uwierzyć we własną intuicję, nabrać pewności siebie i zacząć myśleć bardziej konkretnie. Dwójka jest doskonałym wspólnikiem i przyjacielem. Oboje skuteczni i umiejący docenić walory partnera.

Dwójka z Dziewiątką

Te same dążenia i ideały, a także wspólna chęć niesienia pomocy innym. To łączy. Przeszkadza trwonienie energii i nieumiejętność zadbania o ochronę materialną. Związek może upaść z powodów finansowych.

Trójka z Trójką

Dwoje artystów na jednej scenie i każdy z nich chce grać główna rolę. To trudny związek, wypełniony ciągłą rywalizacją i oczekiwaniem na pochwałę. Jeśli uda się umiejętnie podzielić role, to jest maleńka szansa…

Trójka z Czwórką

Trudno im się zrozumieć, bo są krańcowo inni. Trojkę nudzić będzie powaga i zdyscyplinowanie Czwórki, a Czwórkę denerwuje roztrzepanie i lekkomyślność Trójki. To pole walki o ile Trojka trochę nie spoważnieje, a Czwórka nie nabierze lekkości.

Trójka z Piątką

Układ umożliwiający pełny rozwój intelektualny. Chętnie podróżują, uczą się, razem fascynują sztuką. Trojka inspiruje Piątkę, ta natomiast nauczy Trojkę większej odpowiedzialności.

Trójka z Szóstką

Oboje cenią miłość i rodzinę, zatem może to być udany ciepły związek. Mogą razem rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Lekkomyślna Trojka może od Szóstki nauczyć się odpowiedzialności.

Trójka z Siódemką

Nie jest to łatwy układ. Powierzchowna Trójka musiałaby zaakceptować odmienny świat wartości reprezentowany przez Siódemkę. Jeśli jej się to uda, ma szansę rozwinąć swój talent na wyższym poziomie.

Trójka z Ósemką

Ósemka rządzi, ale i zapewnia materialne podstawy, dzięki którym Trojka może błyszczeć i rozwijać swoje talenty. Jeśli Trojka będzie umiała podporządkować się Ósemce związek może być udany.

Trójka z Dziewiątką

Każdy ma tu własne koncepcje i plany. Dziewiątka chce zbawiać świat, a Trójka widzi tylko czubek własnego nosa, bo to ona jest najzdolniejsza! Dziewiątka się na to nie nabierze i taki związek wielkich szans nie ma.

Czwórka z Czwórką

Dwie pracowite solidne osoby razem mogą osiągnąć wszystko. Wierne i lojalne w stosunku do siebie stworzą dom stabilny, trwały i pełen harmonii. Natomiast brak w nim będzie fantazji i romantyzmu.

Czwórka z Piątką

Zdyscyplinowanej Czwórce trudno znieść zmienność i niekonsekwencję Piątki, a Piątkę nudzić będzie stabilna i pracowita Czwórka. Jeśli potrafią się dogadać, mogą się doskonale uzupełniać.

Czwórka z Szóstką

Dobry związek. Oboje odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą pełen będzie miłości i harmonii, pod warunkiem, ze Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się ciepła i czułości.

Czwórka z Siódemką

Odmienni, ale mają szansę na udane życie. Siódemka ma w sobie dużo prawdziwej wiedzy, którą Czwórka może twórczo wykorzystać. A Czwórka będzie ściągać na ziemię bujającą w obłokach Siódemkę.

Czwórka z Ósemką

Ambitni, pracowici, wytrwali, dążą do tego samego – do pieniędzy i sukcesu. Mądra i zapobiegliwa Ósemka wzbudza w Czwórce wystarczająco dużo szacunku, by ta poddała się jej rządom.

Czwórka z Dziewiątką

To dwa zupełnie różne światy. Czwórka działa w materii, Dziewiątka żyje ideami. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli to się uda, stworzą świetny tandem, gdzie Dziewiątka inspiruje, a Czwórka jest wykonawcą.

Piątka z Piątką

To dwie pokrewne dusze, które chcą poznawać świat i szukają ciągle nowych doświadczeń. Jednakże są tak niezależne, ze nie umieją uszanować wolności drugiego. Nie może tu się obejść bez wojny.

Piątka z Szóstką

Twórczy i rozwojowy układ. Piątka daje inteligencję i dociekliwość, Szóstka uzupełnia to miłością i harmonią. Wspólnie pracują, a efekty ich działań mogą być naprawdę niezwykłe.

Piątka z Siódemką

Trudny układ, gdyż Piątka nie rozumie potrzeby wolności swojego partnera, a dla Siódemki niezależność jest bardzo ważna. Siódemka potrzebuje ciszy i samotności, Piątka chce jak najwięcej doświadczać.

Piątka z Ósemką

Dobry układ. Ósemka roztoczy materialną opiekę nad Piątką, korzystając z jej doświadczenia, co Piątka potrafi docenić, widząc jej mądrość i skuteczność. Dopóki Ósemka nie ograniczy drastycznie wolności Piątki, będą twórczo się rozwijać.

Piątka z Dziewiątką

Oboje szukają mocnych wrażeń i inspirujących doświadczeń. Wyobraźnia i mądrość Dziewiątki współgra z intelektem i aktywnością Piątki. Związek bardzo ciekawy, choć niekoniecznie trwały.

Szóstka z Szóstką

Idealny układ, w którym spotykają się dwie pełne miłości i harmonii istoty. Będą szczerze pomagać innym i wspólnie się rozwijać, chyba że zabraknie im materialnych podstaw, co  ludziom żyjącym w chmurach rzeczywiście może się zdarzyć.

Szóstka z Siódemką

Siódemka potrzebuje spokoju i niezależności, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić i prawić morały. Szóstka będzie czuć się zaniedbana i samotna. To trudny związek, ale może być udany, jeśli włoży się dużo miłości.

Szóstka z Ósemką

Ten związek wymaga kompromisu. Szóstka będzie bronić swych ideałów i oburzać ją będzie materializm Ósemki. Natomiast praktyczna Ósemka nie zrozumie zasad, którymi kieruje się Szóstka.

Szóstka z Dziewiątką

Dobry układ dwojga altruistów i humanistów. Wspólnie pracują dla dobra innych. Jedyną trudnością może być nieumiejętność pracy z materią, co idealistom czasem się zdarza.

Siódemka z Siódemką

Dobry związek dwojga indywidualistów, z których każdy ma swoje terytorium. Pozostają niezależni, a jednocześnie wspierają się nawzajem i doskonale rozumieją, szanując wolność partnera i doceniając jego zdolności.

Siódemka z Ósemką

Pochodzą z innych światów, ale dzięki dużej dojrzałości mogą ze sobą doskonale współpracować. Siódemka inspiruje Ósemkę i potrafi docenić jej skuteczność, natomiast Ósemka zauważa mądrość Siódemki i twórczo ją wykorzystuje. Udany związek.

Siódemka z Dziewiątką

Łączą ich wspólne ideały i poznawanie tajemnic świata. Doskonale się rozumieją i wspierają w duchowym rozwoju. Jeśli zapewnią sobie ekonomiczne przetrwanie, będzie to związek bardzo udany.

Ósemka z Ósemką

To związek pełen pasji, który prowadzi do życia w dostatku. Połączone siły dwóch tytanów zapewnią zdobycie każdego celu, jaki sobie wytyczą. O ile nie będą trwonić sił na walkę o władzę i mściwe posunięcia.

Ósemka z Dziewiątką

Dzięki dojrzałości obojga to bardzo twórczy związek. Ósemka doceni wiedzę i mądrość Dziewiątki, a ta zaakceptuje przywódcze talenty i nieprzeciętną skuteczność Ósemki. Oboje maja sobie dużo do przekazania.

Dziewiątka z Dziewiątką

Dwoje mędrców o bardzo bogatym wnętrzu może ze sobą twórczo współpracować albo nawzajem się zwalczać i wykorzystywać. Mogą wspólnie się rozwijać, o ile potrafią docenić w partnerze osobę równie mądrą, jak oni.

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 627
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu