Muzyka

Dzisiaj o muzyce, chociaż nie jest to pierwszy raz, kiedy pokazujemy Wam piękno otaczającego Was świata. Także to piękno, które ludzie tworzą własnymi rękami. Z jednej strony istnieje cudowna artystka natura, która swobodnie tworzy lasy, krajobrazy i wspaniałe miejsca, w których można uzdrowić siebie na wszystkich poziomach i podnieść swoje wibracje. A z drugiej – jest wiele piękna powstałego dzięki twórczości człowieka. Obrazy. Architektura. Muzyczne utwory. Biżuteria, ubrania i tysiące, tysiące rzeczy, które powstały dzięki temu, że piękno przepłynęło portalem serca do ludzkich dłoni i pozwoliło sobie na manifestację. By człowiek stworzył coś magicznego, dzięki czemu w sercach innych ludzi budzi się zachwyt – pomost do miłości bezwarunkowej, do podnoszenia wibracji.

Muzyka jest jednym z tych wspaniałych czynników, które podnoszą i oczyszczają wibracje na Ziemi. Muzyka tworzona przez ludzi i dla ludzi. Muzyka – jedna z największych magii wszechświata. Zarówno taka, jak rozmaite mantry, które sublimują energię, dzięki świętym dźwiękom i słowom. Ale i taka muzyka, która porywa stopy do tańca i podnosi energie, dzięki budzącej się w człowieku radości. Jak i taka muzyka, która trafia bezpośrednio do serca i porusza je bardzo głęboko, pozwalając, by otworzyło się i by przepłynęło przez nie jeszcze więcej najczystszej miłości z Najwyższego Źródła.

Muzyka ma moc otwierania portali ludzkich serc. Jest tak wyraźnie odczuwana przez ludzi, że reaguje wręcz ich ciało i skóra. Reagują emocje i umysł. Każda cząstka człowieka włącza się w wibracje płynącą z muzycznego utworu. Istnieje wiele takich utworów, które tak mocno poruszają ludzkie wibracje. Jest to efekt otwierania się ludzkiego serca w odpowiedzi na określoną muzykę. Ale jest też i specjalna muzyka, która jest komponowana w charakterystyczny sposób tak, by dźwięki oddziaływały na cząsteczki i komórki fizycznego ciała człowieka. Taka muzyka jest również bardzo ciekawa jako metoda uzdrawiania.

Jednak zwracamy uwagę głównie na tę muzykę, która spontanicznie powstaje z serc wrażliwych artystów w wyniku wejścia w przepływ, w połączenie z Najwyższym Źródłem. To muzyka, która rodzi się po prostu jako muzyka, która ma cieszyć serce i duszę, a nie jako metoda terapeutyczna. Muzyka, która jest dzieckiem sensytywnego twórcy i która zostaje stworzona z radości, ku radości, ponieważ sam akt tworzenia sprawia artyście rozkosz. Taka muzyka jest bezcenna, jest inspirowana Najwyższym Źródłem. Jest odpowiedzią na wibracje, które otaczają wrażliwe, otwierające się na miłość serce.

Muzyka leczy, koi i rozwija. Muzyka wycisza. Muzyka prowadzi człowieka piękną ścieżką do rozumienia siebie i znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytanie: „Kim W Istocie Jestem?”. Muzyka pozwala poczuć magię wszechświata. Pozwala dostroić się do tych wibracji, które brzmią w całkowitej, kompletnej ciszy. Sprawia, że wiecznie rozgadany umysł milknie, a wtedy człowiek uzyskuje dostęp do najgłębszej prawdy o sobie samym, do najważniejszych wątków stworzenia. Muzyka otwiera drzwi do rozumienia magii istnienia, potęgi Najwyższego Źródła i prawdziwej boskiej natury każdej czującej istoty.

(spisała Bo Andrzejewska – sierpień 2020)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 627
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu