Język Światła

Język Światła jest dotykaniem natury Światła i narzędziem, które pozwala wejść głębiej w istotę najsilniejszych wibracji. Język Światła pomaga sięgnąć do wyższych wibracyjnych poziomów. W istocie każdy człowiek jest utkany ze Światła, dlatego też posługiwanie się Językiem Światła nie jest dla wybranych. Jest dostępne dla każdego człowieka, podobnie jak praca z energią Reiki czy dostęp do Kronik Akaszy, czy inne metody stosowane przez ludzi. Każdy człowiek, który wyrazi takie życzenie i otworzy się na wibracje, jaką niesie Światło, może z tego Światła korzystać, ponieważ człowiek tez jest Światłem.

Język Światła występuje  w wielu opcjach, ponieważ jest energią i jako energia może zabarwiać zarówno kolory, jak i dźwięki, jak i kształty. Może zatem pojawiać się zatem we wszystkich formach, które człowiek potrafi odbierać zmysłami. Jest na przykład zapisywany w wodzie. Można zobaczyć na powierzchni wody tańczący blask i jest to dostępny dla ludzkiego wzroku jeden z poziomów tego języka. Jest on wielowymiarowy. Sięga zatem o wiele dalej i głębiej niż ludzki wzrok może zobaczyć.

Język Światła w swojej wielowymiarowości jest bardzo wysoką wibracją. Jest wibracją nazywaną czasem Światłem Chrystusowym. To Światło, które niesie w sobie zapis wibracji bezwarunkowej miłości o najwyższym dostępnym w materialnym świecie poziomie. To bardzo wysoka uzdrawiająca wibracja, która na materialnym poziomie może wszystko wypełnić harmonią.

Język Światła jest dostępny dla człowieka dzięki pracy Archaniołów i innych wysoko energetycznych istot, które dostrajają je do częstotliwości możliwej do odbioru dla człowieka. Boska Energia Bezwarunkowej Miłości z Najwyższego Źródła może przybierać wiele form. Jedną z nich dostosowaną do ziemskich realiów i odbioru przez człowieka jest właśnie taki rodzaj, który ludzie nazwali Językiem Światła. Ludzie próbują go spisywać, zauważając jego częstotliwość i wyłapując go pomiędzy wymiarami.

Praca z Językiem Światła przynosi korzyści każdemu, kto się tym zajmuje, ponieważ praca z wysoką częstotliwością automatycznie dostraja człowieka do wyższych wibracji. Jest to zatem kolejna ścieżka duchowego rozwoju, kiedy człowiek automatycznie łączy się z wibracją, z którą pracuje. Jest to też energia, która może harmonizować wszystko, co tej harmonizacji wymaga.

Dzisiaj nie mówimy już o uzdrowieniu, ponieważ w istocie na poziomie pracy z Językiem Światła nie jest to uzdrawianie jako takie. Jest to podnoszenie częstotliwości i dostrajanie do idealnej Boskiej Matrycy. Poprzez równoważenie na poziomie kwantowym. A zatem nie tyle uzdrawianie, ile harmonizacja tego, co tej harmonizacji wymaga.

Język Światła jednak może być postrzegany poprzez ludzi jako narzędzie do uzdrowienia. I jak każda inna metoda i każde inne narzędzie, które zostało ludziom udostępnione, wymaga gotowości, wiary, dostrojenia, a przede wszystkim otwarcia serca. Wielu ludzi dotyka Języka Światła, tak jak dotyka kryształów i innej wysoko wibracyjnej energii, a pomimo tego nie doświadcza uzdrowienia, ponieważ nie pozwala sobie na to, aby taka energia przepływała przez jego ciało. Ważne jest tutaj otwarte serce i umiejętność wejścia w pole serca, które pozwala aktywować klucze dostępu do idealnej uzdrawiającej Boskiej Matrycy.

(spisała Bo Andrzejewska – 21.12.2021)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 583
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu