Usługi Numerologiczne

Numerologia w codziennym życiu: otwarcie firmy, ślub, imię dla dziecka

Wiele osób obecnie interesuje się Numerologią i chce poukładać ważne życiowe wydarzenia zgodnie z najlepszymi wibracjami. Pomagam w tym i wykorzystuję wiedzę o  mocy liczb, opierając się na systemie numerologicznym opracowanym przez Gladys Lobos. To istotna informacja, ponieważ jest kilka systemów, które mogą podawać zupełnie różne wyniki dla tych samych danych wyjściowych. O różnicach między rozmaitymi systemami piszę więcej w innym miejscu, w artykułach o Numerologii.

Dobranie imienia dla nowonarodzonego dziecka kosztuje 100 zł. Kieruję się zasadą, że pierwsze imię wybierają rodzice, ponieważ matka nosząc dziecko pod sercem przez wiele miesięcy doskonale wie, jakie imię chce mu dać. Pierwsze imię powinno być miłe dla rodziców i wspierające dla dziecka, które będzie z tym imieniem potem przez całe życie. Natomiast bywa tak, że to wybrane przez rodziców imię w połączeniu z nazwiskiem tworzy niekorzystne wibracje. Można je skorygować drugim imieniem i w ten sposób zrobić wstępną harmonizację portretu. Drugie imię nie musi nawet być szczególnie ładne, ponieważ zwykle nie jest używane. Ważniejsze są wibracje, które wnosi. Dobieram imiona polskie, które można zarejestrować w urzędzie. Podaję kilka imion do wyboru.

Osoby, które interesują się numerologią wiedzą, że odpowiednio dobrane wibracje wspierają rozwój firmy lub związek małżeński, dlatego warto wykorzystać tę wiedzę, aby w odpowiedniej dacie dać początek temu, co chcemy zbudować. Pomagam dobrać odpowiednią datę otwarcia firmy lub odpowiednią datę zawarcia ślubu. Koszt takiej usługi wynosi 50 zł.

Dobranie nazwy firmy jest odrębną rzeczą. Wiąże się z poszukiwaniem odpowiednich wyrazów, które nie tylko mają korzystne numerologicznie wibracje, ale również dobrze się kojarzą i są łatwe do zapamiętania. Zwykle podaję klientowi kilkanaście nazw do wyboru. Koszt takiej usługi to 200 zł. W tej cenie jest oczywiście dopasowanie odpowiedniej daty otwarcia.

Natomiast nie obliczam „portretów dla firmy”. Istnieje taka forma numerologiczna, ale nie leży ona w kręgu moich zainteresowań. Jestem psychologiem i tymczasem robię analizy wyłącznie ludziom.

 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby. I pełne miłości słowa od Mistrzów.

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu