Prognoza Anielska

Anielska podpowiedź na bieżący rok

W czasie od stycznia do września danego roku obliczam prognozę na bieżący rok kalendarzowy. Od października do grudnia przygotowuję prognozę na rok, który nadchodzi.

Proponuję zupełnie inną niż zazwyczaj prognozę na Nowy Rok. Zawierać będzie krótką charakterystykę astrologiczną oraz numerologiczną. Przede wszystkim jednak oparta jest na rozkładach kart anielskich, które pokazywać będą najważniejsze aspekty naszego życia. Zgodnie z założeniem anielskich kart, znajdą sie także sugestie do określonego działania i skupienia się na pracy nad sobą. Anielska analiza jest przygotowana indywidualnie dla każdego. Oparta jest na danych astrologicznych i numerologicznych, ponieważ to do nich dobieram odpowiednie karty Aniołów.

Do opisu wykorzystuję rozmaite talie kart anielskich, najczęściej znane dobrze talie Doreen Virtue. Ponadto w opisie znajdą się przekazy z pięknych i mocnych Kart Aniołów Atlantydy oraz indywidualny obszerny przekaz z kart Kryształowych Aniołów. Do tego dodaję jeszcze inne przekazy z anielskich talii, które najbardziej lubię i które wyróżniają się piękną energią.

Przy okazji zachęcam, by zaufać Aniołom, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, ze temat przerobiliśmy. Kiedy nagrywam analizę horoskopu dla osoby, której dobrze nie znam, mówię o wszystkim, co widzę w urodzeniowej mandali. Niektóre z poruszanych przez mnie tematów mogą być nieaktualne, bo osoba wcześniej zrozumiała i przerobiła już taką lekcję. W przypadku Anielskiej Analizy rzecz ma się inaczej. Anioły wiedzą, co jest ważne dla danego człowieka i jeśli pokazują lekcję, to trzeba na nią zwrócić uwagę. Jeśli pojawi się przykładowo sugestia: „czas wybaczyć”, to nie warto machać ręka i mówić: „to mnie nie dotyczy – przecież nie mam wrogów”. Trzeba zastanowić się, do kogo i do czego temat nawiązuje, bo być może gdzieś głęboko w naszej podświadomości schował się wyparty dawno temu żal do kogoś. A może trzeba wybaczyć… sobie?

*****************************

Do wykonania Anielskiej prognozy potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Opis zajmuje kilka stron. Wysyłam go mailem. Koszt takiego horoskopu wynosi 100zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu