Portret Numerologiczny

Zobacz jakie liczby Cię wspierają i sprawdź czy Twój portret jest harmonijny

Numerologia to metoda poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierająca się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery. Podstawy tej ezoterycznej wiedzy, która może stać się magicznym kluczem do  zrozumienia własnego wnętrza, stworzył Pitagoras, który postrzegał liczbę jako zasadę istnienia wszechświata. W oparciu o znajomość numerologii możemy obliczyć dla każdego jego portret, oparty nie tylko na dacie urodzenia, ale także na wszystkich imionach i nazwiskach. Stworzy on obraz osobowości, pokaże jak człowiek funkcjonuje, o czym marzy, jakie są jego silne strony, a czego mu w życiu czasem brakuje lub co mu doskwiera.

Na portret numerologiczny składa się kilka danych. Przede wszystkim Liczba Przeznaczenia wyliczona z daty urodzenia. Liczba ta w połączeniu z dniem, w którym przyszliśmy na świat, pokazuje nasz podstawowy program życiowy, to, co mamy tutaj do zrealizowania. Niejednokrotnie jest to bardzo trudne, bo chociaż zazwyczaj swój program czujemy całą duszą i tęsknimy za choćby dotknięciem tego, co reprezentuje, to jednocześnie tysiące przeszkód blokuje spełnienie.

Kolejnym niesłychanie ważnym elementem są liczby wynikające ze zsumowania samogłosek i spółgłosek wszystkich imion i nazwisk, kiedykolwiek używanych. Taki zestaw nazywany jest kombinacją i pokazuje nasze „narzędzia” do realizacji podstawowego programu. Tutaj numerolog odnajduje cechy charakteru, skłonności, zdolności, dzięki którym człowiek może funkcjonować w społeczeństwie. Porównuje się go do tzw. potencjału, czyli wypisanej w tabelce ilości poszczególnych wibracji, charakterystycznej dla danej osoby. Potencjał wyliczamy również z imion i nazwisk, uzyskując w ten sposób pełny obraz osobowości.

Bardzo istotna jest dla nas wibracja podpisu. Doświadczenie wskazuje, że negatywnie wibrujący podpis może nas blokować w działaniu. Korzystnie dobrany podpis staje się narzędziem wzmacniającym człowieka i pozwala na swobodny przepływ energii w wielu dziedzinach. Podczas przygotowania portretu dobieram trzy rodzaje podpisu: oficjalny, nieoficjalny i parafkę.

Do obliczenia portretu potrzebuję od zainteresowanej osoby wszystkich imion (także od bierzmowania oraz wszelkich innych duchowych nadanych poprzez rytuał) i wszystkich nazwisk (także panieńskie, z pierwszego związku itp.). Ponadto daty urodzenia.  Koszt Portretu Podstawowego wynosi 150 zł. Opis wysyłam mailem w pliku tekstowym.

Analiza Portretu Podstawowego zawiera następujące elementy:

 1). Wibracja liczby urodzenia

 2). Wibracja liczby psychiki

 3). Potencjał zawarty w literach „imienia”

  • nadmiar
  • niedobór

 4). Liczba duszy

 5). Liczba ekspresji

 6). Cele życiowe

 7). Liczby karmiczne

 8). Sugestie dotyczące podpisów: oficjalnego, nieoficjalnego oraz parafki

9). Ewentualne sugestie dotyczące korekty portretu

 

Dla zainteresowanych numerologią przygotowałam portret poszerzony, który zawiera dodatkowo opis Kryształu Życia, a w nim cykle, punkty zwrotne i wyzwania. Ponadto dodaję informacje na temat korzystnych kamieni i minerałów, które można nosić przy sobie, aby wzmacniać swoje wibracje. Dołączam do tego obraz wyliczeń, w których można zobaczyć swoje wibracje, co pomaga w zrozumieniu podstaw numerologii. Koszt Portretu Poszerzonego wynosi 250 zł.

Portret Poszerzony zawiera dodatkowo:

10). Obraz portretu z programu numerologicznego

11). Opis Kryształu Życia – cykle i wyzwania

12). Opis kryształów wzmacniających

 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu