Portret Numerologiczny

Zobacz jakie liczby Cię wspierają i sprawdź czy Twój portret jest harmonijny

Numerologia to metoda poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierająca się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery. Podstawy tej ezoterycznej wiedzy, która może stać się magicznym kluczem do  zrozumienia własnego wnętrza, stworzył Pitagoras, który postrzegał liczbę jako zasadę istnienia wszechświata. W oparciu o znajomość numerologii możemy obliczyć dla każdego jego portret, oparty nie tylko na dacie urodzenia, ale także na wszystkich imionach i nazwiskach. Stworzy on obraz osobowości, pokaże jak człowiek funkcjonuje, o czym marzy, jakie są jego silne strony, a czego mu w życiu czasem brakuje lub co mu doskwiera.

Na portret numerologiczny składa się kilka danych. Przede wszystkim Liczba Przeznaczenia wyliczona z daty urodzenia. Liczba ta w połączeniu z dniem, w którym przyszliśmy na świat, pokazuje nasz podstawowy program życiowy, to, co mamy tutaj do zrealizowania. Niejednokrotnie jest to bardzo trudne, bo chociaż zazwyczaj swój program czujemy całą duszą i tęsknimy za choćby dotknięciem tego, co reprezentuje, to jednocześnie tysiące przeszkód blokuje spełnienie.

Kolejnym niesłychanie ważnym elementem są liczby wynikające ze zsumowania samogłosek i spółgłosek wszystkich imion i nazwisk, kiedykolwiek używanych. Taki zestaw nazywany jest kombinacją i pokazuje nasze „narzędzia” do realizacji podstawowego programu. Tutaj numerolog odnajduje cechy charakteru, skłonności, zdolności, dzięki którym człowiek może funkcjonować w społeczeństwie. Porównuje się go do tzw. potencjału, czyli wypisanej w tabelce ilości poszczególnych wibracji, charakterystycznej dla danej osoby. Potencjał wyliczamy również z imion i nazwisk, uzyskując w ten sposób pełny obraz osobowości.

Bardzo istotna jest dla nas wibracja podpisu. Doświadczenie wskazuje, że negatywnie wibrujący podpis może nas blokować w działaniu. Korzystnie dobrany podpis staje się narzędziem wzmacniającym człowieka i pozwala na swobodny przepływ energii w wielu dziedzinach. Podczas przygotowania portretu dobieram trzy rodzaje podpisu: oficjalny, nieoficjalny i parafkę.

Do obliczenia portretu potrzebuję od zainteresowanej osoby wszystkich imion (także od bierzmowania oraz wszelkich innych duchowych nadanych poprzez rytuał) i wszystkich nazwisk (także panieńskie, z pierwszego związku itp.). Ponadto daty urodzenia.  Koszt Portretu Podstawowego wynosi 150 zł. Opis wysyłam mailem w pliku tekstowym.

Analiza Portretu Podstawowego zawiera następujące elementy:

 1). Wibracja liczby urodzenia

 2). Wibracja liczby psychiki

 3). Potencjał zawarty w literach “imienia”

  • nadmiar
  • niedobór

 4). Liczba duszy

 5). Liczba ekspresji

 6). Cele życiowe

 7). Liczby karmiczne

 8). Sugestie dotyczące podpisów: oficjalnego, nieoficjalnego oraz parafki

9). Ewentualne sugestie dotyczące korekty portretu

 

Dla zainteresowanych numerologią przygotowałam portret poszerzony, który zawiera dodatkowo opis Kryształu Życia, a w nim cykle, punkty zwrotne i wyzwania. Ponadto dodaję informacje na temat korzystnych kamieni i minerałów, które można nosić przy sobie, aby wzmacniać swoje wibracje. Dołączam do tego obraz wyliczeń, w których można zobaczyć swoje wibracje, co pomaga w zrozumieniu podstaw numerologii. Koszt Portretu Poszerzonego wynosi 250 zł.

Portret Poszerzony zawiera dodatkowo:

10). Obraz portretu z programu numerologicznego

11). Opis Kryształu Życia – cykle i wyzwania

12). Opis kryształów wzmacniających

 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Horoskop Osobisty

pokaże najważniejsze cechy osobowości, a także możliwości i uzdolnienia. Odnajdzie się w nim także skrócona informacja na temat programu karmicznego.

Horoskop Partnerski

pokaże co łączy i co dzieli dwoje ludzi. Pomoże ocenić rodzaj związku oraz jego perspektywy.

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu