Astronumerologia

Analiza astrologiczna i numerologiczna w jednym

Astrologia opowiada piękne historie o znakach zodiaku i na bazie położenia planet oraz ascendentu może doprecyzować różne charakterystyczne dla danej osoby jakości. Pomimo tego może zostawiać niedosyt, kiedy nie odnajdujemy siebie w opisie znalezionym w sieci, który przedstawia nasz znak zodiaku. Położenie Słońca to za mało – oczywiście. Można zamówić cały karmiczny horoskop, jednak nie każdy chce znać program swojej duszy. I co wtedy?  Numerologia uzupełnia wiedzę wyczytaną w horoskopie. Wprowadza do opisu człowieka jeszcze inne wartości. Pokazuje liczby karmiczne, które często uzupełniają i rozwijają obraz karmicznych lekcji pokazanych przez planety.

Połączenie numerologii z astrologią ma jednak jeszcze jedną istotną zaletę: tłumaczy ewentualne rozbieżności pomiędzy tym, co wiemy o znakach zodiaku, a tym, co pokazuje rzeczywistość. Wyobraźmy sobie przez chwilę osobę spod znaku Barana z Ascendentem w Bliźniętach. Baran obdarzy człowieka (w skrócie) dynamiką, szybkością działania, energią, męskością, odwagą. Bliźnięta zabarwią mocą intelektu, elokwencją, uśmiechem, pogodą ducha, towarzyskością. Jeśli to będzie urodzeniowa Jedynka, to taki człowiek może jak burza iść przez życie, działając szybciej niż pomyśli. Jednak może przecież być numerologiczną Dwójką, która pełna obaw będzie wahać się i zastanawiać nad każdym krokiem. A na dodatek często bywa leniwa i zamiast działania, woli posiedzieć w wygodnym fotelu i w dobrym towarzystwie. I nagle Baran staje się mało „barani”. Czyta opis swojego znaku i mówi: „to się nie zgadza, nie jestem taki”.

Często spotykam ludzi, którzy odnajdują w sobie niektóre cechy swojego znaku, ale innych kompletnie nie czują. Zarzucają astrologii nieumiejętność analizy człowieka. W starannie zrobionym pełnym horoskopie wyłapiemy najczęściej wiele tych układów, które zmieniają charakter posiadacza horoskopu. Jednak numerologia wnosi tutaj całkiem nowe spojrzenie na temat. Jeśli ponadto ktoś nie zna godziny swojego urodzenia, to nie ma możliwości, by mógł poznać swój horoskop. W tym miejscu numerologia może wnieść nieco światła i pokazać różne ciekawe informacje o człowieku.

Na koniec warto podkreślić, że połączenie tych dwóch metod daje nam co najmniej cztery mocne wyznaczniki interpretacyjne. 

  1. Słoneczny znak zodiaku
  2. Ascendent (konieczna dokładna godzina urodzenia)
  3. Liczba urodzenia – z całej daty
  4. Liczba dnia przyjścia na świat

Każdy, kto zna trochę matematykę wie, ile może być tutaj różnorodności. Bo wspomniany wyżej Baran, może mieć Ascendent w poważnym i nieco ponurym Koziorożcu, ale i w kochającej piękno Wadze lub rozmarzonych, zamkniętych w swoim wewnętrznym świecie Rybach. Na to nałoży się aż dziewięć jakości z Liczby Urodzenia, a każda z tych jakości może połączyć się z kolejnymi dziewięcioma różnymi liczbami dnia urodzenia. Jeśli do 9 wartości dodamy liczby mistrzowskie, to tych jakości będzie aż 13 w przypadku liczby urodzenia i aż 11 w przypadku dnia przyjścia na świat. To daje setki możliwości dla każdego znaku…

Proponuję Indywidualną analizę z uwzględnieniem tych czterech wyznaczników oraz z informacją, w jaki sposób współpracują one ze sobą lub przeszkadzają sobie nawzajem. Przygotuję najprostsze i zrozumiałe dla każdego omówienie horoskopu – będącego finalnie połączeniem obu tych metod. 

Do wykonania Astronumerologii potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Jeśli ktoś nie zna tej godziny, mogę przygotować omówienie oparte na trzech wyznacznikach: znaku zodiaku oraz danych numerologicznych. Można dodatkowo podać wszystkie imiona i nazwiska, wówczas dodam informacje na temat wibracji karmicznych oraz ewentualnych blokad w realizacji.

Analizę nagrywam w pliku dźwiękowym w formacie do odsłuchania na każdym komputerze lub na komórce. Umieszczam go w internecie, skąd szybko można go pobrać. Plik znajduje się w folderze niewidocznym dla osób postronnych. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Koszt horoskopu wynosi 250zł. Czas trwania nagrania – ok. 35-40 minut.

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu