Kursy Reiki Usui

Kursy i szkolenia

W dniu, w którym kilkanaście lat temu przyjęłam po raz pierwszy inicjację REIKI, moje życie zaczęło się na nowo. Było to najwspanialsze wydarzenie w moim doświadczeniu. Odtąd już nic nie było takie samo, jak wcześniej, wszystko nabrało niespotykanych dotąd barw, jasności i blasku… Patrzyłam na mojego Mistrza, jak na dawcę największego Światła i myślałam o tym, że chcę robić to, co on… Mieć w swoich dłoniach Moc uszczęśliwiania innych… To było ponad 30 lat temu. Dzisiaj sama jestem Mistrzem Reiki, udzielam inicjacji, uczę o sztuce uzdrawiania. To chyba najpiękniejsze, co można osiągnąć: otwierać innych na Piękno, Dobro i Miłość… Kocham Reiki i bycie w tej cudownej energii.

Więcej o samej sztuce REIKI napisałam w artykułach na blogu w dziale Reiki. Wydałam też książkę pt. „Czas na Reiki” na temat pracy z tą wspaniałą energią. Zainteresowanych zapraszam do poczytania. Zanim zdecydujemy się na pracę z tą cudną energią, zajrzyjmy i poczytajmy o niej trochę. Nie dlatego, że jest tam coś niebezpiecznego – wręcz przeciwnie. Warto wiedzieć, jak wiele dobra i szczęścia daje nam inicjacja w Reiki. Bycie świadomym uwalnia nas od lęków i wątpliwości oraz pomaga otworzyć się na jeszcze więcej cudów od życia.

Jako aktywny Mistrz Reiki udzielam inicjacji pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Każdy mój uczeń dostaje ode mnie dyplom i skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną wiedzę. Ponadto materiały filmowe o pracy z energią. Każdy mój uczeń ma też prawo do nieograniczonych konsultacji mailowych i pytań. Z mojej praktyki wynika, że moi uczniowie piszą do mnie głównie z pozdrowieniami i po to, by podzielić się swoimi sukcesami. Pytań nie mają. To oznacza, że po moich wykładach niewiele jest do uzupełnienia. Pozostaje jedynie własna praktyka i radosne doświadczanie Reiki. Zdaję sobie sprawę, że mi jest łatwiej niż innym Mistrzom, ponieważ z zawodu jestem wykładowcą, potrafię więc wszystko w klarowny sposób przekazać. Ale jest to też mój atut. Podobnie jak fakt wieloletniej pracy z Reiki i niemałe doświadczenie. Zapraszając Was na swoje szkolenie, proponuję Wam wysoki poziom wiedzy.

Najczęściej szkolę indywidualnie – to zresztą moja ulubiona forma pracy, bo wtedy mogę skupić się na uczniu i odpowiedzieć na jego najważniejsze pytania. Ponieważ zrezygnowałam z gabinetu, nie mam warunków, by organizować szkolenia bezpośrednie. Tymczasem zapraszam do pracy na odległość. Efekty takiego dostrojenia nie różnią się niczym od inicjacji bezpośredniej. Szkolenie jest przygotowane dość dokładnie w opcji on-line. Najpierw wysyłam linki do materiałów filmowych na temat pracy z energią, które można sobie obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie. Wysyłam też szczegółowo opracowane skrypty. W otrzymanym materiale znajduje się wszystko, co należy wiedzieć o Reiki.

Oczywiście, jeśli ktoś po zapoznaniu się z teorią ma pytania, rozmawiamy za pośrednictwem maila, wyjaśniam wszystko i udzielam odpowiedzi. Jeśli jest więcej pytań, proponuję również rozmowę przez telefon lub Skype’a, aby wyjaśnić sobie swobodnie to wszystko, co wymaga dodatkowych informacji. Nie ma ograniczeń czasowych, ponieważ taka rozmowa jest dopasowana do potrzeby inicjowanej osoby.

Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W gruncie rzeczy adept może nawet nie wiedzieć, że robię inicjacje – ona i tak zostanie przeprowadzona. Jednak umówienie się na określoną godzinę pozwala osobie inicjowanej usiąść wygodnie i poczuć dobrodziejstwo energii. To bardzo ciekawe doznanie, warto poświęcić mu chwilę.

W moim systemie są tylko trzy stopnie. Trzeci jest stopniem Mistrza Nauczyciela, który uprawnia do inicjowania kolejnych uczniów. Nie ma tu żadnych innych podziałów i dodatkowych stopni. Daje on możliwość uczenia oraz inicjowania innych. Jest inwestycją w siebie, która oprócz wzrostu duchowego pozwala zarabiać. To ważne, aby ceny były na poziomie dostępnym dla każdego człowieka, aby osoba, która naprawdę kocha Reiki nie musiała zastawiać mieszkania w celu zdobycia trzeciego stopnia. Nie każdy kto osiągnie trzeci stopień staje się automatycznie nauczycielem. Nie każdy chce i potrzebuje nauczać innych. Jednakże praca ze znakiem mistrzowskim jest ważnym stopniem w rozwoju każdej osoby, która ceni Reiki. Natomiast umiejętność inicjowania przydaje się nie tylko na seminariach. Dlatego warto mieć trzeci stopień dla siebie i dla własnego rozwoju. Któregoś dnia może okazać się, że umiejętność inicjowania jest bezcennym darem.

W nauce na odległość ceny wynoszą odpowiednio:

 • Pierwszy stopień wprowadzający w tajemnice REIKI poprzez cztery inicjacje kosztuje 500 zł. (W cenie dostęp do dodatkowej wiedzy na temat pracy z energią i kryształami, ochrony i oczyszczania)
 • Drugi stopień, na którym uczymy się przekazywania energii w czasie i przestrzeni, zawiera w programie tylko jedną inicjację oraz naukę znaków. Kosztuje 700 zł. (W cenie dostęp do dodatkowej wiedzy na temat uzdrawiania)
 • Stopień trzeci jest stopniem Mistrza i Nauczyciela z prawem do inicjowania kolejnych uczniów. Kosztuje 2400 zł.

Dla moich uczniów, którzy zrobili u mnie pierwszy i drugi stopień cena jest niższa i wynosi 2000 zł. (W cenie dostęp do dodatkowych materiałów na temat oczyszczania linii rodowych)

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

KRYSZTAŁOWA AKADEMIA WIEDZY

Specjalnie dla moich uczniów przygotowałam Kryształową Akademię Wiedzy, a w niej nowe dodatkowe materiały na temat uzdrawiania ciała, pracy z kryształami, psychosomatyki i ochrony energetycznej. Znajdzie się tam też specjalny program dotyczący działania energią Reiki na kwestie finansowe. Materiały te będą dostępne dla moich uczniów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia – oczywiście bez dodatkowych opłat, w cenie szkolenia Reiki. To dodatkowy bonus dla wszystkich, którzy mi zaufali i wybrali mnie na swojego nauczyciela. Linki dostępu moi uczniowie otrzymują ode mnie po zakończeniu szkolenia.

Akademia będzie rozbudowywana, będę dokładać do niej nową wiedzę. Poniżej można zobaczyć aktualną zawartość Akademii i ocenić, czy jest przydatna.

Poziom pierwszy

 1. Pięć zasad Reiki w praktyce
 2. Oczyszczanie przedmiotów z pomocą Reiki
 3. Zabiegi z Kryształami
 4. Kryształy na różne schorzenia
 5. Oczyszczanie Kryształów
 6. Ochrona energetyczna
 7. Oczyszczanie negatywnych energii

MOI UCZNIOWIE pierwszego stopnia Reiki otrzymują dostęp do tego modułu za darmo

Poziom drugi

 1. Terapia sztuką
 2. Oczyszczanie z pomocą Reiki
 3. Uzdrawianie finansów
 4. Książka elektroniczna „Samoakceptacja” 
 5. Medytacja uzdrawiania z Archaniołem Rafaelem

MOI uczniowie drugiego stopnia otrzymują dostęp do tego modułu za darmo

Poziom trzeci

 1. Oczyszczanie linii rodowych
 2. Oczyszczanie Rytuał Pentagramu
 3. BHP Energetyczne
 4. Książka elektroniczna „Droga do zdrowia”.
 5. Medytacja z Archaniołami

MOI uczniowie trzeciego stopnia otrzymują dostęp do tego modułu za darmo

****************************

INNE MODALNOŚCI

Po ukończeniu drugiego lub trzeciego stopnia Reiki Usui można poszerzyć swoją praktykę w pracy z energią poprzez dodatkowe kursy i dostrojenia. Otwierają nas one na różne inne możliwości terapii, a także dają interesujące opcje wewnętrznego wzrastania. Przez długi czas korzystałam wyłącznie z Reiki Usui, ale kilka lat temu z ciekawością sięgnęłam po inne systemy, aby doświadczyć, czym są i co oferują. Spośród wielu rozmaitych odmian wybrałam takie formy, które są mi najbliższe tematycznie, w których mam sporo wiedzy. Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Gorąco polecam te piękne szkolenia, ponieważ przekonałam się, że przynoszą mnóstwo korzyści. Nie tylko pod względem zdobycia nowych technik i poznania niesamowitej, fascynującej wiedzy, ale też pod względem duchowego wzrostu. Każde dostrojenie to skok wibracyjny i energetyczne wzmocnienie.

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Nie każdy chce czegoś więcej niż Reiki Usui, nie każdy docenia inne systemy, opracowane po roku 2000 przez rozmaitych Mistrzów Reiki. Zdania wśród reikowców są podzielone. Właśnie dlatego chciałam to sprawdzić sama na sobie. To, co wybrałam, działa pięknie, jest skuteczne i pięknie podnosi energię. Dlatego zapraszam innych na kolejne szkolenia.

Więcej na temat innych systemów Reiki piszę w artykule tutaj i tutaj.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

Daniel Numan
Daniel Numan

Administrator i twórca strony.

Artykuły: 0
0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu