Szczęśliwe Związki

Kursy i szkolenia

Relacje osobiste są często najtrudniejszym tematem, z jakim mierzymy się w życiu. Dostaję mnóstwo listów, dotyczących problemów w związkach. Przyczyny bywają różne, jednak często wystarczy odrobina wiedzy, trochę pracy nad sobą i małżeństwo zostaje uzdrowione. Relacje podlegają prawom Wszechświata, podobnie jak wszystko inne. Znajomość tych praw i zastosowanie ich w codziennym życiu powoduje, że nasz związek nabiera blasku. Pomoże w tym także szczypta psychologicznej wiedzy i proste zasady codziennego współegzystowania. Wykład mówi o tym, jak kochać i kogo kochać, czego unikać, aby Wasze małżeństwo było w pełni udane.

Nie mogę zagwarantować, że zawsze i wszędzie pojawi się cud uzdrowienia. Czasem jest po prostu za późno na ratowanie małżeństwa. Czasem związek jest toksyczny i dla własnego dobra najlepiej byłoby go zakończyć. To także trudne decyzje. Staram się podpowiedzieć, na co zwracać uwagę i czym się kierować, aby doświadczyć szczęścia. Pamiętajmy, że nasze życie nie kończy się razem z nieudanym małżeństwem. Co robić, aby pozytywnie poukładać swoje sprawy i odnaleźć prawdziwą miłość? Na to pytanie także znajdziecie w tym wykładzie odpowiedź.

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie opracowanie pomoże w budowaniu szczęśliwych, pełnych miłości relacji.

Czas nagrania wynosi około 255 minut (ponad 4 godziny) i zawiera wszystkie najistotniejsze informacje pomocne tworzeniu szczęśliwej relacji. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

Koszt wykładu wynosi 50 zł

Gratis dodaję:

 • króciutkie fragmenty książek – Sondry Ray, Rhondy Byrne, Johna Graya i Barbary De Angelis.
 • fragment audiobooka Johna Graya „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” – prawie 210 minut ( 3,5 godziny)
 • opis medytacji, poprawiającej jakość związku – w pliku tekstowym

 

Na koniec trzy ważne uwagi:

 1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając studia nagrań i wydawcy.
 2. Ponieważ wykład składa się z wielu plików, został spakowany w archiwum.
 3. Nie wysyłam nagrań pocztą. Są dostępne wyłącznie przez internet.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję kursy on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu