Na życiowym zakręcie

Kursy i szkolenia

Bardzo często zgłaszają się do mnie osoby, w życiu których wydarzył się jakiś dramat mniejszy lub większy. Szukając dla siebie ratunku w sieci, trafiają na moją stronę. Uważam, że właśnie w takich sytuacjach, kiedy wszystko wydaje się walić, najbardziej potrzebujemy pomocy i informacji, jak sobie poradzić z trudnościami, emocjami, ze sobą samym. To szczególny czas, wymagający dużej mądrości i cierpliwości.

Wykład, który tutaj proponuję, mówi o tym, jak sobie radzić w najbardziej skomplikowanych życiowych sytuacjach. Omawiam trudności dotyczące rozstania z ukochaną osobą, problemów finansowych i strat, kłopotów ze zdrowiem oraz konfliktów z innymi ludźmi.  Podaję też kilka prostych ćwiczeń, które pomagają poczuć się lepiej i odzyskać równowagę po bolesnym doświadczeniu. Myślę, że to właśnie bywa najważniejsze odnaleźć w sobie harmonię i akceptację. Potem już wszystko jest proste.

Myślę, że wykład ten będzie szczególnie przydatny tym wszystkim, którzy nie są jeszcze gotowi na kursy czy konsultacje, ale chcą sobie sami pomóc. Jest to też ciekawa propozycja dla osób, które samodzielnie pracują nad sobą, nie potrzebują terapii, a jednocześnie pragną zrozumieć, dlaczego spotykają ich określone doświadczenia. A wreszcie: jest to opcja dla każdego, kto znalazł się w trudnej sytuacji i szuka odpowiednich narzędzi.

W matriale oprócz teorii, znajduje się jak zwykle sporo ćwiczeń i konkretnych podpowiedzi do pracy. Nie tylko nad sobą. Bardziej nad sytuacją. Każdy z nas doświadcza takich chwil, kiedy staje przed trudnym wyzwaniem i każdy z nas ma siłę i możliwości, aby sobie poradzić. Trzeba tylko wiedzieć jak. Warto też poznać metody, które zmieniają nasze życie na lepsze i pozwalają nam wyjść z największego dołka. Te, które proponuję tutaj, są sprawdzone i skuteczne. Wierzę, że to nagranie pomoże wielu osobom na nowo poukładać swoje sprawy tak, aby poczuli się ponownie szczęśliwi.

Czas nagrania wykładów wynosi około 206 minut (ok. 3 i pół godziny). Szczególną wartością są ćwiczenia w plikach PDF. Dwa z nich są dostępne na mojej stronie, cztery pozostałe są unikalne i chyba nigdzie nie publikowane. Do tego dodaję prawie 40 minut gratisów, czyli króciutkich fragmentów dobrych książek. W sumie jest tu prawie 4 godziny słuchania. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie.

Koszt wykładu wynosi 50 zł

Gratis dodaję:

  • króciutkie fragmenty książek – Rhondy Byrne, Toshy Silver, Mike Dooley’a, Dr. D Hamiltona i Any Holub. Jak zwykle gratisy mają za zadanie zachęcić do zakupu wybranych pozycji.

Na koniec trzy ważne uwagi:

  1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając studia nagrań i wydawcy.
  2. Ponieważ wykład składa się z wielu plików, został spakowany w archiwum.
  3. Nie wysyłam nagrań pocztą. Są dostępne wyłącznie przez internet.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu