Kurs Money Reiki

Kursy i szkolenia

Nazwa oryginalna: MONEY REIKI. Autor: Stephanie Brail

WARUNEK: Dostępne dla każdego

******************

Finansowe Reiki nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Mikao Usui. Jest to zupełnie inna metoda, polega na pracy z duchową energią finansową, a nazwa Reiki oznacza tu po prostu, że jest to forma pracy z energią, w której – podobnie jak w innych modalnościch – prosimy o energię, używamy pewnych znaków oraz dostrajamy na odległość.

Autorka metody przyjęła, że istnieje coś takiego, jak duchowa wibracja pieniądza, która ma wpływ na nasze relacje z finansami. Money Reiki obraca się wokół pracy z taką właśnie energią, a proponowane przez autorkę znaki nie mają nic wspólnego z Reiki Usui, ale bardzo mocno łączą się ze zbiorową podświadomością i silną symboliką znaną doskonale każdemu. Ta symbolika uruchamia w nas przyciąganie określonych jakości oraz inspiruje do kreowania materii zgodnie z naszymi oczekiwaniami, ale i dla najwyższego dobra wszystkich czujących istot.

Najważniejsze działanie Money Reiki sprowadza się do tworzenia dobrobytu, etycznego korzystania z pieniędzy oraz wspierania człowieka w zarabianiu pieniędzy dla dobra jego i innych osób. Dzięki niej pieniądze odnajdują swoje właściwe miejsce, poza konsumpcjonizmem, materializmem i chciwością oraz lękiem przed brakiem. Money Reiki dąży do naprawienia systemu finansowego na tej planecie, poprzez nasze własne dobro, ale również poprzez energetyczne wspieranie równowagi materialnej na Ziemi. Pracując z tą energią, uzdrawiamy swoje finanse i układy finansowe na świecie.

Moim zdaniem jest to doskonałe narzędzie dla tych Lightworkerów, którzy z reguły żyją w braku, ponieważ najczęściej pomagają za darmo i nie umieją zdobywać pieniędzy dla siebie. Metoda ta uczy kreowania własnego dostatku, ale także służy całej ludzkości, poprzez oczyszczanie i uzdrawianie energii finansowej na świecie. Finalnie prowadzi do likwidacji nierównowagi, biedy i głodu. Jest to metoda wspierająca zasady Nowej Złotej Ery, w której nikt nie cierpi nędzy, ponieważ zasoby są rozłożone w sposób bardziej harmonijny.

Od wielu lat uczę Prosperity i rozmaitych metod pracy z energią pieniądza, uznałam zatem, że to doskonała metoda wspierająca nasz rozwój wewnętrzny w zakresie rozumienia materii. Podejście autorki jest bliskie mojemu pojmowaniu Świadomości Prosperującej, aczkolwiek na pewno istnieją pewne różnice. Ze względu na specyfikę przekazu zachowałam oryginalne skrypty autorki i jedynie dodaję  od siebie trochę rozmaitych ważnych informacji jako uzupełnienie.

Szkolenie składa się z trzech stopni, pomiędzy którymi musi minąć co najmniej trzy miesiące. Jest to okres, w którym adept pozwala sobie na oswojenie się ze wzrostem energii. Nie zaleca się skracania tego czasu, ponieważ może to przynieść w efekcie nieprzyjemne oczyszczanie związane z brakiem gotowości na skok energii. Z tego samego powodu nie można rozdawać inicjacji w ten system w prezencie – wymiana energii jest tutaj obowiązkowa. Ale już po pierwszym stopniu można wykonywać doładowania wzmacniające energię finansową dla potrzebujących. Po drugim – możemy wprowadzać innych w stopień Praktyka Reiki. I po trzecim stopniu mamy dostęp oczywiście do pełni możliwości, w tym do inicjowania na wszystkie trzy stopnie.

 

Szkolenie odbywa się na odległość. Pomiędzy kolejnymi stopniami musi minąć co najmniej trzy miesiące. Uczeń dostaje materiały filmowe i skrypty. Dostrojenie robię w czasie rzeczywistym – umawiamy się na dzień i godzinę. Po kursie wysyłam certyfikat.

Koszt szkolenia:

Pierwszy stopień – Praktyk Money Reiki to 500 zł.

Drugi stopień – Mistrz Money Reiki to 500 zł.

Trzeci stopień – Wielki Mistrz Money Reiki to 500 zł.

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję kursy on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu