Duch i materia

Kursy i szkolenia

Wykłady, które tu proponuję, rozszerzają wiedzę z Prosperity o elementy duchowej ścieżki. Jest ona przeznaczona tylko dla tych osób, które wierzą w Anioły, korzystają z kart anielskich, medytują z Wyższymi Energiami i w świadomy sposób dążą do Ascendencji. To bardzo ważne, ponieważ wykład zawiera medytacje z Archaniołami oraz inne podobne ćwiczenia duchowe. Przygotowując “Prosperitę dla zaawansowanych” pominęłam takie tematy, aby jej zawartość była bardziej psychologiczna i zrozumiała dla każdego. Tutaj chcę przekazać sporo cennej wiedzy, która nie dla wszystkich jest oczywista i do przyjęcia.

Skupiam się na duchowych metodach związanych z dobrobytem i naszym codziennym szczęściem. Podpowiadam, jak pracować z Aniołami, Archaniołami, Huną i Reiki, aby przyciągnąć do swojego życia to, czego potrzebujemy. Wiele osób uważa, że pieniądze nie są duchowe i pragnienie bogactwa stoi w sprzeczności z duchowym wzrostem. Tymczasem tak modna w średniowieczu asceza nie pomaga w rozwoju. Wyjaśniam takie wątpliwości i pokazuję, kiedy w modlitwie o pieniądze nie ma niczego niewłaściwego. Proponuję też praktyczne medytacje na ten temat.

Chociaż głównym wątkiem wykładu jest przyciąganie finansowego dostatku w duchowy sposób, to omawiam także niektóre aspekty zdrowia, relacji i codziennego funkcjonowania. Żyjemy tu na Ziemi po to, by rozwijać w sobie miłość bezwarunkową, radość i mądrość. Mamy prawo być szczęśliwi, dlatego też uparte tkwienie w nędzy czy złym samopoczuciu nie ma nic wspólnego z rozwojem. Wszyscy jesteśmy Jednością. Czegokolwiek się uczymy, cokolwiek zmieniamy w naszym myśleniu na lepsze, służy całemu światu, ponieważ poprzez połączenie z innymi dzielimy się swoim wzrostem duchowym. Im więcej mądrości zdobywamy i układamy w sobie, tym bardziej wzrasta mądrość całej ludzkości. Dla dobra świata u progu Nowej Ery warto wiedzieć jak najwięcej.

Czas nagrania wynosi około 185 minut (ponad 3 godziny).  Wykład przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Oprócz tego wykład zawiera 6 unikalnych medytacji i wizualizacji opisanych w formie tekstowej, w wersji PDF. To być może nawet najcenniejsza część – narzędzia do pracy z rozwijaniem świadomości bogactwa.

Koszt wykładu wynosi 50 zł.

Gratis do wykładu dodaję: króciutkie fragmenty dobrych książek o pracy z Aniołami i Prosperitą – Judith Marshall, Kyle’a Greya, Ambiki Wauters i Sanayi Roman. Być może zachęcą one słuchacza wykładu do sięgnięcia po oryginał, aby przeczytać lekturę w całości. Wybrałam te tytuły, które moim zdaniem są szczególnie ciekawe i powinny znaleźć się w domowej biblioteczce.

GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików gratisowych audio jest 4. Zajmują wszystkie razem około 1 godziny – to oznacza, że dostajesz przeszło 4 godziny pozytywnych materiałów do słuchania o duchowym postrzeganiu przyciągania bogactwa.

 

Na koniec trzy ważne uwagi:

  1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając studia nagrań i wydawcy.
  2. Ponieważ wykład składa się z wielu plików, został spakowany w archiwum.
  3. Nie wysyłam nagrań pocztą. Są dostępne wyłącznie przez internet.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję kursy on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu