Książki

Szepty Serca

tomik poezji miłosnej

Książka w wersji elektronicznej jest dostępna w SKLEPIE – cena 15 zł.

Książka w wersji papierowej – cena 20 zł

Wersję papierową można zamówić u mnie drogą mailową albo przez formularz kontaktowy. Tą drogą można ustalić rodzaj i koszt wysyłki, ilość egzemplarzy, zamówić więcej niż jeden tytuł. 

Książki są także dostępne na Allegro, są stale w sprzedaży w wydawnictwie  Ridero, bywają też w innych księgarniach internetowych. 

To debiutancki tomik wierszy o miłości. To zmysłowe i po kobiecemu czułe wyznania, delikatne w formie, lecz trafiające prosto w serce. Istnieje powiedzenie, że o prawdziwych uczuciach mówimy szeptem, a nie krzykiem. Znajdziemy tu subtelne, nasycone namiętnością szepty, które budzą apetyt na więcej i więcej… Jest to lektura dla każdego, kto kiedykolwiek kochał. Dla kobiet, które czują podobnie i dla mężczyzn, by poznali tajemnice kobiecej miłości.

Wierzę, że można znaleźć w tym zbiorku coś dla siebie. Jakieś obrazy, metafory i westchnienia, które z czułością dotykają serca. Uczucia nas łączą w niesamowity sposób, ponieważ wszyscy kochamy podobnie i podobnie tęsknimy, podobnie wyznajemy miłość i wspominamy najsłodsze chwile spędzone z ukochaną osobą. Dla mnie wiersze pełne czułości i namiętności to prawdziwa perełka. To taki skarb, który można poczytać przy lampce dobrego wina, przy dźwiękach nastrojowej muzyki. To wędrówka po najmilszych zakładkach pamięci i ponowne radowanie się tym, jak głęboko potrafimy kochać oraz ile rozkoszy daje wspólna bliskość. 

Tomik wierszy miłosnych to coś moim zdaniem naprawdę pięknego, co można czytać nie tylko we dwoje, ale i samemu. Zawsze lubiłam poezję i był taki czas, kiedy kolekcjonowałam tomiki Staffa, Leśmiana, Poświatowskiej i oczywiście Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Największym komplementem, jaki usłyszałam w życiu, była ocena pewnego starszego pana, krytyka literackiego, któremu mój znajomy dał moje wiersze do poczytania – porównał mnie do Pawlikowskiej. Oczywiście piszę zupełnie inaczej, nie rymuję, ale wierzę, że to porównanie miało sens, ponieważ moje wiersze tworzą podobny klimat. Ta recenzja profesjonalisty dała mi odwagę, by w końcu wydać część napisanych do szuflady liryków.

Poezję albo się lubi albo nie. Nie jest to rodzaj twórczości dla każdego. Niektórzy omijają wiersze szerokim łukiem, jakby nie chcieli mieć z nimi nic wspólnego, jakby pozbawiały je siły i męskości. Wiem jednak, że poezja zawsze porusza wrażliwe osoby, niezależnie od płci. I w gruncie rzeczy coraz więcej ludzi pisze i publikuje, bo internet daje więcej możliwości, niż kiedykolwiek mieliśmy w tym zakresie. To dobre zjawisko, bo wszyscy potrzebujemy czułości, delikatności i romantycznych westchnień. Kochanie to wyjątkowo piękny kawałek naszego istnienia, ze wszech miar wart zapisania w lirycznych strofach.

PRZYKŁADY WIERSZY można przeczytać tutaj… 

Mądrość Duszy

Książka dla każdego, kto chce być szczęśliwy w nieskomplikowany sposób. Kto chce nauczyć się kochania, wybaczania, rozumienia świata i odczuwania Jedności ze Wszystkim Co Jest.

Anielski obrońca

Duchowe opowieści dla dorosłych, wzruszające, bajkowe, niosące nadzieję, ale też ostrzegające przed tym, co pochodzi z mroku i wiedzie człowieka w wymiary odległe od Światła. (ZAPOWIEDŹ)

Kryształowa Numerologia

Połączenie numerologii z mocą barwnych kryształów i minerałów może być wyjątkowym narzędziem wspierającym proces rozwoju i uzdrawiania człowieka. (ZAPOWIEDŹ)

Sposób na szczęśliwe życie

To wiedza o pozytywnym myśleniu i prawie przyciągania, czyli Prosperita w wersji książkowej. Obowiązkowy podręcznik z rozwijania prosperującej świadomości.

Czas na Reiki

Książka o pięknej, duchowej ścieżce uzdrawiania energetycznego. Dla praktyków i nauczycieli oraz dla zainteresowanych metodą, którzy chcą czegoś się dowiedzieć.

Droga do zdrowia

Każda choroba ma swoje podłoże w nieuzdrowionych emocjach. Rozpoznanie takiego wzorca i uwolnienie go pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Samoakceptacja

Akceptacja siebie to podstawa szczęśliwego i spełnionego życia. To fundament, na którym budujemy spełnienie, sukces i pełne miłości relacje.

Dłonie pełne radości

Nasze dłonie mogą być pełne problemów albo pełne radości. To zawsze nasza decyzja, ponieważ mamy moc tworzenia swoich myśli i kierowania swoimi działaniami.

Psychologia ubioru

Podręcznik do Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Metody, dzięki której rozpoznajemy człowieka - jego myśli, lęki i pragnienia - na podstawie zewnętrznego wyglądu

Magia Drzew

Książka ta powstała z miłości do drzew i z zachwytu ich piękną energią, która tak cudownie wspiera i ożywia każdego, kto odważy się otworzyć na magiczną moc natury.

Zakłamanie

To beletrystyczna obyczajowa opowieść o miłości, zdradzie, przyjaźni, zaufaniu, wybaczaniu, o rozmaitych ludzkich rozterkach. Dla każdego, kto lubi historie pełne emocji.

Szepty Serca

Tomik poezji miłosnej, po kobiecemu zmysłowej i delikatnej. Liryczna perełka na miłosne spotkania i na samotne wieczory. Dla każdego, kto kiedykolwiek kochał.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu