Horoskop Osobisty

Poznaj swoje mocne strony za pomocą horoskopu

Proponuję klasyczną analizę horoskopu, w której omawiam indywidualny układ planet oraz podstawowe elementy programu karmicznego. Wskazuję zdolności, podstawowe cechy osobowości oraz ewentualne lekcje do przerobienia. Jest to opracowanie dość zbliżone do klasycznego horoskopu, który pokazuje nasze najważniejsze jakości. Jest to wersja krótsza niż horoskop karmiczny, który proponuję w innej ofercie nagranie wynosi ok. 30 minut. Kosztuje 200 zł.

Do wykonania horoskopu osobistego potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia.

Analizę horoskopu nagrywam w pliku dźwiękowym do odsłuchania na każdym komputerze i umieszczam w internecie, skąd szybko można pobrać go sobie na własny dysk. Plik jest znajduje się w folderze niewidocznym dla osób postronnych. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl


Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Horoskop Osobisty

pokaże najważniejsze cechy osobowości, a także możliwości i uzdolnienia. Odnajdzie się w nim także skrócona informacja na temat programu karmicznego.

Horoskop Partnerski

pokaże co łączy i co dzieli dwoje ludzi. Pomoże ocenić rodzaj związku oraz jego perspektywy.

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu