Horoskop Partnerski

Mocne i słabe strony relacji między dwojgiem ludzi

Wiedza o wszystkim, co łączy dwoje ludzi wydaje się być bardziej cenna niż świadomość własnego programu karmicznego. I jest w tym sporo sensu, ponieważ większość związków nie tworzy się “przypadkiem”. Zazwyczaj są to układy karmiczne, które prowokują nas do istotnego przepracowania własnych programów. Analizę partnerską opracowuję podobnie jak klasyczny horoskop karmiczny. Zwracam uwagę na wszystkie punkty, które wskazują wspólne tematy pracy i nauki w szkole zwanej życiem. Omawiam podobieństwa i różnice programów karmicznych oraz spójne cele na aktualne wcielenie. Jeśli horoskop pokazuje istotne związki dotykające poprzedniego wcielenia, również o tym wspominam. Czasem łatwiej zrozumieć partnera, kiedy wiemy, że jest zaprzyjaźniona duszą, z którą schodzimy na ziemię po raz kolejny.

W analizie partnerskiej korzystam także z elementów astrologii wedyjskiej, która bardzo trafnie ocenia więzi pomiędzy znakami, szczególnie w układach intymnych. Określa rodzaj i jakość danego związku, podkreślając sytuacje, w których przepracowania mogą być szczególnie trudne.

Omawiając horoskop partnerski nie doradzam i nie staram się podejmować za klientów decyzji dotyczących ewentualnego zawarcia związku. Pokazuję jedynie wszystkie za i przeciw, charakteryzuję wspólne zainteresowania i podobne priorytety, a także tło napięć, które nieuchronnie pojawią się w takim układzie. Opisuję temperaturę związku, co często pomaga zrozumieć, dlaczego na przykład czujemy silne magnetyczne wręcz przyciąganie do kogoś, kto pod wieloma względami nie pasuje do nas i nie odpowiada naszym wyobrażeniom o żonie czy mężu.

Związki osobiste są ogromnie ważne dla naszego rozwoju. Nie tylko dlatego, ze pomagają nam budować w sobie najpiękniejsze jakości i testować czym naprawdę jest dla nas miłość. Przede wszystkim dlatego, że często najbliższa nam emocjonalnie osoba jest najważniejszym i największym nauczycielem. To w oczach partnera jak w lustrze odbijają się nasze największe słabości, to właśnie partner wytyka nam nasze kompleksy i często błędne opinie o sobie. To partner pokazuje nam, jak bardzo zapomnieliśmy o swojej wspaniałości i jak mocno cierpimy z powodów, które w gruncie rzeczy wcale nie istnieją. Dlatego partnera nazywam zazwyczaj “Największym Szlifierzem”, bo nikt tak jak on nie wytyka nam wszystkich drobiazgów stojących na drodze do tego cudownego momentu, w którym jak prawdziwy brylant lśnimy swoim rzeczywistym boskim blaskiem.

Do wykonania horoskopu partnerskiego potrzebuję daty, miejsca i godziny urodzenia obu osób.  Analizę horoskopu wraz z psychologicznymi sugestiami na temat ewentualnych problemów, umieszczam w internecie, w folderze niewidocznym dla osób postronnych, skąd można pobrać plik na własny dysk. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Koszt horoskopu wynosi 300zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

 

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Horoskop Osobisty

pokaże najważniejsze cechy osobowości, a także możliwości i uzdolnienia. Odnajdzie się w nim także skrócona informacja na temat programu karmicznego.

Horoskop Partnerski

pokaże co łączy i co dzieli dwoje ludzi. Pomoże ocenić rodzaj związku oraz jego perspektywy.

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu