ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Karty Aniołów

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Zajęcia indywidualne

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Pomiędzy wszystkimi metodami "wróżebnymi" Karty Aniołów zajmują szczególne miejsce. To nie jest standardowa przepowiednia. Nazwałabym ją raczej "rozmową z Aniołami". Karty tego typu służą do nawiązania kontaktu z naszymi Skrzydlatymi Opiekunami i to, co za ich pośrednictwem się pojawia, jest przekazem z "najwyższej półki".

W przeciwieństwie do Tarota czy zwykłych kart, ta metoda nie grozi nam czytaniem cudzej podświadomości i odnajdywaniem w rozkładzie tego, czego bardzo pragniemy albo czego najmocniej się boimy. Karty Aniołów pokazują Prawdę. Pokazują to, co naprawdę ważne, na czym należy się skupić. Najwięcej skorzystają z nich osoby, którym zależy na osobistym rozwoju, ponieważ ta wyrocznia odkrywa przede wszystkim ścieżki naszego wspinania się do Światła. Oczywiście pokazuje też rzeczy powszednie, ponieważ dla nas one są równie ważne jak drogowskazy duchowego rozwoju.

Jest wiele sposobów komunikacji z Aniołem Stróżem. Niektórym wystarczy tylko ciepła myśl i już czują obok siebie swojego najlepszego, najbardziej niezawodnego Przewodnika. Innym trudno jest usłyszeć i zrozumieć przekaz od Aniołów, pomimo ze stale zanoszą do nich gorące prośby. Karty to najprostszy i zarazem najbardziej czytelny sposób łączności. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do innych wyroczni, Karty Aniołów są zazwyczaj jednoznaczne w swoim przesłaniu. Pocieszają, wspierają, ocierają łzy, rozbawiają, uczą radości, miłości, wybaczania.

Pracuję z kilkoma taliami kart. Znam większość, które ukazały się na polskim rynku. Najchętniej rozkładam moje ulubione talie, które maja cudowną energię i mówią do mnie w sposób niesłychanie klarowny.

  • Stewart Pearce & RichardCrookes "ANGELS OF ATLANTIS"

   

 

  • Doreen Virtue & Radleigh Valentine "ARCHANGELS POWER TAROT CARDS"

 

 

  • Ambika Wauters "THE ANGEL ORACLE" 

 

 

  • Doreen Virtue "HEALING WITH THE ANGELS"

 

Na warsztatach uczę rozkładania różnych talii oraz interpretacji anielskich przekazów. Prowadzę także krótki wykład o Aniołach, o pracy z różnymi energiami, o zabezpieczaniu się przed negatywnymi wpływami, o etyce i bezpieczeństwie pracy ezoteryka. Mówię też o metodach nawiązywania kontaktu z Aniołami oraz formach medytacji.

Warsztat dostępny w opcji przez Skype'a. Trwa ok. 5 godzin.

Koszt 250 zł