Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Książki i strony

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

 

Reiki

Co to jest Reiki?

Historia

Linia przekazu

Udzielanie

Wymiana energetyczna

Mistrzowie

Uzdrawianie w Reiki

Delikatność

Krąg Reiki

Reiki i radość

Źródło młodości

Reiki dla dzieci

Intencja

Reiki i Anioły

Z miłością

Bezpiecznie

Trwałość

Kontrowersje

Pierwsza zasada

Druga zasada

Trzecia zasada

Czwarta zasada

Piąta zasada

Zasady w życiu

Szczęście z Reiki

Prostota Reiki

Śmierć i Reiki

Inne Reiki

Naukowo

Skuteczniej

Książki i strony

 

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

Każdy mój uczeń po zakończeniu szkolenia otrzymuje skrypt, który zawiera wszystkie niezbędne informacje do pracy z Reiki. Na dobra sprawę skrypt zawiera o wiele więcej ponad to, co konieczne, ponieważ staram się pokazywać wszelkie możliwości zastosowania w życiu tej pięknej energii. Dzielę się też w miarę możliwości wiedzą o rozwoju osobistym, ponieważ nie sposób odłączyć jednego tematu od drugiego.

Obecnie na rynku pojawiło się mnóstwo książek na ten temat. Większość z nich powiela informacje z pierwszego stopnia, nie wnosząc nic nowego. Zapewne wszystkie mają swoją wartość, choć jak wszędzie są lepsze i gorsze prace. Natomiast jest kilka tytułów, które chciałabym Wam polecić, jako szczególnie wartościowe.

W pierwszej kolejności polecam swoją książkę. Nie jest to podręcznik do nauki Reiki, chociaż zawiera wszystkie istotne informacje, przydatne tym, którzy nie wiedzą, czym jest Reiki i czemu służy. Może zatem być interesujący także dla początkujących.

Zadaniem tej lektury jest pokazanie duchowej strony tej pięknej energii i jej wielopłaszczyznowego działania na człowieka. Pokazuję, jak cudownie Reiki działa w rozmaitych obszarach naszego życia i na jak wiele sposobów może być wykorzystana. Ponadto omawiam tu tradycję, historię, podziały w Reiki. Rozprawiam się z niektórymi mitami i tłumaczę, dlaczego w naszym kraju jest trudniej podążać duchową ścieżką niż w innych miejscach na świecie. 

Więcej...

 

Jedna z piękniejszych książek o Reiki i - poza moją - jedyna znana mi publikacja na temat duchowego aspektu Reiki. Większość książek traktuje Reiki jako metodę bioenergetycznego uzdrawiania ciała, skupiając się głównie na pozycjach przykładania dłoni lub pracy z czakrami. Ta książka również te informacje zawiera, ale znajdziemy tu także nieco informacji o pięknym duchowym działaniu Reiki na wszystkie obszary naszego życia. Napisana klarownym językiem, ilustrowana jest fragmentami poezji. Prawdziwa perełka.

To książka dla mnie szczególna. Została napisana przez bardzo mi bliskiego, nieżyjącego już dziś, człowieka, z którym wspólnie przemierzaliśmy ścieżki duchowego rozwoju i wspólnie doświadczaliśmy niuansów pracy z energią, wielokrotnie o tym dyskutując. Odnajduję w niej również echa tych naszych dyskusji.

Polecam ją głównie z powodu wyjątkowego podejścia do tematu REIKI. Autor wnikliwie omawia wszystkie sprawy dotyczące pracy i życia z energią oraz rozprawia się z wątpliwościami i legendami narosłymi wokół tej cudownej metody. 

Nie ma na rynku drugiej pozycji, która w tak charakterystyczny i pełen humoru sposób omawiałaby tematykę. Mimo upływu lat od jej powstania, książka nie traci na wartości, a zapewniam, że jest jedyna w swoim rodzaju.

 

Znakomity i wyczerpujący podręcznik na temat pracy z energią REIKI. Napisany przez Mistrza, wieloletniego praktyka, który dzieli się nie tylko wiedzą, ale i własnym bogatym doświadczeniem. Jest to jedna z najlepszych książek na ten temat, jakie udało mi się spotkać w tłumaczeniu na język polski. Początkujący adept znajdzie tu wszystko: układy rąk, pracę z czakrami, wykorzystanie REIKI w różnych sytuacjach, zasady i bhp udzielania REIKI.

 

Strony o REIKI

 

OŚWIECENIE

 

Strona Mistrza Arkadiusza Lisieckiego, mojego Nauczyciela, któremu składam tutaj pełen wdzięczności ukłon za dar Trzeciego Stopnia Reiki.

REIKI MANNAZ

Strona Mistrzyni Małgosi Kołakowskiej - mądrej terapeutki i nauczycielki, która całym sercem pracuje z Reiki. Przyjmuje w Warszawie. Strona zawiera wiele ciekawych informacji na temat Reiki.

     

 

FRANK ARJAVA PETTER (ANG.)