Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Przebudzenie 14

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

 

Hejtowanie to mowa zła, produkowanie nienawiści zamiast miłości. Wie to niemal każdy, ale nadal ze zdziwieniem zauważam, że hejtują także osoby, które prowadzą szkolenia z rozwoju i uważają się za osoby świadome. Hejtują, ponieważ ktoś ma inne zdanie niż oni. Prawdopodobnie wydaje im się, że cel uświęca środki, ale tak nie jest.

Niech jako przykład posłuży temat szczepień. Po jednej stronie ustawił się obóz antyszczepionkowców i już odbezpieczył karabiny. Po drugiej zwolennicy szczepień wyciągnęli armaty. Zaczęła się wojna. Padają strzały na społecznościowych portalach, ludzie obrzucają się błotem. Takich wojen jest mnóstwo: maszty 5G, elektrownie wiatrowe, wybory, rozgrywki polityczne. Nie są hejtem żarty i swobodne dyskusje. Każdy ma prawo dyskutować z przyjaciółmi i nawet wyśmiewać nielubianego polityka.  Śmiech to zdrowie. Hejt pojawia się wtedy, kiedy wchodzimy w negatywne energie i plujemy jadem. Szkodzimy wówczas przede wszystkim sobie.

Niektórym wydaje się, że rozwój wewnętrzny polega na misji propagowania spiskowych teorii. Nazywają to nawet "przebudzeniem". Ale to pułapka. Oczywiście macie prawo do swojego zdania i do zgłębiania danego tematu. Nie ma nic złego w zdobywaniu wiedzy, czytaniu i rozmawianiu ze znajomymi o tym, co uważacie za ważne. Wznoszą się wibracje Ziemi i rozumiemy, dostrzegamy coraz więcej. Być może macie mnóstwo racji odkrywając jakieś ukrywane dotąd historie.

Rzecz w tym, że nie ma żadnego znaczenie, po której stronie jest racja. Tematy sporne zostały rzucone na środek przez siły mroku, aby skłócić ludzi. Siły mroku nie stoją po stronie antyszczepionkowców. Siły mroku nie są zwolennikami szczepień. Siły mroku żywią się energią negatywnych emocji, kiedy dwa obozy o przeciwstawnych poglądach zużywają całą adrenalinę na wzajemne obrzucanie siebie inwektywami. To samo dotyczy oczywiście polityki, masztów 5G czy czegokolwiek innego.

Nowa Złota Era, w którą wchodzi Ziemia jest erą pokoju i współpracy. Oznacza to, że mamy nauczyć się lubić i szanować siebie, bez względu na poglądy. Nie przejdzie do Złotej Ery ktoś, kto poniża inna osobę za to, że myśli inaczej. Właśnie teraz zdajemy egzamin z tolerancji, z miłości bezwarunkowej i dawania innym prawa do wolności poglądów. Nie musimy się z innymi zgadzać, ale nadal możemy ich lubić. Antyszczepionkowiec może z sympatią rozmawiać ze zwolennikiem szczepień o pogodzie, kwiatach w ogródku, nowym przepisie na ciasto. Robiąc to niweczymy starania sił mroku do tego, by nas skłócić.

I najważniejsza informacja: to, co wykrzykujemy w emocjach zasilamy. Wszechświat nie słyszy słowa "nie" przecież każdy powinien to wiedzieć.  Jeśli ktoś wykrzykuje: "nie chcę szczepień! Nie dam się zaszczepić" to informuje wszechświat, żeby dał mu więcej tych szczepień. I swoim krzykiem niestety produkuje ich jeszcze więcej i więcej. Bo mamy moc kreacji teraz silniejszą niż kiedykolwiek. Włos mi staje dęba, kiedy widzę, co ludzie tworzą swoim agresywnym krzykiem! Zatrzymajcie się w swojej złości na chwilę i policzcie do stu, a potem głośno i z mocą powiedzcie to, czego pragniecie, a nie to, czego nie chcecie.

Jeśli nie chcecie wojen, powtarzajcie, że żyjecie w pokoju, że jesteście pokojem. Jeśli nie chcecie szczepień, mówcie, że jesteście zdrowi i żyjecie w radości zgodnie z naturą. A jeśli chcecie szczepień, powtarzajcie z mocą, że jesteście zdrowi i macie wszystko, czego potrzebujecie do tego zdrowia. Twórzcie przestrzeń, jakiej pragniecie i taką rzeczywistość, która jest zgodna z Waszymi oczekiwaniami. To nie jest skomplikowane. Wystarczy odejść od gniewu i uwalniać go na bieżąco. Wystarczy jak mantrę powtarzać sobie: każdy ma prawo mówić, co chce i tworzyć swój świat tak, jak mu się podoba.

Walcząc z czymkolwiek zawsze zasilamy to, z czym walczymy. Nie pozwólcie sobie wmówić, że jeśli zaprzestaniecie walki, to ciemność Was pochłonie. Nie pochłonie, bo ciemność karmi się Waszą walką. A tylko Wy sami kreujecie swoje życie. To każdy z Was jest kreatorem swojego życia. Będzie takie, jakim je zbudujecie. I uwaga: jeśli walczycie w gniewie przeciwko czemuś, to do końca swoich dni będziecie zmuszeni walczyć, bo ustanawiacie swoją matrycę w takiej właśnie formie: gniewu, buntu i walki. To co robicie w emocjach, kształtuje wzorzec, którego będziecie doświadczać.

Tylko miłość uzdrawia. Jeśli z miłością tworzymy swój świat, to odnajdziemy w nim Dobro i radość. Jeśli z miłością działamy w dobrych intencjach, niosąc naszym działaniem zdrowie, pokój, tolerancję i dobrobyt to w takim świecie obudzimy się jutro. Wszechświat się rozwarstawia bardzo mocno. Ziemia podzieli się na kilka wymiarów. W jednym będzie mnóstwo wojen o przymusowe szczepienia, maszty 5G i coś tam jeszcze. W innym będzie pokój, zdrowie i współpraca. W jeszcze innym kataklizmy i trzęsienia. To my każdego dnia wybieramy, w którym wymiarze przyjdzie nam żyć. Wybierajmy mądrze.

Bogusława M. Andrzejewska

 

Przebudzenie 1

Przebudzenie 2

Przebudzenie 3

Przebudzenie 4

Przebudzenie 5

Przebudzenie 6

Przebudzenie 7

Przebudzenie 8

Przebudzenie 9

Przebudzenie 10

Przebudzenie 11

Przebudzenie 12

Przebudzenie 13

Przebudzenie 14

Przebudzenie 15

Przebudzenie 16

Przebudzenie 17

Przebudzenie 18

Przebudzenie 19

Przebudzenie 20

Przebudzenie 21

Przebudzenie 22

Przebudzenie 23

Przebudzenie 24

Przebudzenie 25

Przebudzenie 26

Przebudzenie 27

Przebudzenie 28

Przebudzenie 29

Przebudzenie 30

Przebudzenie 31

Przebudzenie 32

Przebudzenie 33