Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Miłość

 

Do poczytania:

Prosperita

Szczęście 

Miłość 

Radość

Skuteczność 

Działanie 

Dobrobyt 

Harmonia

Wdzięczność

Mądrość

Zdrowie

Bezpieczeństwo

Spełnienie

Łagodność

Pracowitość

Lenistwo

Samoakceptacja

Samoocena

Dawanie i branie

Pozytywnie

Dualizm

Pieniądze

Otwarcie na ból

Marzenia

Możliwości

Relacje

Tolerancja

Ludzie

Oddech

Wolność

Myślenie

Zmiany

Akceptacja

Tworzenie

Bogactwo

Decyzje

Programy

Zachwyt

Mity Prosperity

Duchowość

Materia

Dobrostan

Długowieczność

Niezależność

Kobiecość

Energiaów

Praktyka

Polityka

Zadowolenie

Ocenianie

Motywacja

Życzliwość

Dobroć

Komfort

Boskość

Ciepło

Sprawiedliwość

Siła

Pokój

Zaufanie

Asertywność

Poziom

Skupienie

Samopoczucie

Piękno

Przyzwalanie

Piękno

Odczuwanie

Dostrzeganie

Granica

Czas

Tęsknota

Obowiązek

Cielesność

Moralność

Kochanie

Inspiracja

Lustro

Docenianie

Wycenianie

Wszystko

Stereotypy

Slow

Pełnia

Zmysły

W głębi

Wzorce

Racja

Wybór

Tajemnica

Prawda

Świadomość

Samostanowienie

Przeszłość

Wygrana

Cisza

Empatia

Wolne

Jasność

Przyszłość

Wiara w siebie

Emanacja

Prostota

Magia

Suwerenność

Rozstania

Luz

Sława

Obrona

Boska Kobiecość

Pokora

Czas zmian

Energia

Materializacja

Centrum Mocy

Różnorodność

Kształtowanie

Szlachetność

Mentalnie

Wibracje

Dopasowanie

Luksus

Finansowe IQ

Ograniczenia

Dojrzałość

Autentyczność

Moc twórczości

Potężna Moc

 Nauczanie

Uwierzyć

Perspektywa

Od-Puszczenie

Dobre myśli

Perfekcja

Wykształcenie

Szacunek

Rozwój

Dobro życia

Święta

 

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

"Na marmurowej wyrył płycie czas wieczne prawa dla ludzkości. Nic piękniejszego ponad życie, w życiu nic ponad czar miłości"

Lope de Vega

Miłość jest najpiękniejszą rzeczą na Ziemi i nie ma co do tego wątpliwości. Wszyscy dążymy do niej i marzymy o związku, dzięki któremu możemy zanurzyć się w najcudowniejsze uczucia i rozkoszować się nimi, zapominając o całym świecie. Jednak tutaj chciałabym napisać o jeszcze innym wymiarze miłości. O sile, która uruchamia cały świat. O magii, która w niesamowity sposób zmienia nasze życie. O czarodziejskim sekrecie budowania samooceny. O tajemnicy przyciągania dobrobytu.

Najważniejszą miłością w prospericie jest miłość do samego siebie. Jest to nieodzowny warunek do wykreowania czegokolwiek, czego pragniemy. Przyciągając coś do swojego życia, nie zapominajmy o tym, żeby wysłać do Wszechświata informację, że w pełni zasługujemy na wszystko, co najpiękniejsze, bo jesteśmy cudowni i godni największej miłości. Miłość do siebie jest też punktem wyjścia do szczęśliwego związku, ponieważ tylko wtedy, kiedy naprawdę kochamy siebie, jesteśmy w stanie przyciągnąć partnera, który obdarzy nas prawdziwym uczuciem. Tak działa zasada lustra - zapraszamy do swego życia tylko to, co mamy w sobie. Jeśli chcemy by ktoś nas pokochał, musimy sami siebie kochać. Jeśli chcemy szacunku, musimy szanować siebie.

Miłość jest siłą napędową całego naszego istnienia. To dzięki niej przychodzimy na świat, dzięki niej żyjemy i pracujemy, tworząc rozmaite wspaniałe rzeczy. Kiedy z prawdziwym uczuciem wykonujemy usługę lub przedmiot, wówczas rodzi się pasja - potężna moc, która wypełnia nasze życie entuzjazmem i radością. Wszystko nabiera blasku. W prospericie jedną z podstawowych zasad przyciągania pieniędzy będzie zatem przekonanie, aby pracować z miłością. Cokolwiek z uczuciem wytworzymy, naładujemy to przepiękną energią, wyczuwalną dla klienta, ta rzecz będzie promieniowała i świeciła blaskiem dostrzegalnym na poziomie serca. To jest wibracja, której każdy pragnie i rozpoznaje jako coś szczególnie dla siebie dobrego i ważnego. Będzie miał wrażenie, że chce tego dotykać i przytulić się do tego. Wówczas taka osoba będzie do nas wracać po kolejne usługi lub rzeczy nasycone miłością.

Miłość uzupełnia Prawo Przyciągania. Jeśli myślimy pozytywnie, to kreujemy dobrobyt. Jednak nie zawsze udaje się nam go zatrzymać przy sobie. Czasem zarobimy całkiem sporo, a jednak w krótkim czasie znowu mamy pusto w portfelu. Bywa, że nawet ktoś, kto wygra w Lotto, w ciągu roku lub dwóch zostaje bez grosza. Jeśli stale mamy długi, a pieniądze przeciekają nam przez palce, to wcale nie oznacza rozrzutności czy błędów gospodarowaniu pieniędzmi. Natomiast jest to charakterystyczna cecha dla sytuacji, w której brakuje nam mocy zatrzymania bogactwa. Tą mocą jest właśnie miłość.

W pewnym stopniu mam na myśli miłość do pieniędzy - tak, nauczmy sie kochać pieniądze. Nie są niczym złym. Są tylko energią, którą możemy wykorzystać, aby kupić wiele cudownych rzeczy. Tak, kochajmy je - jednak nie w takim znaczeniu, w którym człowiek staje sie materialistą. Miłość powinna być zawsze ponad pieniędzmi. Miłość, o której piszę, to też pozytywne uczucie do wszystkiego, czego pragniemy. Świat pokazuje nam mnóstwo cudownych rzeczy, abyśmy rozwijali w sobie miłość do tych wszystkich zjawisk. Jeśli zobaczymy w katalogu piękne mieszkanie, to zakochajmy się w nim. Nasza miłość do tego lokum będzie przyciągała je do nas. Gdyby zdarzyło sie tak, że ktoś z naszych znajomych kupi sobie piękny dom, poczujmy w sobie radość z tego faktu taką, jak właściciel lub nawet większą. Zazdrość lub poczucie niesprawiedliwości, rozczarowanie to energie, które odpychają od nas upragnione dobro. Inni ludzie nas inspirują, a ich sukcesy są dla nas obrazem tego, co możemy osiągnąć. Szczera radość z każdego dobra, jakiego jesteśmy świadkiem, przybliża spełnienie naszych marzeń. Kochajmy powodzenie i dobrobyt innych.

Takie same dobre uczucia mogłyby nam towarzyszyć wszędzie. Jeśli np. mamy nadwagę, a mijamy na ulicy zgrabną, szczupłą osobę, możemy poczuć miłość do tego zjawiska, do tego stanu i wyglądu. Możemy błogosławić tej osobie, podziwiać ją szczerze i z miłością - nie z zazdrością. Jeśli przyjaciółka pojedzie na piękna wycieczkę w tropiki, możemy cieszyć się razem z nią i z miłością myśleć o niej, o wycieczce, o tej wspaniałej wyprawie. Wyobrażaj sobie jej radość i odczuwaj ją. To wspaniały sposób na to, aby dostroić się do tego cudownego wydarzenia i przyciągnąć je do swojego życia. Nic tak nie tworzy harmonii z naszymi pragnieniami, jak właśnie miłość.

Mam takie ulubione zajęcie, które jest jednocześnie doskonałym sposobem na podnoszenie energii i rozwijanie w sobie bezwarunkowej miłości. Spaceruję ulicami i w myślach błogosławię przechodzące, obce mi osoby. Wysyłam im dobre życzenia, czasem ogólne, aby otrzymały to, czego pragną najbardziej, czasem bardziej szczegółowe. Kiedy widzę smutek i spłakaną twarz dodaję błogosławieństwo radości, ukojenia, pomyślności. Kiedy dostrzegam zasępienie czy zmarszczone brwi, błogosławię spokojem. Bywa, że wysyłam życzenia zdrowia i dobrego snu, widząc u kogoś mocno podkrążone oczy. Jest to proces, który wypełnia mnie piękną energią i jednocześnie mocno rozszerza aurę. Idę ulicą w ogromnym różowym obłoku i cieszę się, kiedy rozjaśniają się twarze ludzi, których mijam.

Dzisiaj doświadczyłam bardzo ciekawego zdarzenia. Naładowana energią błogosławieństwa i bezwarunkowej miłości, stanęłam na czerwonym świetle przy przejściu dla pieszych. Koło mnie stało kilka osób, które zanurzyły się w moją rozświetloną aurę. Nagle z piskiem opon wjechał na skrzyżowanie samochód i nie wyrabiając zakrętu, zmierzał wprost na słup od oświetlenia. Zatrzymał się dosłownie 10 cm od tego słupa, a ja zobaczyłam, jak odbija się od energii miłości, w której wszyscy staliśmy, jak od gumowego różowego balonu. Kierowca potrząsnął głową, jakby się ocknął, wymanewrował samochodem z powrotem na pas ruchu i pojechał w swoją stronę. A co szczególnie miłe, wszyscy stojący koło mnie, śmiali się z całego wydarzenia i gratulowali kierowcy szczęścia, machając mu radośnie rękami. Nikt nie klął, nie krzyczał, nie wyzywał. Zapamiętajcie: Miłość to potęga większa, niż może się Wam wydawać.

Bogusława M. Andrzejewska