Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Obliczenia

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

 

Numerologia

Systemy

Obliczanie

Liczby zwykłe

Liczby Doskonałe

Liczby karmiczne

Numerologia par

Nazwa firmy

Imiona

Kryształ

Cykle

Magiczne daty

Karmiczne warunki wcielenia

Liczby kobiecości

Kolorowo

Harmonizacja

 

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Poniżej podaję sposoby obliczenia Liczby Urodzenia oraz tabelkę wartości liczbowych każdej litery. Pomoże to na własną rękę obliczyć najważniejsze składniki portretu numerologicznego. Oczywiście bez znajomości zasad interpretacji  na niewiele się to przyda. Niemniej jednak warto zobaczyć jakie liczby dominują w naszym życiu, a jakich nam brakuje. Podpowiadam zainteresowanym, że można zmienić niekorzystne wibracje swojego Imienia i uzupełnić brakujące liczby poprzez dodanie nowych imion przez doświadczonego numerologa. 

Pracuję w systemie Gladys Lobos i podane tu obliczenia odnoszą się do tego systemu. U innych numerologów wyniki mogą być całkiem inne.

Liczba Urodzenia (Przeznaczenia, Droga Życia)

Powstaje z zsumowania daty narodzin i zredukowania powstałego wyniku do jednaj cyfry. Np. dla osoby urodzonej 15.09.1968 działanie to będzie wyglądać następująco:

1+5+9+1+9+6+8=39

3+9=12

1+2=3

Liczbą Urodzenia tej osoby jest liczba 3.

Jeśli wynikiem jest liczba dwucyfrowa, składająca się z dwóch takich samych cyferek, np.: 11, 22, 33..., wówczas nie sprowadzamy jej już do prostszej postaci, gdyż jest to tzw. liczba mistrzowska. Np. dla osoby urodzonej 31.10.1959 działanie to będzie wyglądać następująco:

3+1+1+1+9+5+9=29

2+9=11

Liczbą Urodzenia tej osoby jest liczba 11.

 

Imię (suma imion i nazwisk branych pod uwagę)

Wartości Imienia obliczamy korzystając z poniższej tabelki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  

Podstawiając pod każdą literę imion i nazwiska odpowiadającą jej liczbę i sumując wszystkie możemy obliczyć wartość nazywaną Celami życiowymi. Jeśli osobno zsumujemy samogłoski otrzymamy Liczbę Wnętrza, a zsumowane spółgłoski pokażą Liczbę Zewnętrzną. Całość tego układu nazywamy kombinacją. Oczywiście podobnie jak przy obliczaniu Liczby Urodzenia, otrzymane wartości redukujemy do postaci jednocyfrowej. Zwracamy jednak uwagę na liczby Mistrzowskie i liczby karmiczne, które pojawiają się w trakcie wyliczenia.

    11/2           7       9
  1   9 1     6   1      
M A R I A   N O W A K   7
4   9       5   5   2    
    13/4           12/3       7

W podanym wyżej przykładzie Liczba Wnętrza wynosi 9, Liczba Ekspresji - 7, Cele Życiowe -7. Kombinacja wynosi zatem: 9-7-7. Obliczenia ujawniły liczbę doskonałą - 11 oraz liczbę karmiczną -13

Kombinacja jest ważnym składnikiem portretu, który pokazuje, co nam w duszy gra, jak prezentujemy się w relacjach z innymi oraz do czego dążymy. Bardzo często jest nieharmonijna i powoduje problemy z wyrażaniem swoich uczuć, z działaniem, z realizacją planów, z byciem nierozumianym przez innych ludzi, z relacjami. Bywa, ze niekorzystna kombinacja działa jak magnes, przyciągając do nas pecha. Jest to ten fragment portretu, który zmieniamy dodając nowe imiona lub pseudonim.

 

Potencjał (zawartość wibracji)

Tworząc portret obliczamy zawartość poszczególnych wibracji w imieniu. Nazywamy to trafnie potencjałem, ponieważ każda wibracja daje nam swoiste możliwości działania i charakterystyczne cechy osobowości. Skrótowo i pobieżnie znaczenie liczb w potencjale wygląda mniej więcej tak...

1 - ambicja, odwaga, inspiracja

2 - łagodność, takt, wrażliwość

3 - radość, szczęście komunikacja

4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności

5 - ciekawość, witalność, energia

6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia

7 - samorozwój, wiedza, duchowość

8 - władza, seks, pieniądze

9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna

 

W podanym tutaj przykładowym imieniu wyliczenie Potencjału wygląda następująco...

1 - 2

2 - 1

3 - 0

4 - 1

5 - 2

6 - 1

7 - 0

8 - 0

9 - 2

W tym przykładzie brakuje wibracji 3, 7, 8. Oznacza to możliwe trudności w sferach związanych z tymi liczbami. Ważne są też proporcje pomiędzy kolejnymi wibracjami. Każda liczba ma niestety również niekorzystny wpływ, szczególnie wtedy, kiedy jest jej w portrecie za dużo i nie jest równoważona przeciwną wartością.

Po analizę z interpretacją warto udać się do doświadczonego numerologa. Między innymi i dlatego, że w sytuacji posiadania niekorzystnych wibracji, numerolog podpowie jak sobie pomóc, kształtując podpis lub zmieniając wartość wibracji na korzystną.

Bogusława M. Andrzejewska