Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Numerologia

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

 

Numerologia

Systemy

Obliczanie

Liczby zwykłe

Liczby Doskonałe

Liczby karmiczne

Numerologia par

Nazwa firmy

Imiona

Kryształ

Cykle

Magiczne daty

Karmiczne warunki wcielenia

Liczby kobiecości

Kolorowo

Harmonizacja

 

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Źródła numerologii sięgają czasów zamierzchłych. Najstarsze przekazy mówią o wykorzystaniu tej wiedzy przez starożytnych Hindusów. Liczbą w sensie ezoterycznego symbolu posługiwali się Egipcjanie, Chaldejczycy, Fenicjanie, Sumerowie i Chińczycy. Nie sposób nie wspomnieć o Żydach, którzy na bazie magii liczb stworzyli tajemniczy system zwany kabałą. 

Początkowo numerologia funkcjonowała razem z astrologią, później obie te ezoteryczne nauki rozdzieliły się i od tamtej pory istnieją niezależnie od siebie, chociaż często do siebie nawiązują. Podstawy dzisiejszej numerologii stworzył Pitagoras, który wyszedł z założenia, ze cały świat można zamknąć w liczbach i za pomocą liczb najobiektywniej go określić.

Wszystko od najmniejszej cząsteczki po budowę kosmosu - tworzy uporządkowaną logiczną całość, nieustannie drgając i wibrując. Liczby także są energią, której wibracje wpływają na wszystko, co żyje na Ziemi. Numerologia jest więc nauką usiłującą wydobyć naszą wewnętrzna intuicyjna wiedzę o wszechświecie oraz przyporządkować liczbom pewne zasady, jakim każda patronuje.

Każdy z nas urodził się zgodnie z doskonałym planem wszechświata, a w chwili kiedy przychodził na świat, oddziaływały na niego określone wibracje konkretnych liczb. Liczby te będą mu towarzyszyć całe życie, będąc motorem wielu jego działań i kształtując jego osobowość.

Imię nadane przez rodziców, wybrane dzięki intuicyjnym podszeptom matki lub ojca i nazwisko rodowe poprzez wibrację zawartych w nim wartości liczbowych pomagają człowiekowi na życiowej ścieżce. Są "walizeczką z narzędziami", dzięki którym ich właściciel rozwija pewne określone zdolności, interesuje się określonymi rzeczami.

Podobnie jak w przypadku astrologii, pełny obraz człowieka przedstawi dopiero szczegółowy portret numerologiczny wykonany przez specjalistę, który jeśli jest odpowiednio przygotowany, może także zmienić niekorzystną wibrację na pozytywną, wnosząc do naszego życia trochę słońca i radości.

Tutaj istotna uwaga. Zmiana taka nie jest ryzykowną ingerencją, ponieważ nic nie dzieje się przypadkowo i do numerologa umiejącego zrobić taki proces człowiek trafi dopiero wtedy, kiedy jego dusza nie tylko jest gotowa na taką zmianę , ale wręcz jej potrzebuje. Ponadto zmianę wykonuje się z pomocą specjalnych technik, dzięki którym numerolog sprawdza najpierw, czy dusza człowieka rzeczywiście jest na to gotowa. Zdarzyć się może, że osoba wewnętrznie nie chce żadnych transformacji, chociaż świadomie zainteresowała się nowinką, którą zobaczyła u kogoś. Jesteśmy w stanie rozpoznać to bardzo szybko i taki człowiek będzie musiał na zrobienie zmiany niestety trochę poczekać. Moje wieloletnie doświadczenie wskazuje jednak, że jeśli ktokolwiek zwraca się do mnie z prośbą o korektę portretu numerologicznego, to jest to jego właściwy czas. Znam tez kilka osób, których portret niemal dramatycznie domagałby się poprawki, ale ... osoby te nie czuja takiej potrzeby, ponieważ ich dusza chce nadal zmagać się z wyzwaniami zakodowanymi w niekorzystnych wibracjach. Zatem prawdziwym sygnałem do zrobienia transformacji jest odczuwanie silnej potrzeby zmiany swojego losu.

W obecnych czasach rozwój postępuje bardzo szybko. Jeśli ktoś ponadto wybrał duchowa ścieżkę i praktykuje cierpliwie, to jego dusza o wiele szybciej realizuje założony program. Może wówczas potrzebować nawet więcej niż jednej zmiany wibracji, aby zmierzyć się z nowym zadaniem w inny sposób. Wibracje numerologiczne to narzędzia pomagające twórczo przejść przez życie.

Bogusława M. Andrzejewska