Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Przykłady Pure Art

 

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 
 

Pure Art jest całkiem nową metodą. Powstała niedawno, więc całkiem zrozumiałe może być zastanawianie się nad jej sensem i działaniem. W innych artykułach oraz materiałach filmowych zamieszczanych na YT tłumaczę, jak to jest, że ta metoda przynosi uzdrowienie. Przypomnę tutaj, że sam obraz jest drugą częścią procesu, a pierwszą stanowi energetyczne oczyszczanie. Jest to pełny zabieg. Obraz jest malowany jako zapis procesu i działa swoimi wibracjami na podświadomość klienta.

Poniżej podaję kilka przykładów zastosowanej terapii.

 

Pure Art 1 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Proces Pure Art dla kobiety, która zmagała się z finansowymi problemami, rozpoczął się od manifestacji lęków przed brakiem i biedą. Lęków, które zdawały się całkowicie wypełniać jej duszę. Po oczyszczeniu pojawiła się warstwa iluzji i ucieczki w modlitwę. Ostatni odkryty poziom ujawnił lęki przed krytyczną oceną innych ludzi. Bo jak można tak po prostu dużo zarabiać? Przecież natychmiast znajdą się tacy, którzy powiedzą: „jesteś chciwa, jesteś zła”.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy etap terapii. Niesie w sobie uwolnienie, odważną otwartość na bogactwo materialne, harmonię i przejęcie odpowiedzialności za swoje szczęście. Uruchamia asertywność i pomaga odnaleźć w sobie równowagę pomiędzy własnymi pragnieniami, a oceną innych.

Moc Pure Art pozwala poczuć, że każdy z nas jest częścią Wszystkiego Co Jest, a dobrobyt jest naszym boskim dziedzictwem. Uwalnia od lęku, pomagając zrozumieć, że jesteśmy poza oceną innych. Żyjemy tutaj dla siebie.

 

 

Pure Art 2 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

Pure Art dla młodej kobiety, która marzyła o ukończeniu studiów, a przerywała kolejne kierunki po pierwszym roku lub kilku miesiącach nauki. Proces rozpoczął się od ujawnienia braku wiary w siebie i niskiego poczucia wartości. Niechęć do nauki wzmacniał lęk przed krytyczną oceną wykładowców. Po oczyszczeniu zewnętrznego wzorca „to wszystko nie ma sensu i tak nie dam rady”, ukazały się wszystkie lęki przed odrzuceniem przez inne osoby.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy efekt terapii. Niesie w sobie odwagę do działania i radość ze spełnienia marzeń. Uczy brania odpowiedzialności za własne decyzje i prawdziwą dojrzałość, która nie cofa się przed trudnościami, lecz je oswaja i rozwiązuje. Jest zakotwiczeniem siły i konsekwencji w realizacji celów. 

Moc Pure Art otwiera nas na odnalezienie szczęścia poprzez satysfakcjonujące realizowanie wymarzonych ścieżek. Wprowadza elementy wiary w siebie i poczucie, że nic nie musimy, ale wszystko możemy.

 

 

 

Pure Art 3 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która uskarżała się na zły stan zdrowia, osłabienie i ciągłe zmęczenie. W ciągu ostatnich tygodni także sporo przytyła, a przeprowadzone badania lekarskie niczego nie odkryły. Proces ujawnił duży ciężar na poziomie serca i ogromny smutek wynikający z poczucia niższości  i potrzeby zasłużenia sobie na dobre zmiany, które pojawiły się w życiu nieco wcześniej. W kolejnym etapie pojawiły się silne lęki przed życiem. Bo przecież „nie można tak po prostu bezkarnie być szczęśliwym, kiedy ma się tyle wad”.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia efekt terapii. Niesie w sobie usunięcie negatywnych wzorców myślowych oraz rozświetlenie duszy poprzez uświadomienie, że każdy zasługuje na szczęście. Uwalnia lęki i wprowadza Światło wszędzie tam, gdzie brakowało wiary w prawo do miłości i dobrobytu.

Moc Pure Art uświadamia nam, że doskonałość jest naszą prawdziwą naturą i niczego nie musimy robić, aby zasługiwać na Dobro. Wystarczy być. Wystarczy kochać.

 

 

 

Pure Art 4 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która nie miała w życiu szczęścia do pieniędzy. Ilekroć udało jej się cokolwiek zarobić, natychmiast wszystko traciła. Stosowała Prawo Przyciągania, ale nie widziała rezultatów. Proces Pure Art odkrył, że na poziomie świadomym kobieta marzyła o dostatku, natomiast w głębi duszy nie wierzyła w bycie bogatą. Bogactwo było dla niej nieosiągalne, bo przecież nie należała "do tych, co mają pieniądze", lecz urodziła się w biednej rodzinie.

Obraz – akryl na płótnie – zakotwicza efekt terapii, w której kluczowe jest poczucie zasługiwania na wszystko, co najlepsze. Przedstawia też wiarę w to, że można mieć wszystko, czego się pragnie.

Pure Art pozwala uwierzyć, że szczęście, miłość i dobrobyt są naszym naturalnym dziedzictwem. A marzenia istnieją wyłącznie po to, by zamieniać je w cele i realizować.

 

 

Pure Art 5 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla młodej kobiety, którą przepełniało poczucie, że musi być perfekcyjna, by zasłużyć sobie na dobro. W wielu sytuacjach dominowało poczucie wstydu i bycia kimś gorszym od innych. Potrącona przez kogoś, przepraszała, że stoi tam, gdzie stoi. Cały proces skupił się na wprowadzaniu wzorca miłości bezwarunkowej do samej siebie i zrozumieniu, że jest doskonała taka, jaka jest.

Obraz – akryl na płótnie – pokazuje pełne miłości skrzydła, które rozwijają się do lotu pełnego samoakceptacji i kochania siebie. Prowadzi do czerpania z życia z radością i poczuciem, że zasługujemy na szczęście.

Pure Art pozwala nam dotknąć boskości w nas i zrozumieć, że tacy jacy jesteśmy, zasługujemy na miłość i szacunek. Jesteśmy pięknym Światłem zamkniętym w fizycznym ciele.

 

 

 

Pure Art 6 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

 

opis wkrótce

 

 

Pure Art 7 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

 

Opis wkrótce

 

Pure Art 8 - akryl na płótnie, 40x50cm

 

 

 

Opis wkrótce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Healing Art

Pure Art

Przykłady Pure Art

Astro Art

Początki malowania

Energetyka obrazów

Obrazy symboliczne

Moc twórczości

Magia malowania

Malowanie z ciszy

Galeria