Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Przykłady Pure Art

 

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 
 

Pure Art jest całkiem nową metodą. Powstała niedawno, więc całkiem zrozumiałe może być zastanawianie się nad jej sensem i działaniem. W innych artykułach oraz materiałach filmowych zamieszczanych na YT tłumaczę, jak to jest, że ta metoda przynosi uzdrowienie. Przypomnę tutaj, że sam obraz jest drugą częścią procesu, a pierwszą stanowi energetyczne oczyszczanie. Jest to pełny zabieg. Obraz jest malowany jako zapis procesu i działa swoimi wibracjami na podświadomość klienta.

Poniżej podaję kilka przykładów zastosowanej terapii.

 

Pure Art 1 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Proces Pure Art dla kobiety, która zmagała się z finansowymi problemami, rozpoczął się od manifestacji lęków przed brakiem i biedą. Lęków, które zdawały się całkowicie wypełniać jej duszę. Po oczyszczeniu pojawiła się warstwa iluzji i ucieczki w modlitwę. Ostatni odkryty poziom ujawnił lęki przed krytyczną oceną innych ludzi. Bo jak można tak po prostu dużo zarabiać? Przecież natychmiast znajdą się tacy, którzy powiedzą: „jesteś chciwa, jesteś zła”.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy etap terapii. Niesie w sobie uwolnienie, odważną otwartość na bogactwo materialne, harmonię i przejęcie odpowiedzialności za swoje szczęście. Uruchamia asertywność i pomaga odnaleźć w sobie równowagę pomiędzy własnymi pragnieniami, a oceną innych.

Moc Pure Art pozwala poczuć, że każdy z nas jest częścią Wszystkiego Co Jest, a dobrobyt jest naszym boskim dziedzictwem. Uwalnia od lęku, pomagając zrozumieć, że jesteśmy poza oceną innych. Żyjemy tutaj dla siebie.

 

 

Pure Art 2 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

Pure Art dla młodej kobiety, która marzyła o ukończeniu studiów, a przerywała kolejne kierunki po pierwszym roku lub kilku miesiącach nauki. Proces rozpoczął się od ujawnienia braku wiary w siebie i niskiego poczucia wartości. Niechęć do nauki wzmacniał lęk przed krytyczną oceną wykładowców. Po oczyszczeniu zewnętrznego wzorca „to wszystko nie ma sensu i tak nie dam rady”, ukazały się wszystkie lęki przed odrzuceniem przez inne osoby.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy efekt terapii. Niesie w sobie odwagę do działania i radość ze spełnienia marzeń. Uczy brania odpowiedzialności za własne decyzje i prawdziwą dojrzałość, która nie cofa się przed trudnościami, lecz je oswaja i rozwiązuje. Jest zakotwiczeniem siły i konsekwencji w realizacji celów. 

Moc Pure Art otwiera nas na odnalezienie szczęścia poprzez satysfakcjonujące realizowanie wymarzonych ścieżek. Wprowadza elementy wiary w siebie i poczucie, że nic nie musimy, ale wszystko możemy.

 

 

 

Pure Art 3 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która uskarżała się na zły stan zdrowia, osłabienie i ciągłe zmęczenie. W ciągu ostatnich tygodni także sporo przytyła, a przeprowadzone badania lekarskie niczego nie odkryły. Proces ujawnił duży ciężar na poziomie serca i ogromny smutek wynikający z poczucia niższości  i potrzeby zasłużenia sobie na dobre zmiany, które pojawiły się w życiu nieco wcześniej. W kolejnym etapie pojawiły się silne lęki przed życiem. Bo przecież „nie można tak po prostu bezkarnie być szczęśliwym, kiedy ma się tyle wad”.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia efekt terapii. Niesie w sobie usunięcie negatywnych wzorców myślowych oraz rozświetlenie duszy poprzez uświadomienie, że każdy zasługuje na szczęście. Uwalnia lęki i wprowadza Światło wszędzie tam, gdzie brakowało wiary w prawo do miłości i dobrobytu.

Moc Pure Art uświadamia nam, że doskonałość jest naszą prawdziwą naturą i niczego nie musimy robić, aby zasługiwać na Dobro. Wystarczy być. Wystarczy kochać.

 

 

 

Pure Art 4 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która nie miała w życiu szczęścia do pieniędzy. Ilekroć udało jej się cokolwiek zarobić, natychmiast wszystko traciła. Stosowała Prawo Przyciągania, ale nie widziała rezultatów. Proces Pure Art odkrył, że na poziomie świadomym kobieta marzyła o dostatku, natomiast w głębi duszy nie wierzyła w bycie bogatą. Bogactwo było dla niej nieosiągalne, bo przecież nie należała "do tych, co mają pieniądze", lecz urodziła się w biednej rodzinie.

Obraz – akryl na płótnie – zakotwicza efekt terapii, w której kluczowe jest poczucie zasługiwania na wszystko, co najlepsze. Przedstawia też wiarę w to, że można mieć wszystko, czego się pragnie.

Pure Art pozwala uwierzyć, że szczęście, miłość i dobrobyt są naszym naturalnym dziedzictwem. A marzenia istnieją wyłącznie po to, by zamieniać je w cele i realizować.

 

 

Pure Art 5 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla młodej kobiety, którą przepełniało poczucie, że musi być perfekcyjna, by zasłużyć sobie na dobro. W wielu sytuacjach dominowało poczucie wstydu i bycia kimś gorszym od innych. Potrącona przez kogoś, przepraszała, że stoi tam, gdzie stoi. Cały proces skupił się na wprowadzaniu wzorca miłości bezwarunkowej do samej siebie i zrozumieniu, że jest doskonała taka, jaka jest.

Obraz – akryl na płótnie – pokazuje pełne miłości skrzydła, które rozwijają się do lotu pełnego samoakceptacji i kochania siebie. Prowadzi do czerpania z życia z radością i poczuciem, że zasługujemy na szczęście.

Pure Art pozwala nam dotknąć boskości w nas i zrozumieć, że tacy jacy jesteśmy, zasługujemy na miłość i szacunek. Jesteśmy pięknym Światłem zamkniętym w fizycznym ciele.

 

 

 

Pure Art 6 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która intensywnie pracując, doświadczała nieustannie braku. Swój problem określiła jako "za krótką kołderkę", ponieważ stale na coś brakowało pieniędzy. W trakcie procesu ujawniła się niska samoocena, poczucie nie zasługiwania na bogactwo, ale ponadto także lęk, że nie wystarczy. Ten lęk zdawał się być dominującym wzorcem, który kształtował rzeczywistość.

Obraz - akryl na płótnie - jest przede wszystkim wprowadzeniem Światła we wszystkie mroczne i wypełnione strachem zakamarki. Przynosi poczucie obfitości i finansowego bezpieczeństwa.

Pure Art pomaga nam zrozumieć, że na świecie nie istnieje brak, wszystkiego jest pod dostatkiem, a każde ubóstwo jest tylko iluzją wynikającą z nieświadomości.

 

 

Pure Art 7 - akryl na płótnie, 30x40cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która w nowym związku czuła się zmęczona i przytłoczona. Pomimo bycia adorowaną przez partnera, gubiła się w wewnętrznym chaosie i rozbieganych myślach. Dominował lęk przed utratą wolności i strach przed zmianą.

Obraz - akryl na płótnie - pozwala wyciszyć się emocjom, uspokaja i wprowadza element bezpieczeństwa. Tworzy stan, w którym można skonfrontować się ze swoimi prawdziwymi uczuciami.

Pure Art pozwala nam uwolnić się od nadmiaru niepotrzebnych emocji i odnaleźć siebie w sobie. Uświadamia nam, że wszystko jest tu i teraz. Zawsze w naszej mocy.

 

Pure Art 8 - akryl na płótnie, 40x50cm

 

 

Pure Art dla kobiety, która nie lubiła siebie i swojego wyglądu. Uważała, że jest brzydka i nieciekawa. Nie chciała nawet patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Cały proces skupił się na oczyszczaniu wzorca niskiej samooceny i zastąpieniu go bezwarunkową miłością do samej siebie.

Obraz - akryl na płótnie - to fajerwerk najlepszych uczuć. Zakotwicza akceptację, szacunek i bezwarunkowe kochanie siebie. Pozwala otworzyć się na własne piękno, docenić je tu i teraz, w tym momencie.

Pure Art pokazuje, że u podstaw szczęśliwego życia zawsze znajdzie się miłość do samego siebie. Każdy z nas jest dokonały. Każdy z nas jest Światłem.

 

 

Pure Art 9 - akryl na płótnie, 40x30cm

 

Proces Pure Art dla kobiety, przepełnionej lękami, które nie pozwalały jej zmrużyć oka. Przez większość czasu rozmaite obawy (przed urzędami, przed załatwieniem spraw, przed odpowiedzialnością) zabierały jej radość życia.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy etap terapii. Pokazuje, że każdy z nas jest we właściwym miejscu i czasie. Obdarza poczuciem bezpieczeństwa, wprowadzając światło w wypełnione lękiem miejsca i otulając ciepłą miękka energią opieki wszechświata.
 

Moc Pure Art pozwala poczuć, że jesteśmy chronieni i bezpieczni. Lęk jest wyłącznie iluzją, która żywi się nieznajomością przyszłości. Życie w tu i teraz pozwala nam oddychać z radością i spokojem.

 

Pure Art 10 - akryl na płótnie, 40x30cm

 

 

Proces Pure Art dla kobiety, która przez wiele lat zmagała się z żalem po zdradzie bliskiej koleżanki, od której zaznała wielu przykrości. Pomimo przeprowadzenia procesu wybaczania, nadal w mniejszym lub większym stopniu dotykały ją różne ataki ze strony tamtej osoby.

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy etap terapii. Uwalnia od wieloletniego bólu, łagodzi i koi, pozwalając wyjść poza iluzję krzywdy i domyka wszystkie potrzebne duszy nauki. Od tej chwili lekcja zostaje zrozumiana i wszyscy związani z nią nauczyciele zakończyli swoja pracę.
 

Moc Pure Art pozwala poczuć, że wszyscy jesteśmy Jednością i Światłem, które na scenie życia odgrywa rozmaite role. Pomaga wyjść poza ocenę, poza jednostkowe cierpienie i dostrzec wielki sens naszych życiowych doświadczeń.

 

 

Pure Art 11 - akryl na płótnie, 40x30cm

 

 

Proces Pure Art dla kobiety, która stale doświadczała poczucia utraty, ponieważ ciągle ktoś ja wyprzedzał w zdobyciu tego, czego ona sama pragnęła. Określiła to, jako „syndrom drugiego dziecka”, które zawsze musi komuś ustąpić i coś oddać. W trakcie oczyszczania odsłoniło się poczucie braku oraz przekonanie o nie zasługiwaniu. Proces skupił się na rozwijaniu poczucia asertywności i otwarciu na dobro. 

Obraz – akryl na płótnie – przedstawia końcowy etap terapii. Pokazuje, że ciało zaczęło oddychać i uwalniać się z mgławic ograniczeń. Niesie wolność i odwagę sięgania po marzenia. Pomaga docenić własną wspaniałość i przynależność do wszechświata, który każdego obdarza z hojnością. 
 

Moc Pure Art pozwala poczuć, że dobro jest nieograniczone. Wspaniałości i szczęścia jest dosyć dla każdego. Nie musimy rywalizować, bronić się lub walczyć o cokolwiek. Wystarczy otworzyć z ufnością serce i wyciągnąć dłonie, a wszechświat wypełni je wszystkim, co najlepsze.

 

 

 

 

 

 

Healing Art

Pure Art

Przykłady Pure Art

Astro Art

Przykłady Astro Art

Początki malowania

Energetyka obrazów

Obrazy symboliczne

Moc twórczości

Magia malowania

Malowanie z ciszy

Galeria