Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Karty

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

Karty kryształowe najczęściej łączą się z Aniołami i chyba najpiękniejsze i najciekawsze są talie, w których te dwie energie pięknie ze sobą współpracują. W gruncie rzeczy są w tym połączeniu niesamowicie spójne, ponieważ każdy kryształ ma swojego Anioła. Anioł Kryształu to Dewa. W opisach pojedynczych kamieni zamieściłam karty z przecudnej talii LIQUID CRYSTAL ORACLE z krótkim przekazem od Dewa danego minerału.

Ciekawe może dla Was okazać się również to, że przy każdym kamieniu staram się umieścić także własny odczyt zrobiony w Kronikach Akaszy. Nawiązywałam kontakt z Dewami i prosiłam o najważniejsze informacje o danym krysztale. Niesamowite jest dla mnie to, że w efekcie są one dość zbieżne z przekazem dołączonym do kart. Choć ten drugi jest nieco trudniejszy w odbiorze po pierwsze ze względu na tłumaczenie z języka angielskiego. Po drugie zapewne specyfika mowy autora kart, który przecież interpretuje przekaz otrzymywany niewerbalnie. Każdy Interpretator Języka Światła robi to po swojemu. Ponieważ od lat prowadzę wykłady i piszę książki, mój naturalny język jest prosty i czytelny dla ogółu.

Talia, o której mowa, jest przepiękna. Mocno energetyczna. Polecam ją wszystkim, którzy lubią pomedytować z kryształami i poczuć głębiej to, co mają nam do przekazania. Ponadto osoby, które znają język angielski, mogą dzięki obszernej dołączonej książce poznać powiązania kryształów z dziedzictwem Atlantydy oraz uzdrawiające właściwości poszczególnych minerałów. Zdjęcia kart znajdziecie w opisach pojedynczych kamieni, tutaj przedstawię zatem inne karty.

 

THE ANGELS & GEMSTONE GUARDIANS CARDS

Margaret Ann Lembo

Bardzo ciekawa talia do pracy z Aniołami i Kryształami. Do pracy - nie do wróżenia, czy rozkładów. Te karty nie mają koszulek! Z jednej strony zawierają zdjęcie kamienia oraz opis tematyki dobranej przez autorkę do danego minerału, z drugiej opis Anioła połączonego z kamieniem. Piękna kolorystyka, wspaniałe zdjęcia, szeroki wybór kryształów - uwielbiam te karty.

Technicznie oczywiście można wylosować sobie kartę lub dwie ze złożonej talii czy ciasnego wachlarza. Karty są bardzo proste w interpretacji, ponieważ każda opisuje dość dokładnie przypisany do niej problem. Również poprzez pytania, jakie można samemu sobie zadać. Anioł na odwrocie również reprezentuje określoną jakość, np. uczciwość, mądrość, medytację, przyjaźń... Można zatem interpretować wylosowana kartę tak samo, jak w przypadku innych talii anielskich.

Autorka wydała jeszcze trzy inne bardzo podobne talie. Wszystkie są bajecznie kolorowe i zawierają piękne zdjęcia kryształów. Omawiam je na jednym ze swoim materiałów na YouTube.

1. The Archangels & Gemstone Guardians Cards

2. Master, Mystic, Saints & Gemstone Guardians Cards

3. The Animal Allies & Gemstone Guardians Cards

 

CRYSTAL MANDALA ORACLE

Alana Fairchild

 

Niesamowita talia zawierająca 54 karty z kryształowymi mandalami. Składa się z trzech części. Pierwsza zawiera 18 mandal Archaniołów i Aniołów. Druga – 18 mandal Wniebowstąpionych Mistrzów. Trzecia – 18 mandal Bogiń. Bajecznie kolorowe i piękne energetycznie karty niosą w sobie mnóstwo Mocy. W dołączonej książeczce można znaleźć nie tylko ciekawy opis każdej postaci – Archanioła, Mistrza czy Bogini – ale też proces uzdrawiający oraz modlitwę i afirmację.

Karty posiadają koszulki. Można zatem rozkładać je i losować w dowolny sposób, samodzielnie lub łącząc z innymi taliami. Każda karta ma nazwę ułatwiającą uproszczoną interpretację, np. Moc, Boska Perfekcja, Twój czas by lśnić, Rozróżnienie, Akceptacja, itd. Jednak w moim odczuciu to właśnie zawarty w opisach kart uzdrawiający proces ma największą wartość dla naszego wzrastania.

 

PRECIOUS GEMS ORACLE

Maxine Gadd

 

Niezwykle, intrygujące karty, których magii trudno się oprzeć. Kobiece twarze w bajecznie kolorowym makijażu zostały nałożone na zdjęcia kamieni. Przypominają Dewy Kryształów, które reprezentują. Karty zaprojektowane z ogromnym przepychem i lśnieniem. Niosą w sobie coś zdumiewającego i jednocześnie harmonijnego z naturą kryształów. Piękna energia. Czysty przekaz. To, co mnie w nich najbardziej urzekło, to pełne emocji a zarazem wyciszone twarze. Kryształy są dla żywymi Istotami, więc bliskie mi są wyobrażenia właśnie tego typu.

Karty posiadają koszulki. Można j rozkładać i losować w dowolny sposób. Interpretacja jest prosta, ponieważ każda karta ma wypisaną określoną jakość, np. Transformacja, Artyzm, Ochrona, Troska, Komunikacja, itp. W dołączonej książeczce znajdują się opisy działania danego kamienia i krótka sugestia dywinacyjna oraz propozycje pracy z wybranymi afirmacjami.

 

THE CRYSTAL SPIRITS

Colette Baron-Reid

Z założenia powinny być wspaniałe, właśnie dlatego, że w ilustracjach nadano kamieniom ludzkie twarze, co – nie ukrywam – jest moją wizją od lat. Tak postrzegam Kryształy. Ucieszyła mnie zatem ta talia i... jeszcze bardziej rozczarowała. Nie odbieram dobrze tej energii. Ilustracje mi się nie podobają. Twarze są... martwe. Natomiast negatywnie odbieram też pozostałe talie tej autorki, z wyjątkiem jedynie talii Bogiń. Może więc to kwestia energetyki, która nie rezonuje ze mną? Dlatego też tylko pokazuję, ale nie polecam.

Talia ma koszulki. Można z niej korzystać w tradycyjny sposób. Jest elegancko wydana. W dołączonej książeczce znajdziemy: opis kamienia, znaczenie karty dla związku, znaczenie dla prosperity oraz informacja o medytacji z danym kryształem. Karty nie mają przypisanych jakości, zatem książeczka jest absolutnie niezbędna do interpretacji przesłania.