Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kryształowy dźwięk

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Dźwięk

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

Kryształowe misy są dzisiaj dość powszechnie znane. Widziałam je już dawno i słuchałam gry na nich kilka razy u różnych osób. Z jednej strony czułam, że są moje i dla mnie. Na liście marzeń zapisałam sobie cały komplet takich mis. Z drugiej strony wiele wątpliwości budziło we mnie to, że nie czuję ich wibracji tak, jak oczekiwałam. Zakochana w kryształach powinnam przecież unosić się w powietrzu, a tymczasem słyszałam tylko "zgrzyt". Zostawiłam temat, oczekując aż dojrzeję do ostatecznego wyboru.

I rzeczywiście na ostatnich Motylovych Kręgach w Czarnej, poczułam dokładnie to, czego oczekiwałam od lat. Być może to moje wibracje odpowiednio się podniosły. A być może najważniejsza jest osoba, która gra na tych misach. Tym razem dźwięk kryształowych mis dosłownie uniósł mnie w powietrze. Wypełnił wszystkie moje tkanki, usunął zmęczenie i napięcie, uzdrowił lekkie bóle i dolegliwości, z którymi w tym czasie się zmagałam. Moje ciała subtelne zgrały się w cudnej harmonii i poczułam się jak nowo narodzona. Wtedy po raz pierwszy w życiu poczułam, że kąpiel w dźwięku kryształowych mis to naprawdę fantastyczny energetyczny proces.

Zachęcona i rozkochana w tym stanie kryształowego ukojenia, kupiłam dla siebie misę jedną i drugą. Aby poczuć bardziej i doświadczyć, czym jest kryształ w takiej formie. Gram codziennie i potwierdzam, że nadal doznaję tej niezwykłej harmonii, która płynie z wnętrza pięknego mocnego kwarcu. Moim zdaniem ta wibracja jest o wiele silniejsza niż wibracja wspaniałej, metalowej misy tybetańskiej, z której korzystam od dobrych 10 lat i którą nawet oczyszczam pomieszczenie, ponieważ doceniam jej silną moc. Przyznaję, że dotąd dla mnie ta właśnie misa była jednym z najpotężniejszych narzędzi wibracyjnych.

Z zaskoczeniem widzę, że kryształowe misy mają jeszcze wyższą energię. Od pierwszej chwili, od pierwszego dotknięcia maletą, otulają mnie takim Światłem, że w ciągu dwóch sekund przeskakuję w inny wymiar. Każdy medytujący i pracujący z energią umie rozpoznać ten stan, kiedy jesteśmy w ciele, ale jakby nas w nim wcale nie było. Jak byśmy patrzyli na świat z innego poziomu istnienia. Maksymalne wyciszenie umysłu. Zero słów. Tylko bycie. I unoszenie na fali kryształowego dźwięku.

Być może mój zachwyt wynika wyłącznie z fascynacji nowością i czymś, co dopiero poznaję. Ale czuję w tej wibracji unoszenie w wymiarze, na którym pracują i komunikują się kryształy. To czego innymi sposobami dotykam, kiedy zajmuję się kamieniami. Być może gra na misie jest portalem do pełnego połączenia z ich przekazem? Przede mną odkrywanie tej drogi, jestem na jej samym początku. Ale jestem świadoma, że wymaga to praktyki i wzrastania duchowego. Są ludzie, którzy uzdrawiają dzięki misom, a są i tacy, którzy tylko grają sobie na nich. W wielu domach misy tylko "łapią kurz". Jesteśmy różni i mamy różne fascynacje.

Misy kryształowe są wykonane z kwarcu górskiego, rozdrobnionego i w wysokiej temperaturze ukształtowanego w taką formę. Kwarc zachowuje przy tym wszystkie swoje cudowne jakości. Wyjaśnię, że kryształy inaczej niż ludzie czy zwierzęta czy rośliny nie tracą swej istoty w wyniku połamania czy pokruszenia. Człowiek lub zwierzę to całość, która przestaje istnieć w ziemskiej postaci, jeśli rozdrobni się jej ciało. Kryształ jest zawsze całością, nawet w milionach okruchów. Jego eteryczna istota obejmuje swoją mocą wszystkie kawałki, nawet jeśli są rozproszone po całej Ziemi.

Ma na to wpływ zapewne również stałe połączenie wszystkich kryształów. Pisałam już o tym, że kryształy tworzą sieć, której nic nie jest w stanie zniszczyć ani rozerwać. W tej sieci łączą się ze sobą ogromne skały podziemne, wielkie i małe geody, bryłki poukładane w szafach kolekcjonerów kamieni, szlifowane klejnoty w pierścionkach i kolczykach, tysiące okruchów lśniących w niedostępnych górach i te wszystkie cuda, które stoją na Waszych biurkach i półkach. One cały czas ze sobą rozmawiają i przesyłają sobie informacje. Do tego należy dodać setki kryształowych mis, na których grają koncerty uzdrowiciele.

Kwarc górski jest pierwotną kryształową matrycą. To uniwersalny kryształ, dlatego takie misy mają niesamowitą moc i pozwalają nam się połączyć z każdym innym klejnotem na świecie. Jeśli tylko jest w nas gotowość i odpowiedni poziom wibracyjny. A przecież są już odlewane misy z dodatkiem okruchów Szmaragdu czy czy Morganitu. Są dość drogie, ale cena to zawsze rzecz względna. Do tego dodajmy kryształowe trójkąty i harfy, których dźwięki przypominają anielski śpiew. Wszechświat otwiera przed nami tysiące możliwości wzrastania do miłości i zachwytu.

Bogusława M. Andrzejewska