Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Horoskop Majów

 

Powrót do

Prosperity

 

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

Kryształy to Gwiazdy Ziemi. Najpiękniejsze barwy i najdoskonalsze struktury zamknięte w kamieniach szlachetnych są symbolem mocy i potęg, które z dala czuwają nad ludźmi. W okresie największego rozwoju astrologii i alchemii w Europie drogocennym klejnotom nadano uniwersalną moc. Towarzyszyły one ludziom za życia i po śmierci. Zgodnie z przeświadczeniem starożytnych astrologów o jedności makro- i mikroświata, kamienie szlachetne powstały pod wpływem światła różnych planet i podobnie jak planety, działają na człowieka. Nic zatem dziwnego, że powstał kalendarz nazywany też Kręgiem Osiemnastu Klejnotów, w którym każdy kamień odpowiada innej osobowości. Kryształowy Zodiak jest przypisywany Majom, którzy otaczali czas wielkim kultem. W Kryształowym Portalu nie mogło zabraknąć takiego opisu.

TURKUS  (od 2 do 21 lutego)

Urodzony w tym czasie jest zgodny, życzliwy i przyjazny. Charakteryzuje się wdziękiem, dobrocią i uprzejmością. Szybko zjednuje sobie ludzi. Jest towarzyski, szczery, nie znosi krętych dróg, aczkolwiek czasem żąda zbyt wiele i potrafi sięgać po to, co do niego nie należy. Bywają turkusy chciwe i bezkrytyczne wobec siebie. W dążeniu do zdobycia tego, co sobie wymarzyły, potrafią być bezwzględne i okrutne.

Lubi dzieci, jest rodzinny, troszczy się o słabszych od siebie, chętnie pomaga innym w sposób całkowicie bezinteresowny. Turkus jest miłośnikiem przyrody. Kocha naturę i ekologię. Często zawodowo zajmuje się zwierzętami. Bywa idealnym weterynarzem lub behawiorystą.

Lubi podróże i wszystko co nowe i ciekawe. Nie obawia sie niewygód i trudów związanych z poznawaniem nowych miejsc. Łatwo nawiązuje kontakty z cudzoziemcami. Nie lubi angażować się uczuciowo, nie potrafi też wyrażać tego, co naprawdę czuje. Ma letni temperament i zawsze zostawia pewien dystans w relacjach. Nie bywa wierny, ponieważ kocha zmiany.

 

ONYKS  (od 22 lutego do 13 marca)

Bardzo zdolny, inteligentny i zaradny życiowo. Potrafi świetnie zarządzać finansami i umie znaleźć wyjście z najtrudniejszej nawet sytuacji. Miły, sympatyczny i uprzejmy dyplomata z każdym znajdzie nić porozumienia i załatwi sprawy pozornie nie do załatwienia. Wszystko dzięki wewnętrznemu wdziękowi i spontanicznej serdeczności, którą każdego urzeka. Ma w sobie mnóstwo uroku i zwykle jest obdarzony wyjątkową urodą. Dobroć i altruizm to jego drugie imiona.

Ma talent do nauki języków. Lubi muzykę i poezję. Często bywa artystą, ponieważ to jego druga natura. Nawet wtedy, kiedy zajmuje się przyziemnymi sprawami, z którymi świetnie sobie radzi, nadal pozostaje nieco rozmarzony, jakby chodził z głowa w chmurach. Ma ogromną fantazję i nigdy się nie nudzi.

Onyks ma bardzo wyrafinowany gust i zwykle świetnie wygląda, aczkolwiek jest bardzo kapryśny i niezdecydowany. Potrafi całymi tygodniami podejmować najprostsze decyzje. Wiele spraw odwleka w nieskończoność lub wcale ich nie kończy. Ma wielkie szczęście do pieniędzy, które dosłownie spadają mu z nieba przy każdej okazji. Jest romantyczny, namiętny i żarliwy w miłości.

cdn.

Bogusława M. Andrzejewska