ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Sodalit

 

Powrót do

Prosperity

 

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Malowane Mandale

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Krasków

Karty

Lektury

***********

Amazonit

Ametyst

Apatyt

Apofilit

Awenturyn

Celestyt

Cytryn

Czaroit

Fluoryt

Girasol

Kalcyt

Karneol

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Labradoryt

Larimar

Lemurian Seeds

Malachit

Obsydian

Piryt

Rodochrozyt

Rodonit

Selenit

Sodalit

Tanzanit

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Tygrysie oko

 

 

 

 

 

Sodalit to jeden z tych kamieni, który tuli się do moich rąk. Jednak w przeciwieństwie do kwarców, po pewnym czasie ucieka i odpycha, jakby pokazywał granice wzajemnego nasycenia energią. Jest "poważnym" kamieniem. W jego wibracji czuje się wyraźnie wpływ na intelekt i swobodę myślenia. Jest to jednak połączone z pewnym porządkiem, obowiązkowością i potrzebą przyjmowania wiedzy. Skłania do nauki, pomaga w koncentracji, ale domaga się też pracowitości i odpowiedzialności.

Ze wszystkich kamieni na Ziemi, Sodalit posiada jeden z najwyższych procentów Indywidualnego Promieniowania Koloru, czyniąc go kamieniem wielkiej Mądrości i wiążącym go ściśle z umysłem. Sodalit łączy wszystkie aspekty umysłu, od najwyższego punktu duchowego aż do podświadomości i pozwala płynnie przemieszczać się między nimi. To także stwarza możliwość swobodnego przejścia od emocjonalnego do racjonalnego, przez włączenie myśli duchowej i sprawia, że ​​jesteśmy w stanie szczerze mówić o emocjach.

Sodalit pomaga uwolnić się od przywiązania na poziomie podświadomości, co jest przydatne w uzdrawianiu uzależnienia i kontroli. Zdolność Sodalitu do tworzenia nowych wzorców mentalnych prowadzi do kreowania nowych celów, dlatego nazywany bywa kamieniem Nowej Wizji. Jest bardzo pomocny przy zmianie wewnętrznej matrycy, afirmacjach, dekodowaniu i kodowaniu na nowo.

Jako duchowy kamień rozwoju, Sodalit otwiera trzecie oko i może pomóc w rozumieniu tego, co się pojawia. Przydatny przy pracy z Kronikami Akaszy. Ułatwia medytację, a dzięki swojej zdolności do uziemienia pomaga przenieść ulotne obrazy w rzeczywistość. Łączy ducha z materią i w tym zakresie pomaga marzycielom stanąć mocno nogami na ziemi. Jest też pomocny we wszystkich sytuacjach silnie emocjonalnych, które odrywają nas od codziennego życia. Wycisza lęki i stresy, obdarza zdrowym rozsądkiem, przynosi dobry spokojny sen, zapobiega depresji i rozjaśnia myśli.

 

 

 

***

Poniżej karta z pięknej talii - LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

Przesłanie Sodalitu do tej karty. Autor - JUSTIN MOIKEHA ASAR

SODALIT ~ NOWA WIZJA

Przesłanie Mistrza Kryształu Deva Se-omel

"Wsuń się delikatnie w aksamitną szatę mojego światła i wprowadź moją częstotliwość. W moim uścisku otworzyliśmy nieograniczoną realizację ducha wiecznego do poziomu pełnej wiedzy.

Zamykając oczy w nocy, niech gwiazdy świata wewnętrznego dryfują przy tobie, to jest jeden z moich darów, wzmacniający intuicję i wizję, ale wciąż jest coś więcej. Spokojnie wkrocz do świadomego myślenia, otwórz umysł na niekończące się wyrażenia energii wokół ciebie, teraz pozwól, aby moje światło im je pokazało, sprowadzając je do jednego ruchu, przez to będziesz radował się moją częstotliwością, ponieważ wszystko jest duchem i nieskończonością jak nocne niebo.

Niech Smoki wzniosą się wysoko w sercu oka stworzenia, przesyłając czysty potencjał i ścieżki wzmocnionego światła, Nową Wizję niesioną w oczach żywych gwiazd Ziemi. Niech mówią, a świat słucha, czekam na ich prawdziwe powołanie, mój płomień należy do nich".

Afirmacja: "Jestem perfekcyjną wizją, nową wizją światła"

~ autor: Justin Moikeha Asar