Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Sodalit

 

Powrót do

Prosperity

 

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

Sodalit to jeden z tych kamieni, który tuli się do moich rąk. Jednak w przeciwieństwie do kwarców, po pewnym czasie ucieka i odpycha, jakby pokazywał granice wzajemnego nasycenia energią. Jest "poważnym" kamieniem. W jego wibracji czuje się wyraźnie wpływ na intelekt i swobodę myślenia. Jest to jednak połączone z pewnym porządkiem, obowiązkowością i potrzebą przyjmowania wiedzy. Skłania do nauki, pomaga w koncentracji, ale domaga się też pracowitości i odpowiedzialności.

Ze wszystkich kamieni na Ziemi, Sodalit posiada jeden z najwyższych procentów Indywidualnego Promieniowania Koloru, czyniąc go kamieniem wielkiej Mądrości i wiążącym go ściśle z umysłem. Sodalit łączy wszystkie aspekty umysłu, od najwyższego punktu duchowego aż do podświadomości i pozwala płynnie przemieszczać się między nimi. To także stwarza możliwość swobodnego przejścia od emocjonalnego do racjonalnego, przez włączenie myśli duchowej i sprawia, że ​​jesteśmy w stanie szczerze mówić o emocjach.

Sodalit pomaga uwolnić się od przywiązania na poziomie podświadomości, co jest przydatne w uzdrawianiu uzależnienia i kontroli. Zdolność Sodalitu do tworzenia nowych wzorców mentalnych prowadzi do kreowania nowych celów, dlatego nazywany bywa kamieniem Nowej Wizji. Jest bardzo pomocny przy zmianie wewnętrznej matrycy, afirmacjach, dekodowaniu i kodowaniu na nowo.

Jako duchowy kamień rozwoju, Sodalit otwiera Trzecie Oko i może pomóc w rozumieniu tego, co się pojawia. Przydatny przy pracy z Kronikami Akaszy. Ułatwia medytację, a dzięki swojej zdolności do uziemienia pomaga przenieść ulotne obrazy w rzeczywistość. Łączy ducha z materią i w tym zakresie pomaga marzycielom stanąć mocno nogami na ziemi. Jest też pomocny we wszystkich sytuacjach silnie emocjonalnych, które odrywają nas od codziennego życia. Wycisza lęki i stresy, obdarza zdrowym rozsądkiem, przynosi dobry spokojny sen, zapobiega depresji i rozjaśnia myśli.

 

Wzmocnienie: PRZYCIĄGAM WZROST MĄDROŚCI

Archanioły Gabriel, Jeremiel, Rafael i Zadkiel

Z Kronik Akaszy

Kamień mądrości i wiedzy. Podobny zewnętrznie do Lazurytu, jednak całkiem inny, bliższy Ziemi. Niesie w sobie spokój i ciszę. Niesie stabilność ziemskiego gruntu, na którym opieramy się z zaufaniem.

To kamień mocy, choć niepozorny, łączy ze spuścizną Atlantydy. Poprzez niebieski kolor otwiera czakrę gardła i Trzeciego Oka, łączy z uniwersalną mądrością, którą ludzkość wypracowała sobie przez wieki. Ciemne barwy Indygo w Sodalicie uruchamiają czakrę Trzeciego Oka i pozwalają połączyć się z innymi wymiarami. Także z tymi, w których jak złożony depozyt odpoczywa wiedza Atlantydy. Wiedza ta nie jest dostępna dla każdego, ale można jej dotknąć przez moc Sodalitu. Tylko ten, który umie zajrzeć w głąb kamienia, może wraz z tą subtelną wibracją otworzyć to, co zakryte.

Sodalit łączy nas z Matką Ziemią. Pozwala z nią współpracować poprzez intelektualną moc i poprzez wyciszenie umysłu. Kiedy w medytacji wchodzisz w subtelne wibracje, pozwalasz sobie poznać i doświadczyć więcej. Sodalit może poprowadzić Cię do głębi Ziemi tam, gdzie rodzą się skały. Możesz z nim poznać nieskończoność istnienia materii i zrozumieć jej głębokie połączenie z Duchem. To dobry kamień dla każdego, kto z uwagą rozwija swój wgląd. Przenosząc w inne wymiary, zapewnia stałe uziemienie.

(spisała Bo Andrzejewska - luty 2019)

PROMIENIE 53% Indygo, 17% Biały, 13% Niebieski, 10% Fioletowy i 7% Srebrny

Poniżej karta z pięknej talii LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

SODALIT Nowa Wizja

Afirmacja: "Jestem perfekcyjną wizją, nową wizją światła"