Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Oliwin

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

OLIWIN/PERYDOT/PERIDOT/CHRYZOLIT to piękny zielony kryształ, którego nazwa wzięła się oczywiście od oliwkowego koloru. Obficie występuje na Wyspach Kanaryjskich. Na Lanzarote jest swego rodzaju bogactwem naturalnym, dostępnym w każdym niemal sklepie i trudno wyjechać z wyspy bez bodaj jednej oliwinowej pamiątki. Jest dość drogi, więc w innych rejonach świata nie jest już taki popularny, ustępując miejsca rozmaitym kryształom o zielonym promieniu.

Najbardziej jest znany dzięki skuteczności w przyciąganiu bogactwa. To mocno pożądany w prospericie amulet  i wiele osób szuka pierścionków i wisiorków z peridotem, aby zamanifestować w swoim życiu mnóstwo pieniędzy. Oliwin wzmacnia i przyciąga majątek. Jest kamieniem wzrostu i przypływu. Umie budzić w nas poczucie obfitości. Pomaga zrozumieć, czym jest bogactwo zarówno finansowe, jak i duchowe. Ma w sobie coś niesamowicie kojącego, co pozwala poczuć się dokładnie tak, jakby cały świat do nas należał. Wywołuje w nas poczucie przynależności i bezpieczeństwa, które wypełniają nas radością.

Oliwin wygląda jak kropla zielonozłotego miodu, który może nas przenieść w magiczne, pełne wszelkiego bogactwa wymiary. Zachwyca mnie głębią, w której ukrywają się inne płaszczyzny istnienia. I chociaż może komuś kojarzyć się z podwodnym światem, to niesie w sobie złote światło, które przypomina mi spacer po lesie, kiedy słoneczne promienie prześlizgują się między gałęziami. Las, park, sad, a może ogród pełen soczystych owoców i najpiękniejszych kwiatów? Zielone bogactwo Matki Ziemi. Czuję to bogactwo, kiedy patrzę na krople oliwinu.

Jest to kamień uzdrowicieli, ponieważ pomaga wyciszyć stres i wyjść poza wszelkie emocje. Uzdrawiając przeszłość, pomaga odnaleźć się w chwili obecnej w sposób doskonały i tworzyć to, co przed nami w najlepszy dla nas sposób. Oliwin pozwala zobaczyć, że to nie my jesteśmy problemem, a to, co sprawia kłopot jest czymś na zewnątrz, z czym można sobie poradzić. To także kamień sukcesu, który wypełnia nas odwagą do realizacji rozmaitych marzeń i rozwija w nas zaufanie we własne możliwości.

Wzmocnienie: LUDZIE REAGUJĄ NA MNIE POZYTYWNIE

Archanioł Raguel

Z Kronik Akaszy

Oliwin to piękny kamień, który łączy się z energią serca poprzez przejrzysty krystaliczny zielony kolor. Oliwin pojawia się na Ziemi po to, żeby oddziaływać na czakrę serca i poprzez tę czakrę skłaniać ludzi do rozwoju. Zieleń oliwinu przynosi radość, ponieważ to radość uzdrawia serce i tego czakra serca najbardziej potrzebuje. Jest kamieniem, który pozwala otworzyć się na optymizm i wesołe myśli, które zmieniają rzeczywistość człowieka.

Oliwin jest traktowany przede wszystkim jako kamień przynoszący dobrobyt finansowy i ma to głęboki sens, kiedy zrozumiemy, że to pozytywne myśli, pozytywne nastawienie i wiara w dobro przyciągają do człowieka wszystko, co najlepsze. W tym także pieniądze, które zawsze na Ziemi będą dla ludzi ogromnie cenne. Oliwin ze swoją piękną zieloną mocą, która łączy się z energią serca, ma dużą siłę działania. To działanie można zaobserwować przede wszystkim w przynoszeniu radości, podnoszeniu nastroju i rozjaśnianiu aury.

Oliwin uzdrawia także na poziomie fizycznego ciała człowieka. Jest to więc kolejny kamień - lekarz, który swoją przejrzystą kryształową zielenią dotyka energetycznie poszczególnych komórek, wprowadzając do nich radość i miłość, wprowadzając do nich energię serca, czyli uzdrawiającą siłę bezwarunkowej miłości. Oliwin jest kamieniem, który przepięknie działa w obszarze materii. Warto z nim pracować, aby lepiej rozumieć fizyczność i mieć na nią jeszcze większy wpływ, żeby materia przynosiła człowiekowi dobro.

(spisała Bo Andrzejewska - październik 2019)

 

PROMIENIE - 43% Żółty, 43% Zielony, 7% Niebieski i 7% Przejrzysty

Poniżej karta z pięknej talii - LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

OLIWIN ~ Dawca Radości

Afirmacje: "Promieniuję osobistą Mocą i Miłością w Jedności"

"Zapalam zielony płomień miłości w moi sercu".

 

Oliwin - Odmłodzenie