ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

 

Linki

 

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Strony moich przyjaciół i znajomych

Polecam wszystkim niezwykle piękną i interesująca stronę Grażyny Adamskiej, autorki sagi o Bractwie Dusz. Znajdziemy tutaj mnóstwo ciekawych informacji dotyczących rozwoju osobistego. Począwszy od Dwupunktu, przez metody Theta Healing oraz Soul Body Fusion i elementy fizyki kwantowej, a skończywszy na cudownych anielskich przesłaniach. Ilekroć wchodzę na te stronę, to przez długi czas nie chcę jej opuszczać, tyle tam ciekawych i pozytywnych informacji. Każda minuta jest jak pobyt w sanktuarium dobrostanu.

 

Polecam wszystkim wyjątkową, piękną stronę na temat pracy z kolorami. Strona przedstawia niezwykłą metodę Aura Soma, oczarowuje pełnymi magii tęczowymi buteleczkami, zaprasza na wyjątkowe warsztaty, na których można tej cudownej magii dotknąć. Ponadto możemy tutaj dowiedzieć się o metodzie Vedic Art, czyli jeszcze innej formie pracy z kolorem.  Dodatkowym atutem strony jest sklep, dający możliwość zamówienia i zakupienia preparatów Aura Soma.

 

Bardzo ważna i bardzo ciekawa strona na temat przekazów channelingowych dotyczących naszego życia, rozwoju oraz przyszłości Ziemi. Znaleźć można na niej niemal wszystko, co dotyczy duchowości oraz ponadczasową wiedzę, której nie można ominąć obojętnie. Autorem strony jest "młody metryką i stary duchem" Mistrz Reiki, który w zaskakujący sposób znajduje prawdziwe perły wiedzy w oceanie informacji.

 

Ciekawa strona terapeuty Bartosza Kazibudzkiego, na której można zamówić pomoc poprzez przekazy energetyczne na odległość. Wsparcie dotyczy nie tylko zdrowia, ale także kłopotów finansowych, uczuciowych, klątw, oczyszczania przestrzeni. Poza przekazem obejmuje także fachowe doradzenie konkretnych zmian, które mogą zmienić życie na lepsze.

 

Bardzo ładnie zrobiona strona na temat uzdrawiania misami tybetańskimi sympatycznej terapeutki z Gliwic. W klarowny sposób opisuje jak działa moc dźwięku i dlaczego te przyjemne wibracje maja na nas dobroczynny wpływ. Ponieważ niejeden raz uczestniczyłam w takim zabiegu - polecam wszystkim z serca. To ogromna przyjemność i niepowtarzalne przeżycie.

 

Polecam wszystkim stronę, której nazwa brzmi: PEŁNIA HARMONII I DOBROSTANU. Nazwa ta mówi sama za siebie. Tematyka obszerna, związana głownie z tym, co ważne dla osób zmierzających do zmiany swojego życia na lepsze. Trochę o uzdrawianiu, trochę o duchowości i religii, trochę o medytacji, o psychologii, o ćwiczeniach fizycznych i na deser - o buddyzmie :) Dla mnie wspaniała! Polecam!

Oto strona o zawartości merytorycznej zbliżonej do niniejszej. Może jedyna w polskim Internecie? Polecam gorąco, ponieważ tam właśnie można dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze i czym jest psychologia sukcesu, której i ja z przyjemnością nauczam na wielu wyjazdowych wykładach. Strona profesjonalna, ciekawa, naprawdę na wysokim poziomie.

 

 

Sklep ezoteryczny

Bardzo dobrze zaopatrzony internetowy sklep - przede wszystkim księgarnia - ezoteryczna. Oprócz książek o bliskiej nam tematyce, można tam dostać wszelkiego rodzaju karty. Największy wybór talii Tarota, ale także największy wybór rozmaitych sprowadzanych zza granicy Kart Aniołów. Tego nie znajdziemy nigdzie indziej. Bardzo miła właścicielka pomaga w zakupach i ekspresowo dostarcza towar już następnego dnia! Absolutnie polecam!

 

 

Strony buddyjskie

Strona mojego klasztoru, w którym pobierałam nauki za życia wspaniałego Nauczyciela Chhimed Rigdzin Rinpoche. Nadal dzieje sie tam dużo ciekawych rzeczy. Polecam szkolenia i praktyki.

Strona Wspólnoty Dzogczen w Polsce. Dla wszystkich zainteresowanych tematem - polecam...

Dla zainteresowanych filozofią buddyjską. Piękna strona na temat historii, tradycji i praktyki w systemie Kamtzang. Sporo zdjęć sympatycznych lamów, sporo ciekawych tekstów, spis lektur, które można zamówić w sprzedaży wysyłkowej oraz kalendarz buddyjski!!! Adresy innych ośrodków w Polsce.

Strona buddyjskiego Instytutu Marpy. Zawiera nie tylko bieżące informacje i zdjęcia, ale też podstawy języka tybetańskiego i dość zasobna bibliotekę tekstów.

 

 

Strony tematyczne angielskojęzyczne

Strona Sanayi Roman i Duane Packera - autorów :"Tworzenia pieniędzy - kluczy do obfitości" i "Życia w radości". Prowadzą seminaria, wydają książki i kasety inspirowane przez ich duchowych przewodników ORINA i DA BENA. Dla znających język angielski prawdziwa uczta duchowa! Na pewno będzie Wam się podobać.

Przepiękna i pełna Światła strona Doreen Virtue na temat Aniołów i anielskiej terapii. Doreen jest autorką wielu kart anielskich i książek o Aniołach. W Polsce kilka z nich ukazało się nakładem Wydawnictwa Studio Astropsychologii oraz Wydawnictwa P & G Editors. W rekomendowanym przeze mnie sklepie ezoterycznym OSIEM można dostać niemal wszystkie karty Doreen.

Strona Diany Cooper autorki książek o psychologii, Aniołach i prospericie. W Polsce ukazała się znakomita pozycja D. Cooper pt. "Twój klucz do nieba" - obowiązkowy podręcznik dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać wewnętrznie. Ponadto jest dostępna jedna z najlepszych książek o Aniołach - rewelacyjne "Anielskie inspiracje". Oprócz tego możemy znaleźć kilka bardzo dobrych tytułów o psychologii, a także o Atlantydzie. Diana Cooper jest specjalistką od przekazów Wniebowstąpionych Mistrzów, publikuje dla nas niezwykle cenne informacje o tym, co możemy robić obecnie, w tych niezwykłych czasach - jak pracować nad sobą - aby włączyć sie w rozwój Ziemi i dostąpić Wzniesienia.

Strona Stewarta Pearce'a, mistrza pracy z głosem i uzdrawiania dźwiękiem. Jest on także anielskim medium i autorem wspaniałych kart - Anioły Atlantydy oraz Sigile Anielskich Serc. Na tej stronie można znaleźć wiele ciekawych informacji nie tylko o pracy z dźwiękiem, ale również o Aniołach i Orbach Anielskich.

 

 

 

 

 

Bannery Prosperity do skopiowania