Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

 

Linki

 

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Strony moich przyjaciół i znajomych

Strona Jakuba Niegowskiego, z którym miałam przyjemność współpracować nad wieloma projektami związanymi z szeroko pojętym rozwojem wewnętrznym. Był między innymi redaktorem w czasopiśmie Medium, a jego artykuły cieszyły się zawsze ogromną popularnością. Jakub jest autorem kilku książek. Prowadzi inspirujące wykłady, które możecie obejrzeć na jego kanale na YT. Na tej stronie znajdziecie nie tylko ciekawe teksty, książki i materiały, ale także wartościowe szkolenia. Bardzo polecam.

Strona mojej wspaniałej Oli, która niegdyś była moją uczennicą, obecnie jest samodzielną niezależną terapeutką, numerolożką i konsultantką Kronik Akaszy. Zajmuje się nie tylko numerologią i Kronikami, ale pracuje także z Prosperitą i ma w tej dziedzinie piękne osiągnięcia. Uczy także medytacji i sama nagrywa ciekawe prowadzone medytacje uzdrawiające rożne aspekty naszego życia. Na jej stronie znajdziecie także sklep, a w nim moje książki. Bardzo polecam :)

Polecam wszystkim niezwykle piękną i interesująca stronę Grażyny Adamskiej, autorki sagi o Bractwie Dusz. Znajdziemy tutaj mnóstwo ciekawych informacji dotyczących rozwoju osobistego. Począwszy od Dwupunktu, przez metody Theta Healing oraz Soul Body Fusion i elementy fizyki kwantowej, a skończywszy na cudownych anielskich przesłaniach. Ilekroć wchodzę na te stronę, to przez długi czas nie chcę jej opuszczać, tyle tam ciekawych i pozytywnych informacji. Każda minuta jest jak pobyt w sanktuarium dobrostanu.

Polecam stronę Małgosi Kwietniewskiej, na której znajdziecie informacje dotyczące przede wszystkim rozwijania Koherencji Serca, ale oprócz tego także bieżące informacje o szkoleniach z odczytywania Kronik Akaszy. Polecam Małgosię i jej szkolenia. A także piękne medytacje, prowadzone cudownym głosem Małgosi, które można znaleźć na YT. Jest naprawdę dobra w tym, co robi. Bardzo ze mną rezonują jej nauki.

Ciekawa strona terapeuty Bartosza Kazibudzkiego, na której można zamówić pomoc poprzez przekazy energetyczne na odległość. Wsparcie dotyczy nie tylko zdrowia, ale także kłopotów finansowych, uczuciowych, klątw, oczyszczania przestrzeni. Poza przekazem obejmuje także fachowe doradzenie konkretnych zmian, które mogą zmienić życie na lepsze.

 

Bardzo ładnie zrobiona strona na temat uzdrawiania misami tybetańskimi sympatycznej terapeutki z Gliwic. W klarowny sposób opisuje jak działa moc dźwięku i dlaczego te przyjemne wibracje maja na nas dobroczynny wpływ. Ponieważ niejeden raz uczestniczyłam w takim zabiegu - polecam wszystkim z serca. To ogromna przyjemność i niepowtarzalne przeżycie.

 

Sklep ezoteryczny

Bardzo dobrze zaopatrzony internetowy sklep - przede wszystkim księgarnia - ezoteryczna. Oprócz książek o bliskiej nam tematyce, można tam dostać wszelkiego rodzaju karty. Największy wybór talii Tarota, ale także największy wybór rozmaitych sprowadzanych zza granicy Kart Aniołów. Tego nie znajdziemy nigdzie indziej. Bardzo miła właścicielka pomaga w zakupach i ekspresowo dostarcza towar już następnego dnia! Absolutnie polecam!

 

 

Strony tematyczne angielskojęzyczne

Strona Sanayi Roman i Duane Packera - autorów :"Tworzenia pieniędzy - kluczy do obfitości" i "Życia w radości". Prowadzą seminaria, wydają książki i kasety inspirowane przez ich duchowych przewodników ORINA i DA BENA. Dla znających język angielski prawdziwa uczta duchowa! Na pewno będzie Wam się podobać.

 

Strona Diany Cooper autorki książek o psychologii, Aniołach i prospericie. W Polsce ukazała się znakomita pozycja D. Cooper pt. "Twój klucz do nieba" - obowiązkowy podręcznik dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać wewnętrznie. Ponadto jest dostępna jedna z najlepszych książek o Aniołach - rewelacyjne "Anielskie inspiracje". Oprócz tego możemy znaleźć kilka bardzo dobrych tytułów o psychologii, a także o Atlantydzie. Diana Cooper jest specjalistką od przekazów Wniebowstąpionych Mistrzów, publikuje dla nas niezwykle cenne informacje o tym, co możemy robić obecnie, w tych niezwykłych czasach - jak pracować nad sobą - aby włączyć sie w rozwój Ziemi i dostąpić Wzniesienia.

 

Strona Stewarta Pearce'a, mistrza pracy z głosem i uzdrawiania dźwiękiem. Jest on także anielskim medium i autorem wspaniałych kart - Anioły Atlantydy oraz Sigile Anielskich Serc. Na tej stronie można znaleźć wiele ciekawych informacji nie tylko o pracy z dźwiękiem, ale również o Aniołach i Orbach Anielskich.

 

 

 

 

 

Bannery Prosperity