Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Lemurian Seeds

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

Lemurian Seeds to przepiękne kryształy, które cudownie układają się w dłoni. W pierwszej chwili odbieramy je jako kwarce górskie, którym są w sensie chemicznym. Jednak już po chwili wyraźnie czuje się bardzo mocną energię. Pierwsze kryształki, z którymi zawarłam znajomość, były bardzo małe, miały po 3-4 cm długości, a pomimo tego wibrowały niesamowicie silnie. Bardzo mocno łączyły mnie z jakąś ponadczasową wiedzą o wszechświecie. Kiedy poszperałam w sieci, znalazłam niesamowite informacje na ich temat. Dzisiaj podsumowali to wszystko moi Mistrzowie z Kronik Akaszy.

Kryształy Lemuriańskie to klucze do starożytnej wiedzy, którą odkryjemy, kiedy nasze wibracje odpowiednio wzrosną. Warto medytować, trzymając je w dłoni. Na pewno chętnie podzielą się wiedzą, kiedy nasze serca będą mocno otwarte, a nasz poziom energetyczny odpowiednio wzrośnie. Jak większość kamieni o wysokiej wibracji, tak i te wzmacniają channeling i wspierają kontakt z Aniołami czy Kronikami Akaszy. Ponadto podnoszą wibrację miejsca, w którym się znajdują, tworząc świętą przestrzeń.

Kryształy te mają wielką moc manifestacji i przyciągania do naszej rzeczywistości dobra, miłości, a nawet bogactwa, poprzez sam fakt, że podnoszą naszą energię. Mogą wspierać wszelkie praktyki związane z uzdrawianiem. Przede wszystkim uzdrawiają człowieka na poziomie emocjonalnym, oczyszczając negatywne wzorce. Wzmacniają miłość do siebie, podnoszą samoakceptację, co przekłada się na najlepszy sposób uzdrowienia relacji, kreacji, samoświadomości i dobrobytu.

Prowadzą w rozwoju duchowym i tutaj zakładam, że każdego z nas poprowadzą indywidualnie. Moje doświadczenie jest niesamowite, ale też harmonijne z moja indywidualną ścieżką. Uważam, że każdy otrzyma takie prowadzenie, które dla niego będzie najlepsze na dany moment i najbardziej mu potrzebne. Jesteśmy różni, każdy jest we właściwym dla siebie miejscu i czasie, każdy potrzebuje czegoś innego. Kryształy Lemuriańskie to duchowi przewodnicy, którzy potrafią energetycznie dopasować ścieżkę dla każdego.

 

Wzmocnienie: SIĘGAM KU INNYM W MOICH DUCHOWYCH POSZUKIWANIACH

Archanioły Haniel i Raziel

Z Kronik Akaszy

Kryształy Lemuriańskie to potężna moc. To klucze do starożytnej ponadczasowej wiedzy o konstrukcji wszechświata, o zasadach istnienia, rozwoju, wcielania się, dorastania i dojrzewania duchowego. Kryształy Lemuriańskie są jak dyski komputera, na których zapisano bardzo ważną wiedzę. Jednak ludzkość na ten moment, w którym spisujesz to nagranie, nie jest gotowa, by te kryształy rozkodować i odczytać.

Natomiast są oczywiście pojedyncze osoby, które rozwijają się duchowo tak intensywnie, że poprzez medytację są w stanie połączyć się z wiedzą zamkniętą w tym krysztale. Ludzie, którzy tego dokonają, zostaną poprowadzeni do tej ponadczasowej wiedzy o strukturze wszechświata, o współpracy z Najwyższym Źródłem, o tworzeniu nowych planet, o rozwoju na nowych planetach, o tym, co dzieje się, kiedy człowiek osiągnie ascendencję, oświecenie.

Kryształy Lemuriańskie są kluczami, dzięki którym ludzie mogą rozwijać się i uczyć, ale muszą być na to gotowi, musza osiągnąć pewien poziom. Te klucze czekają cierpliwie,  aż Ziemia podniesie swoje wibracje. W ciągu najbliższych lat na Ziemi bardzo podniesie się poziom duchowy, wiedza duchowa i duchowe rozumienie wśród ludzi. Wtedy właśnie klucze Lemuriańskie okażą się niezawodnym połączeniem z innymi wymiarami, z których ludzie będą czerpać wiedzę i mądrość, ale także siłę i dobrą, uzdrawiającą energię, która pomoże im przejść przez czas intensywnej zmiany, intensywnego rozświetlenia.

Klucze Lemuriańskie czekają na ten właśnie czas na Ziemi. Zostały tutaj zdeponowane w okresie, który jest przez ludzi nazywany Złotym Wiekiem Atlantydy i Lemurii. Stąd też nazwa. Zostały one pozostawione po to, by ludzie je odnaleźli, a następnie nauczyli się je odczytywać. Do tego odczytu nie służa żadne komputery ani rentgen ani naświetlanie promieniami. Potrzebny jest do tego ludzki umysł i pole serca, pięknie rozwinięte, szerokie pole serca.

Na chwilę obecną Kryształy Lemuriańskie swoją piękną energią podnoszą ludzkie wibracje. A podnosząc je przyciągają do człowieka to wszystko, co jest dla niego najlepsze. Taki kryształ działa jak wspaniały talizman, który powoduje przyciąganie dobra, wiedzy, mądrości, pieniędzy, przyjaźni, miłości i wszystkiego, czego człowiek pragnie i co można przyciągnąć do siebie, kiedy ma się wysoko ułożone wibracje. 

(spisała Bo Andrzejewska - wrzesień 2019)