Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Labradoryt

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

LABRADORYT jest nazywany też często Labradorem, podobnie jak rasa sympatycznych psów, ponieważ odkryty w 1770 otrzymał miano od nazwy półwyspu. To jeden z moich ulubionych kamieni. Myślę, że to właśnie ten kryształ zachęcił mnie do odbudowania kolekcji, którą rozdałam kilka lat temu. Przez wiele tygodni leżał na moim biurku i tulił się do dłoni, ilekroć go wzięłam do ręki. Jego działanie odbierałam jako coś bardzo dobrego, uzdrawiającego i łagodzącego. Uwielbiam nosić go na sercu. Jego energia jest pełna ciepła, mądrości i harmonii. Czuję niemal namacalnie, jak pracuje ze wszystkimi czakrami łagodnie je równoważąc.

Labradoryt jest prawdziwym przyjacielem, który chroni swojego właściciela przed wszelkim złem, przede wszystkim przed negatywnymi wpływami astralnymi. Ma też umiejętność przekształcania negatywnych energii w pozytywne. Jest Strażnikiem Domu i rodziny. Uzdrawia człowieka na subtelnych poziomach oczyszczając aurę i równoważąc czakry. Ponieważ działa na poziomie ciał subtelnych, inspiruje duchowo i pomaga widzieć aurę. Przynosi prorocze sny, rozwija intuicję, pomaga w medytacji, pozwala odkrywać tajemnice duchowe, prowadzi szlakiem szamanów prze inne wszechświaty. Jest kamieniem idealnym dla ezoteryków.

Labradoryt jest kamieniem pełnym radości, entuzjazmu, zachwytu i spontaniczności. Uzdrawia stres, podnosi nastrój, zmienia wibracje energetyczne na pozytywne. Bywa pomocny szczególnie wtedy, kiedy zaczynamy nową pracę czy nowe projekty, ponieważ ładuje nas zapałem do działania. Zasila pasję, ale i pomaga odnaleźć swoją unikalną ścieżkę. Uczy niezależności i odkrywania wewnętrznej siły. Rozwija ukryte talenty i wspaniale pomaga artystom: pisarzom, malarzom, muzykom, grafikom. Doświadczam jego pozytywnego wpływu na pisanie.

Położony przy komputerze chroni przed błędami w pracy, zapewne dlatego tam właśnie wybrał sobie miejsce w moim domu. Przynosi klarowność myśli, wspiera wszelkie intelektualne działania. Jest też doskonałym talizmanem, który pomaga osiągnąć cel i sprawia, że to, co jest niemożliwe, staje się możliwe. Obdarza spokojem i rozsądkiem. Pomaga w relacjach, prowadząc do odnalezienia porozumienia.

Wzmocnienie: MOGĘ BYĆ JEDNOCZEŚNIE NIEZALEŻNY I POŁĄCZONY Z INNYMI

Archanioły - Haniel, Michał i Raziel

Z Kronik Akaszy

Kamień lśniący tęczowo, migoczący i skrywający w swoim wnętrzu tysiące rozmaitych światów. Labradoryt jest portalem do innych rzeczywistości. Jest tym kamieniem, który ukrywa pod swoją tęczowa powłoką korytarze do innych wymiarów. Medytacja z tym kamieniem, kiedy pole serca jest zharmonizowane, wyciszone i otwarte, może poprowadzić do poznania innych wszechświatów.

Labradoryt jest podróżnikiem międzywymiarowym. Pomaga poznać inne obszary istnienia. Ale tu na Ziemi Labradoryt także może być przyjacielem w uzdrawianiu rożnych aspektów ludzkiego istnienia. Człowiek jest istota wielopoziomową. Nie składa się wyłącznie z ciała fizycznego. Posiada również ciała subtelne o różnej gęstości. Labradoryt potrafi płynnie przemieszczać się pomiędzy tymi wymiarami swoją wibracją i potrafi równoważyć i harmonizować wszystkie ciała człowieka.

Labradoryt bardzo ładnie pracuje z czakrami czyli centrami energetycznymi. Potrafi je harmonizować, układać, oczyszczać, równoważyć w taki sposób, aby funkcjonowały prawidłowo przynosząc człowiekowi zdrowie i dobre samopoczucie. Labradoryt jest więc w pewnym sensie lekarzem wielopoziomowym i lekarzem energetycznym, ponieważ porusza się w obszarach subtelnych. Rzadko kiedy działa na ciało fizyczne i na materię. Materia go nie interesuje. To podróżnik w subtelnych częstotliwościach. I tam czuje się najlepiej i tam wprowadza uporządkowanie. Dlatego też najlepiej działa np. w obszarze mentalnym i emocjonalnym. Potrafi wyciszyć, ale potrafi też poukładać klarownie myśli człowieka.

Labradoryt jest kamieniem, który przenosząc się pomiędzy subtelnymi wibracjami potrafi dotrzeć do Wyższych Wymiarów, dlatego jest kamieniem wspierającym kontakt z duchowymi poziomami, Aniołami, z Istotami ze Światła. Labradoryt to twój przyjaciel i przewodnik.

(spisała Bo Andrzejewska - wrzesień 2019)

 

PROMIENIE - 30% Złoty, 20% Niebieski, 20% Zielony, 20% Żółty i 10% Czarny

Poniżej karta z pięknej talii - LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kamienia.

LabradorYT ~ Wolna Wola

Afirmacja: Gdy serce i umysł jednoczą się, jestem, jesteśmy, wszystkim co jest.

Labradoryty mogą mieć rozmaite kolory iryzacji.

 

Labradoryt - Przypadek