Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kwarc różowy

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowy Tarot

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chryzokola

Chryzopraz

Cytryn

Czaroit

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt miodowy

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Piryt

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szmaragd

Tanzanit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turkus

Tygrysie oko

 

 

 

 

 

Cudowny, wrażliwy o miękkiej, łagodnej energii uzdrawiającej serce. Jeden z piękniejszych i bardziej uniwersalnych kryształów. Może go używać nawet małe dziecko, ponieważ ma tak delikatną energię. I oczywiście doskonale pracuje z naszym wewnętrznym dzieckiem oraz ze wszystkimi tematami odnoszącymi się do dzieci i dzieciństwa.

A jednocześnie jest niesamowicie mocny. Dlaczego? To dość oczywiste, ponieważ największą mocą na tej Ziemi jest miłość bezwarunkowa, która wezbraną rzeka przepływa przez naszą czakrę serca. Różowy kolor kwarcu jednoznacznie odnosi się do wszystkiego, co łączy się z sercem, wrażliwością, delikatnością, a jednocześnie potężną siłą uczuć. Rzecz jasna czakra serca ma w sobie jeszcze kolor zielony, więc tutaj kwarc różowy cudnie współpracuje np. z zielonym kalcytem lub awenturynem.

Działanie kwarcu różowego jest bardzo szerokie. Począwszy oczywiście od związków uczuciowych, małżeństwa, romantyzmu, miłości romantycznej i flirtu. Wiadomo, że to ten właśnie kryształ będzie skutecznie nam pomagał w przyciąganiu i utrzymaniu miłości. Jest szczególnie skuteczny u tych wszystkich, którzy zranieni trudnym doświadczeniem pozamykali swoje serca na kochanie. Kwarc różowy pomaga uwierzyć w szczęśliwą miłość i w bliskość, pomagając czerpać radość z intymnej relacji.

W zasadzie wspiera on wszystkie nasze relacje z innymi, w tym także przyjaźnie i kontakty  dziećmi. Zarówno z tymi malutkimi, jak i z tymi, które dorosły, pozakładały własne rodziny i żyją swoim życiem. Przede wszystkim pomaga wybaczyć różne drobiazgi, otwiera na tolerancję, zrozumienie i kierowanie się sercem, zamiast zawiścią, zazdrością i żalem. Wprowadza do naszego życia harmonię i wycisza emocje, oczyszczając je z jadu. Warto pracować z kwarcem różowym właśnie wtedy, kiedy emocje zabierają nam radość życia.

Kwarc różowy niesie w sobie cudowną, wyrastającą z miłości harmonię, dlatego korzystam z niego wówczas, kiedy maluję lub piszę. Pozwala mi nasycić wysokimi wibracjami to, co tworzę. Ale ponadto niesie równowagę i wyciszenie tak potrzebne, kiedy chcemy stworzyć coś, co będzie promieniowało także pięknem. Pozwala wejść w Pole Serca, by stamtąd czerpać obrazy i słowa. Jest jak klucz do wewnętrznej ciszy, do wymiaru, w którym wszystko jest bezwarunkową miłością.

 

KOCHAM SIEBIE I JESTEM DLA SIEBIE DOBRY

 

Z Kronik Akaszy

Kwarc różowy to miłość. To piękno i delikatność. Kwarc różowy jest wśród kryształów jak kwiat, który wabi zapachem i delikatnością płatków. Jest cudem zamkniętym w krystalicznej strukturze. Jest nam szczególnie bliski, ponieważ reprezentuje czystą bezwarunkową miłość. I chociaż wszystkie kamienie niosąc w sobie mądrość i esencję istnienia mówią o dążeniu do kochania - to kwarc różowy jest kochaniem samym w sobie.

Kiedy go bierzesz do ręki, to dotykasz miłości. Ona przepływa Twoimi żyłami bezpośrednio do serca. Kwarc różowy jest dźwiękiem najwyższym wszechświata, jest muzyką miłości bezwarunkowej. Kiedy przytulasz kwarc różowy, czujesz bicie swojego serca. Kiedy pozwalasz się prowadzić jego słodkiej energii, podnosisz swoje wibracje, by jak kochane i szczęśliwe dziecko usiąść u stóp Umiłowanego Najwyższego Ojca.

Nie wszystkie kwarce są przejrzyste. Ich struktura jest obrazem wszystkich ograniczeń i blokad, którymi ludzie otaczają swoje serca. A największą i najtrudniejszą jest wybaczenie sobie i innym.

(spisała Bo Andrzejewska - luty 2019)

 

 

PROMIENIE 41%Różowy, 23% Niebieski, 18% Biały i 18% Przejrzysty

Poniżej karta z pięknej talii LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

KWARC RÓŻOWY Wybaczenie

Przesłanie Mistrza Kryształu Deva Ka-kini-el

Kochane Dziecko, moje miękkie światło odnajdzie cię i otworzy twoje serce dla siebie. Ze mną będziesz radował się życiem, ale najpierw pozwól mi spocząć i oddychać przebaczeniem dla siebie i innych. Poświęć teraz czas, aby rozpoznać nieskończone źródło miłości, które istnieje w tobie, ponieważ dzięki temu wszystko może zostać uzdrowione. Pozwól miłości być twoją kreatywną drogą. Radość, wolność i pokój będzie w tobie i pojawi się też na zewnątrz.

Afirmacja: "W miłości nieskończonym ogniu wybaczam i jestem pełnią."

autor kart i przesłania: Justin Moikeha Asar