Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kwarc różowy

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

KWARC RÓŻOWY to cudowny kamień, wrażliwy o miękkiej, łagodnej energii uzdrawiającej serce. Jeden z piękniejszych i bardziej uniwersalnych kryształów. Może go używać nawet małe dziecko, ponieważ ma tak delikatną energię. I oczywiście doskonale pracuje z naszym wewnętrznym dzieckiem oraz ze wszystkimi tematami odnoszącymi się do dzieci i dzieciństwa.

A jednocześnie jest niesamowicie mocny. Dlaczego? To dość oczywiste, ponieważ największą mocą na tej Ziemi jest miłość bezwarunkowa, która wezbraną rzeka przepływa przez naszą czakrę serca. Różowy kolor kwarcu jednoznacznie odnosi się do wszystkiego, co łączy się z sercem, wrażliwością, delikatnością, a jednocześnie potężną siłą uczuć. Rzecz jasna czakra serca ma w sobie jeszcze kolor zielony, więc tutaj kwarc różowy cudnie współpracuje np. z zielonym kalcytem lub awenturynem.

Działanie kwarcu różowego jest bardzo szerokie. Począwszy oczywiście od związków uczuciowych, małżeństwa, romantyzmu, miłości romantycznej i flirtu. Wiadomo, że to ten właśnie kryształ będzie skutecznie nam pomagał w przyciąganiu i utrzymaniu miłości. Jest szczególnie skuteczny u tych wszystkich, którzy zranieni trudnym doświadczeniem pozamykali swoje serca na kochanie. Kwarc różowy pomaga uwierzyć w szczęśliwą miłość i w bliskość, pomagając czerpać radość z intymnej relacji.

W zasadzie wspiera on wszystkie nasze relacje z innymi, w tym także przyjaźnie i kontakty  dziećmi. Zarówno z tymi malutkimi, jak i z tymi, które dorosły, pozakładały własne rodziny i żyją swoim życiem. Przede wszystkim pomaga wybaczyć różne drobiazgi, otwiera na tolerancję, zrozumienie i kierowanie się sercem, zamiast zawiścią, zazdrością i żalem. Wprowadza do naszego życia harmonię i wycisza emocje, oczyszczając je z jadu. Warto pracować z kwarcem różowym właśnie wtedy, kiedy emocje zabierają nam radość życia.

Kwarc różowy niesie w sobie cudowną, wyrastającą z miłości harmonię, dlatego korzystam z niego wówczas, kiedy maluję lub piszę. Pozwala mi nasycić wysokimi wibracjami to, co tworzę. Ale ponadto niesie równowagę i wyciszenie tak potrzebne, kiedy chcemy stworzyć coś, co będzie promieniowało także pięknem. Pozwala wejść w Pole Serca, by stamtąd czerpać obrazy i słowa. Jest jak klucz do wewnętrznej ciszy, do wymiaru, w którym wszystko jest bezwarunkową miłością.

 

Wzmocnienie: KOCHAM SIEBIE I JESTEM DLA SIEBIE DOBRY

Archanioł Ariel

Z Kronik Akaszy

Kwarc różowy to miłość. To piękno i delikatność. Kwarc różowy jest wśród kryształów jak kwiat, który wabi zapachem i delikatnością płatków. Jest cudem zamkniętym w krystalicznej strukturze. Jest nam szczególnie bliski, ponieważ reprezentuje czystą bezwarunkową miłość. I chociaż wszystkie kamienie niosąc w sobie mądrość i esencję istnienia mówią o dążeniu do kochania - to kwarc różowy jest kochaniem samym w sobie.

Kiedy go bierzesz do ręki, to dotykasz miłości. Ona przepływa Twoimi żyłami bezpośrednio do serca. Kwarc różowy jest dźwiękiem najwyższym wszechświata, jest muzyką miłości bezwarunkowej. Kiedy przytulasz kwarc różowy, czujesz bicie swojego serca. Kiedy pozwalasz się prowadzić jego słodkiej energii, podnosisz swoje wibracje, by jak kochane i szczęśliwe dziecko usiąść u stóp Umiłowanego Najwyższego Ojca.

Nie wszystkie kwarce są przejrzyste. Ich struktura jest obrazem wszystkich ograniczeń i blokad, którymi ludzie otaczają swoje serca. A największą i najtrudniejszą jest wybaczenie sobie i innym.

(spisała Bo Andrzejewska - luty 2019)

 

 

PROMIENIE 41%Różowy, 23% Niebieski, 18% Biały i 18% Przejrzysty

Poniżej karta z pięknej talii LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

KWARC RÓŻOWY Wybaczenie

Afirmacja: "W miłości nieskończonym ogniu wybaczam i jestem pełnią."

 

Kwarc różowy - Miłość i współczucie