Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Diament

 

Powrót do

Prosperity

 

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

DIAMENT to najbardziej niezwykły i bezcenny kamień szlachetny. O jego mocy i magicznym działaniu opowiadane są legendy. Nie umniejszając jego zalet, chcę tylko powiedzieć, że moje własne doświadczenie przedkłada moc kryształów ponad moc diamentu. Diament bowiem niczym mnie nie zaskoczył i nie zachwycił. Poza oczywistą urodą. Dodam, że na pierwszym zdjęciu pokazuję prawdziwy, naturalny, nieoszlifowany Diament. Dopiero szlif, który w przypadku diamentów jest bardzo szczególny, wydobywa z bryłki węgla niepowtarzalny blask i ogień, czyniąc z niego najdroższy kamień na świecie. Na zdjęciu pod tekstem niżej - brylant.

Od zawsze uważano, że Diament wzmacnia energię, przynosi siłę i pozwala odnaleźć własną niepowtarzalną moc. Według tradycji daje szczęśliwe zwycięstwo i możliwość pokonania przeciwników. Obdarza odwagą, świadomością własnych zdolności i wysoką samooceną. Ta ostatnia prowadzi rzecz jasna do wszelkich sukcesów w różnych obszarach życia.

Diament pomaga rozwinąć jasnowidzenie, wzmacnia percepcję, klarowność postrzegania rzeczywistości, jasność myślenia i zdolności intelektualne. Wspiera koncentrację. Jako wyjątkowo pomyślny talizman obdarza swojego właściciela szczęściem, bogactwem, dobrobytem i pasmem pomyślnych wydarzeń. Jego niezwykła moc łączy człowieka z całym wszechświatem.

Jest szczególnie pomocny, kiedy chcemy podtrzymać wysokie wibracje, ponieważ zapisuje je i utrwala. Niweluje tym samym niskie emocje, takie jak złość, zazdrość, żal, lęki, smutki i pretensje. Chroni aurę i pomaga zwalczyć każdy kryzys. Jest też dobrym terapeutą i pomaga znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sprawach.

 

Wzmocnienie: PRZYCIĄGAM ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ

Archanioł Raziel

Z Kronik Akaszy

Diament to jeden z najsilniejszych kryształów. To kamień o wielkiej mocy, który niesie w sobie ogień. Na zewnątrz nieoszlifowany diament przypomina szaroburą bryłkę błota. Tak też bardzo często jest z człowiekiem w obecnym czasie. Diament pięknie odwzorowuje ten specyficzny układ, kiedy na zewnątrz człowiek wydaje się omylnym, często grzesznym i popełniającym błędy. Natomiast wewnątrz jest w istocie kroplą Światła, które wcieliło się w istnienie na Ziemi.

Diament niesie w sobie moc uzdrawiania i odnalezienie swojej boskiej natury. Diament jest jak latarnia morska, która prześwietla najbardziej gęste i ciemne chmury, prowadząc statek do brzegu. Diament jest światłem, które przypomina człowiekowi o jego wewnętrznej mocy i Świetle, i o tej prawdziwej sile, dzięki której może kształtować swoje istnienie.

Niepowtarzalna twardość diamentu to właśnie ogromna moc umysłu. Diament potrafi przekroić nawet najtwardszy kamień i podobnie umysł człowieka jak promień lasera jest w stanie transformować rzeczywistość. Diament pokazuje prawdziwą ogromną moc każdej ludzkiej istoty, która wymaga jedynie treningu umysłowego. I podobnie jak brylantowy szlif na diamencie wydobywa z wnętrza kryształu wielobarwne światło, tak i praca nad sobą, rozwój i uzdrawianie wewnętrznych wzorców powoduje, że człowiek zaczyna lśnić tęczowym światłem, a jego umysł nabiera wewnętrznej mocy.

Umysł jest tylko narzędziem dla tego wewnętrznego Światła, które lśni w człowieku, ale jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu można zapanować nad otaczającą rzeczywistością. Diament, kamień o wielkiej mocy pojawił się na Ziemi właśnie po to, aby człowiek nauczył się szukać w sobie swojego wewnętrznego blasku i swojej  wewnętrznej, potężnej, boskiej mocy

(spisała Bo Andrzejewska - październik 2019)

 

PROMIENIE Wszystkie 13 promieni

Poniżej karta z pięknej talii LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

DIAMENT Świetlne Ciało

Afirmacja: "Jestem nieskończonym Światłem Wszechświata"

 

Diament oszlifowany - szlif brylantowy

 

Diament - Iluminacja