Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Czaroit

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

CZAROIT ma w sobie całe mnóstwo magii, którą prawdopodobnie przyniósł z kosmosu, kiedy wielki meteoryt uderzył w Ziemię. Taki kosmiczny rodowód nadaje kamieniowi mnóstwo niezwykłości, ponieważ trzymając go w dłoni możemy pomyśleć, że trzymamy okruch kosmosu. Ja jestem tu chyba wyjątkiem. Pierwsze moje czaroity nie zrobiły na mnie wrażenia, niewiele czułam, jakby były pozamykane. Udało mi się nawet zdobyć piękny pierścionek z tym kamieniem i zupełnie nie współgrał ze mną, oddałam go w prezencie. Tymczasem od kilku dni noszę czaroit z upodobaniem na sercu. Mam też bębnowaną bryłkę, która mnie po prostu zachwyca. Jest jedwabista, srebrzystofioletowa i ma piękną, harmonijną energię. Myślę, że czaroit wybiera sobie właściciela i potrzebuje czasu, by zaufać człowiekowi i otworzyć swoje kryształowe serce.

To kamień magów i szamanów. Przede wszystkim dlatego, że chroni i uwalnia od negatywnych energii. Ponadto oczyszcza ciało eteryczne i pomaga uzyskać wgląd. Rozwija jasnowidzenie oraz wzmacnia intuicję. Otwiera na postrzeganie pozazmysłowe i odbiór informacji z innych wymiarów. To wielka i cenna moc dla każdego, kto zajmuje się ezoteryką. Jest przewodnikiem na ścieżce duchowego rozwoju, pozwalając dostrzegać niedostrzegalne.

Czaroit w jakiś sposób łączy się z Fioletowym Płomieniem, ponieważ niesie w sobie trochę jego mocy i zdolności oczyszczania i transformacji. Na przykład uwalnia od rozmaitych lęków i od obsesji, co samo w sobie jest magiczne. Działa jak najlepszy nauczyciel, który pozwala wydobyć na światło dzienne ukrywane skrzętnie obawy i zaakceptować życie takim, jakie jest. Otwiera na zmiany i łagodzi strach przed nowością. Pomaga również w uwalnianiu od nałogów i uzależnień wszelkiego rodzaju. Dzięki uwalnianiu od lęków i napięć, pomaga uzdrawiać bezsenność.

Czaroit niesie w sobie mnóstwo pozytywnych wibracji. Ma moc poprawiania nastroju, przynosi optymizm, inspirację, a także uczy wytrwałości. Oprócz tego przekształca niekorzystne zbiegi okoliczności w pozytywy, co rzeczywiście jest mocą Fioletowego Płomienia. Niektórzy twierdzą, że działa jak talizman przyciągając same szczęśliwe wydarzenia. Nic zatem dziwnego, że jest tak podziwiany i ceniony, a tym samym oczywiście też bardzo drogi.

Wzmocnienie: WSZĘDZIE CZUJE SIĘ JAK W DOMU

Archanioły - Haniel, Michał, Raziel

Z Kronik Akaszy

Czaroit nazywany kamieniem magów niesie w sobie piękne promienie związane z szeroko rozumianym rozwojem duchowym, ale związane też z ochroną. To kamień, który przybył z kosmosu i jest częścią meteorytu, dlatego też ludzie zawsze uważali, że jest magiczny. Wibracje Czaroitu są bardzo silne, ale są chłodne. To wibracje, które tworzą mur obronny wokół człowieka, aby chronić go przez negatywnymi energiami. Wibracje te chronią przed czarną magią, przed tym, co nie jest ze Światła.

Wibracje Czaroitu prowadza też ścieżką duchową, otwierając na głębokie rozumienie niektórych ezoterycznych tematów. Jednak Czaroit nie jest kamieniem dla każdego, ponieważ jego energia jest twarda. Jest to taki rodzaj energii, który pomaga człowiekowi zrozumieć pewne skomplikowane lekcje, jednak bazuje bardziej na tym, co nazywa się magią. Bazuje na wiedzy hermetycznej. Nie jest to więc rozwój poprzez pracę nad miłością bezwarunkową, tylko bardziej rozwój poprzez stosowanie różnych skomplikowanych metod ezoterycznych.

Czaroit prowadzi magów, szamanów i ezoteryków do głębokiej wiedzy tajemnej, otwiera ich intuicję i umysł na pojmowanie tego, co niepojmowalne. Jest kamieniem magicznym, który pozwala transformować jedne wibracje w drugie. Jest też kojarzony mocno z Fioletowym Płomieniem, który transformuje wszystko co niekorzystne w Światło. I tak też działa Czaroit, kiedy połączy się poprzez moc serca swojego właściciela ze Srebrnym i Fioletowym Płomieniem to wzmacnia jego działanie. Czaroit najlepiej współpracuje właśnie ze Srebrnofioletowym Płomieniem.

(spisała Bo Andrzejewska - wrzesień 2019)

PROMIENIE - 47% Fiolet, 24% Biały, 19% Różowy, 6% Czarny i 4% Przejrzysty

Poniżej karta z pięknej talii - LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

CZAROIT ~ Indywidualizacja

Afirmacja: "Moja ścieżka jest czysta, jestem iskrą nieskończonego płomienia "