ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Cytryn

 

Powrót do

Prosperity

 

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Malowane Mandale

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Krasków

Karty

Lektury

***********

Amazonit

Ametyst

Apatyt

Awenturyn

Celestyt

Cytryn

Girasol

Kalcyt

Karneol

Kwarc górski

Kwarc różowy

Labradoryt

Larimar

Lemurian Seeds

Malachit

Obsydian

Piryt

Rodochrozyt

Rodonit

Sodalit

Tygrysie oko

 

 

 

 

 

Cytryn, piękny i mocny kryształ. Wyraźnie można wyczuć w nim energię słońca, która rozjaśnia mrok i dodaje otuchy, podnosząc nastrój. Odbieram go jako piękną, męską siłę, która mocno oddziałuje w obrębie splotu słonecznego i pragnień pieniężnych. Dla mnie to niesamowity dopalacz finansowy, który oczyszcza nas z blokad materialnych i pozwala płynnie przestawić się na pozytywne myślenie.

Od zawsze uważany był za środek antydepresyjny i kamień, który uczy nas optymizmu, wiary w siebie i spontaniczności. Uwalnia od napięć i zmartwień. Pomaga wyeliminować smutne myśli, zwątpienie i zniechęcenie. Jest też pięknym antidotum na autodestrukcyjne myśli, prowadząc nas w stronę radości życia i chęci do działania. Co ważne - potrafi przeciwdziałać rozmaitym lękom i tworzy swoistą tarczę ochronną. A na dodatek rozprasza negatywną energię, nie kumulując jej, czyli nie wymaga potem oczyszczania.

Cytryn działa też w obrębie naszego umysłu, zwiększając zdolności intelektualne i koncentrację. Przynosi nowe pomysły i rozwiązania skomplikowanych problemów. Jest nazywany talizmanem sukcesu, nie tylko dlatego, że przyciąga pieniądze, ale również z powodu wspierania biznesowych rozwiązań i prostowania ścieżek kariery. Sprzyja poznaniu swoich możliwości i umiejętności i pomaga wytyczaniu drogi zawodowej. Wspiera nowe przedsięwzięcia i rozmaite interesy.

To kamień, który uczy nas odnajdowania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Szczególnie pomocny dla pracoholików, ale i dla osób, które nie znoszą rutyny. Kiedy szukamy dla siebie takiego miejsca w obszarze zawodowym, które pozwoli nam spełniać marzenia i realizować siebie, to właśnie ten śliczny kryształ będzie nas prowadził właściwą ścieżką. Jego dodatkową zdolnością jest pomoc w otwieraniu nas na zmiany.

Żółty kolor sprzyja komunikacji i w przypadku tego pięknego kryształu również możemy to docenić. Jest kamieniem mówców, polityków, dziennikarzy, wykładowców i wszystkich ludzi, których praca wymaga elokwencji. Wspiera także negocjacje i mediacje wszelkiego rodzaju. Może pomagać w kontaktach z klientami, których trzeba zachęcić i przekonać do czegoś albo którym trzeba wyczerpująco coś wytłumaczyć.

 

 

***

Poniżej karta z pięknej talii - LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

Przesłanie Cytrynu do tej karty. Autor - JUSTIN MOIKEHA ASAR

CYTRYN ~ OBFITOŚĆ

Przesłanie Mistrza Kryształu Deva Citrel-m-ra

"Przyjdź bliżej, pozwól mi ogrzać cię swoim złotym blaskiem, wdychając życie we wszystko, czym jesteś. Razem, bez osądu, utworzymy ścieżkę do waszej obfitości, człowieka i ducha jako jedno. Łączmy kreatywne drogi ducha poprzez najniższe, najgęstsze części materii.

Podnieście swoje dłonie do nieba, napełnijcie moje światło, wdychajcie je do jądra i powiększajcie jego chwałę do błogości nieskończoności. Pieniądze, zdrowie, miłość i czas, niezależnie od waszej waluty radości, przyszedłem, aby pomóc wam w jej przejęciu.

Na nowo odkryliśmy przyjaciół, weźcie mnie za rękę, kiedy tylko zechcecie, a ja zstąpię na złotą głębię obfitego światła, aby przypomnieć wam o waszym królewskim rodowodzie. Jest to podróż umysłów, połączona z najbardziej fizyczną z Boską i poza nią. Zawsze dotrzemy tam, gdzie zaczęliśmy, w stworzeniu, z tobą, ponieważ ty jesteś tym wszystkim, co jest ".

Afirmacja: "Kochanie siebie to moja miara obfitości, kocham, otrzymuję, daję"

~ Autor: Justin Moikeha Asar