ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Cytryn

 

Powrót do

Prosperity

 

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Malowane Mandale

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chryzokola

Chryzopraz

Cytryn

Czaroit

Dumortieryt

Elestial Kwarc

Fluoryt

Girasol

Hematyt

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Larimar

Lemurian Seeds

Malachit

Mołdawit

Morganit

Obsydian

Opal

Piryt

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Sodalit

Sugilit

Szafir

Szmaragd

Tanzanit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turkus

Tygrysie oko

 

 

 

 

 

Cytryn, piękny i mocny kryształ. Wyraźnie można wyczuć w nim energię słońca, która rozjaśnia mrok i dodaje otuchy, podnosząc nastrój. Odbieram go jako piękną, męską siłę, która mocno oddziałuje w obrębie splotu słonecznego i pragnień pieniężnych. Dla mnie to niesamowity dopalacz finansowy, który oczyszcza nas z blokad materialnych i pozwala płynnie przestawić się na pozytywne myślenie.

Od zawsze uważany był za środek antydepresyjny i kamień, który uczy nas optymizmu, wiary w siebie i spontaniczności. Uwalnia od napięć i zmartwień. Pomaga wyeliminować smutne myśli, zwątpienie i zniechęcenie. Jest też pięknym antidotum na autodestrukcyjne myśli, prowadząc nas w stronę radości życia i chęci do działania. Co ważne - potrafi przeciwdziałać rozmaitym lękom i tworzy swoistą tarczę ochronną. A na dodatek rozprasza negatywną energię, nie kumulując jej, czyli nie wymaga potem oczyszczania.

Cytryn działa też w obrębie naszego umysłu, zwiększając zdolności intelektualne i koncentrację. Przynosi nowe pomysły i rozwiązania skomplikowanych problemów. Jest nazywany talizmanem sukcesu, nie tylko dlatego, że przyciąga pieniądze, ale również z powodu wspierania biznesowych rozwiązań i prostowania ścieżek kariery. Sprzyja poznaniu swoich możliwości i umiejętności i pomaga wytyczaniu drogi zawodowej. Wspiera nowe przedsięwzięcia i rozmaite interesy.

To kamień, który uczy nas odnajdowania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Szczególnie pomocny dla pracoholików, ale i dla osób, które nie znoszą rutyny. Kiedy szukamy dla siebie takiego miejsca w obszarze zawodowym, które pozwoli nam spełniać marzenia i realizować siebie, to właśnie ten śliczny kryształ będzie nas prowadził właściwą ścieżką. Jego dodatkową zdolnością jest pomoc w otwieraniu nas na zmiany.

Żółty kolor sprzyja komunikacji i w przypadku tego pięknego kryształu również możemy to docenić. Jest kamieniem mówców, polityków, dziennikarzy, wykładowców i wszystkich ludzi, których praca wymaga elokwencji. Wspiera także negocjacje i mediacje wszelkiego rodzaju. Może pomagać w kontaktach z klientami, których trzeba zachęcić i przekonać do czegoś albo którym trzeba wyczerpująco coś wytłumaczyć.

 

 

***

PROMIENIE - 36% Żółty, 22% Złoty, 21% Pomarańczowy, 17% Przejrzysty i 4% Biały

Poniżej karta z pięknej talii - LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

CYTRYN ~ Obfitość

Przesłanie Mistrza Kryształu Deva Citrel-m-ra

Przyjdź bliżej, pozwól mi ogrzać cię moją złotą poświatą, która tchnie życiem w to, czym jesteś. Ja bez oceniania pomogę w stworzeniu drogi do twojej obfitości ludzkiej i duchowej. Łączę twórcze drogi ducha poprzez najgęstsze części materii. Pieniądze, Zdrowie, Miłość lub Czas stają się twoją walutą Radości w momencie, kiedy mogę ci pomóc w jej przejęciu. Weź moją rękę w podróż umysłów łączących się najbardziej fizycznym z Boskim, a wtedy dotrzemy tam, gdzie zaczęliśmy z tobą w stworzeniu

Afirmacja: "Kochanie siebie to moja miara obfitości, kocham, otrzymuję, daję"

~ Autor kart i tekstu: Justin Moikeha Asar