Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Cytryn

 

Powrót do

Prosperity

Podział

Rodziny

Oczyszczanie

Programowanie

Praktycznie

Zdrowie

Magia kamieni

Kryształowa Psychologia

Kryształowa Prosperita

Znaki Zodiaku

Kryształowa Wyrocznia

Kryształowe Siatki

Kryształowe Mandale

Mandale Archaniołów

Kryształowe Przesłania

Kryształowe Komnaty

Kryształowy Rozwój

Kryształowa Medytacja

Kryształowe Czaszki

Kryształowa Synergia

Horoskop Majów

Krasków

Karty

Lektury

***********

Agat

Agat Botswana

Agat Koronkowy

Akwamaryn

Amazonit

Ametyst

Angelit

Apatyt

Apofilit

Aragonit

Astrofilit

Awenturyn

Azuryt

Bursztyn

Celestyt

Chiastolit

Chryzokola

Chryzopraz

Cyrkon

Cytryn

Czaroit

Danburyt

Diament

Diament Herkimer

Diopsyd

Dioptaz

Dumortieryt

Elestial

Fluoryt

Girasol

Granat

Heliotrop

Hematyt

Hemimorfit

Howlit

Iolit

Jadeit

Jaspis

Kalcyt biały

Kalcyt brzoskwiniowy

Kalcyt miodowy

Kalcyt niebieski

Kalcyt różowy

Kalcyt zielony

Karneol

Kuncyt

Kwarc dymny

Kwarc górski

Kwarc różowy

Kyanit

Labradoryt

Lapis Lazuli

Larimar

Lemurian Seeds

Lepidolit

Magnetyt

Magnezyt

Malachit

Mołdawit

Moonstone

Morganit

Nefryt

Obsydian

Oliwin

Onyks

Opal

Perła

Piryt

Prasiolit

Prehnit

Rodochrozyt

Rodonit

Rubin

Selenit

Serafinit

Serpentyn

Skamieniałe Drewno

Skolecyt

Sodalit

Sugilit

Sunstone

Szafir

Szatukit

Szmaragd

Tanzanit

Thulit

Topaz

Turmalin czarny

Turmalin różowy

Turmalin zielony

Turmalin arbuzowy

Turkus

Tygrysie oko

Uleksyt

Unakit

Quantum Quattro

Aura Kryształowa

 

 

 

 

 

CYTRYN/KWARC CYTRYNOWY, piękny i mocny kryształ. Wyraźnie można wyczuć w nim energię słońca, która rozjaśnia mrok i dodaje otuchy, podnosząc nastrój. Odbieram go jako piękną, męską siłę, która mocno oddziałuje w obrębie splotu słonecznego i pragnień pieniężnych. Dla mnie to niesamowity dopalacz finansowy, który oczyszcza nas z blokad materialnych i pozwala płynnie przestawić się na pozytywne myślenie.

Od zawsze uważany był za środek antydepresyjny i kamień, który uczy nas optymizmu, wiary w siebie i spontaniczności. Uwalnia od napięć i zmartwień. Pomaga wyeliminować smutne myśli, zwątpienie i zniechęcenie. Jest też pięknym antidotum na autodestrukcyjne myśli, prowadząc nas w stronę radości życia i chęci do działania. Co ważne - potrafi przeciwdziałać rozmaitym lękom i tworzy swoistą tarczę ochronną. A na dodatek rozprasza negatywną energię, nie kumulując jej, czyli nie wymaga potem oczyszczania.

Cytryn działa też w obrębie naszego umysłu, zwiększając zdolności intelektualne i koncentrację. Przynosi nowe pomysły i rozwiązania skomplikowanych problemów. Jest nazywany talizmanem sukcesu, nie tylko dlatego, że przyciąga pieniądze, ale również z powodu wspierania biznesowych rozwiązań i prostowania ścieżek kariery. Sprzyja poznaniu swoich możliwości i umiejętności i pomaga wytyczaniu drogi zawodowej. Wspiera nowe przedsięwzięcia i rozmaite interesy.

To kamień, który uczy nas odnajdowania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Szczególnie pomocny dla pracoholików, ale i dla osób, które nie znoszą rutyny. Kiedy szukamy dla siebie takiego miejsca w obszarze zawodowym, które pozwoli nam spełniać marzenia i realizować siebie, to właśnie ten śliczny kryształ będzie nas prowadził właściwą ścieżką. Jego dodatkową zdolnością jest pomoc w otwieraniu nas na zmiany.

Żółty kolor sprzyja komunikacji i w przypadku tego pięknego kryształu również możemy to docenić. Jest kamieniem mówców, polityków, dziennikarzy, wykładowców i wszystkich ludzi, których praca wymaga elokwencji. Wspiera także negocjacje i mediacje wszelkiego rodzaju. Może pomagać w kontaktach z klientami, których trzeba zachęcić i przekonać do czegoś albo którym trzeba wyczerpująco coś wytłumaczyć.

Wzmocnienie: ŁĄCZĘ UMYSŁ Z SERCEM

Archanioły - Ariel, Gabriel, Uriel

Z Kronik Akaszy

Żółte światło cytrynowego kamienia niesie w sobie obietnicę radości. Jest jak radosny śmiech, kiedy twoje dłonie wypełniają dary wszechświata. Łagodne ciepło kryształu ogrzewa twoje serce spokojem i poczuciem bezpieczeństwa, spokojną pewnością, że nigdy niczego nie zabraknie.

Cytryn działa mocniej w obrębie tworzenia świadomości bogactwa. Jego przejrzysta struktura wpływa na umysł, rozjaśniając go swoim światłem. Pozytywne nastawienie do rzeczywistości kształtuje pozytywne wydarzenia. Cytryn pomaga uporządkować umysł i ustawić w nim programy przyciągające obfitość.

Cytryn uczy optymizmu. Jest jasnym kamieniem, który zanosi światło do umysłu, ale i do serca. Przynosi spokój i wiarę w dobro. Wnosi lekką kojącą ciszę, która uzdrawia człowieka zmęczonego stresem. Pomaga uruchomić ścieżki pełne radości. Ten kryształ niesie w sobie ogromną mądrość. Poprzez łagodną ciszę uczy koherencji serca. Pozwala uporządkować postrzeganie świata i odzyskać kontrole nad własnym życiem. Pozytywne spojrzenie na świat ma moc usuwania starych zużytych wzorców biedy, smutku i porażki. Cytryn pokazuje całkiem nowy sposób myślenia.

W powszechnej interpretacji kryształ ten przynosi bogactwo. Żaden kamień nie zastępuje mocy ludzkiego umysłu, ale prawie każdy wpływa na rozwijanie stwórczych sił człowieka. Cytryn uczy patrzenia na świat oczami pełnymi wdzięczności i nasycenia. To najlepszy sposób, by przyciągać do swojego życia różne dobra materialne. Cytryn nie jest magnesem dla pieniędzy, ale pozwala, by człowiek nim się stał.

(spisała Bo Andrzejewska - marzec 2019)

 

 

PROMIENIE 36% Żółty, 22% Złoty, 21% Pomarańczowy, 17% Przejrzysty i 4% Biały

Poniżej karta z pięknej talii LIQUID CRYSTAL ORACLE CARD

Autor: Justin Moikeha Asar

Polecam do medytacji z energią tego pięknego kryształu.

CYTRYN Obfitość

Afirmacja: "Kochanie siebie to moja miara obfitości, kocham, otrzymuję, daję"