Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Mocy Słów

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

Wiara w Dobro

Poza oczekiwania

O Mocy Słów

Łańcuch Światła

O Doświadczaniu

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Słowa są nośnikiem energii, właśnie dlatego są takie ważne i dlatego warto zwracać uwagę na to, co jest wypowiadane. Z jednej strony należy uważać na to, by nikogo nie ranić negatywną energią płynącą z przekleństw, złorzeczeń i słów naładowanych złością. Z drugiej strony słowa mają też uzdrawiającą moc i dzisiaj chcieliśmy się skupić na tej drugiej opcji. Na tym, że można wykorzystywać moc słów do uzdrawiania życia, sytuacji czy ciała.

Jednym z najsilniejszych słów o najpiękniejszej uzdrawiającej energii jest słowo „kocham” wypowiadane z pełnym przekonaniem, z uczuciem. Takie słowo niesie w sobie uzdrowienie. Dlatego właśnie w większości procesów healingowych, kiedy pracujecie nad komórkami własnego ciała lub dowolnych innych elementów czasoprzestrzeni, używacie tego właśnie słowa i mówicie „kocham”.

Szczególną formą uzdrawiania energią słowa są tzw. „Słowa Mocy”, dekrety, afirmacje. Zwracamy Wam szczególna uwagę na Słowa Mocy i modlitwy, które są dyktowane w Kronikach Akaszy. Wielu konsultantów Kronik przekazuje Wam modlitwy uzdrawiające. Modlitwy, które zawierają w sobie piękny ładunek uzdrowienia. Czasem możecie wątpić w moc takich przekazów, ponieważ słowa w nich zawarte są proste, wyglądają jak zwykły dekret ułożony w prozaiczny sposób. Tymczasem pod tymi zwykłymi zdaniami płynie mocna energia uzdrawiania bezpośrednio z mocy Kronik Akaszy. Warto zwrócić uwagę na tę formę, ponieważ pomimo pozornej prostoty niesie w sobie bardzo dużo siły.

Jest to jednocześnie wielopoziomowa forma uzdrawiania, ponieważ dociera do wielu płaszczyzn. Dociera do podświadomości programując ją w określony sposób. Dociera także poprzez energetykę do komórek Waszego ciała i transformuje je. Ale działa także w ciałach subtelnych na poziomie mentalnym, ponieważ logika słów dociera także tam. I wreszcie oddziałuje na Wasze emocje uspokajając Was.

Podobnie działają mantry. Ci z Was, którzy pracują systematycznie z mantrami, wiedzą, jak mantry pięknie mogą wyciszać, uspokajać i harmonizować. I nie jest to wyłącznie wyobraźnia. Mantry oddziałują na ciała subtelne harmonizując je, porządkując i układając w nich w sposób prawidłowy energię. Podobnie działają Słowa Mocy, które są nagrywane w Kronikach Akaszy. Można z nimi pracować tak, jak z mantrami, słuchając ich na okrągło, otwierając się na przepływ uzdrawiającej energii, która płynie ponad słowami.

Warto zapamiętać, że przekazy z Kronik Akaszy mają działanie wielopoziomowe. Zdarza się Wam o tym zapominać, ponieważ często postrzegacie przekaz wyłącznie informacyjnie, doszukując się w nim konkretnych odpowiedzi, wyjaśnień i pojęć, które mogłyby poszerzyć Waszą wiedzę ezoteryczną i psychologiczną. Tymczasem niektóre przekazy są proste. Mówią o tym, czym jest Światło, czym jest miłość, czym jest piękno, czym jest zachwyt i stajecie zdziwieni, że oto Mistrzowie przekazują Wam rzeczy, o których doskonale wiecie. Nie zauważacie mocy, która płynie pod tymi słowami. Ta moc jest o wiele ważniejsza niż sens samych słów.

(spisała Bo Andrzejewska - lipiec 2021)