Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Wiara w Dobro

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

Wiara w Dobro

Poza oczekiwania

O Mocy Słów

Łańcuch Światła

O Doświadczaniu

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Bardzo ważne jest, aby wierzyć w dobro, wybierać pozytywne myśli i pozytywne warianty przyszłości. Energia płynie za myślą i w każdym momencie swojego istnienia, człowiek może wybrać sobie ścieżkę. Taką ścieżkę, która urzeczywistni się w jego życiu. Ludzie działają z reguły nawykowo. Oznacza to, że nawet jeśli myślą pozytywnie, to brakuje im wiary w wypowiadane afirmacje. Dlatego też nawet wtedy, kiedy człowiek świadomie pracuje z tworzeniem pozytywnych myśli na temat zdrowia, bogactwa czy relacji, w istocie energetyka prowadzi go na ścieżki zgodne z poczuciem braku, który bardzo mocno zakorzenił się w jego rzeczywistości.

Wiara w Dobro oznacza coś więcej niż wypowiadane słowa. Jest to zakotwiczenie w sobie pozytywnych przekonań, które stają się prawdziwą naturą człowieka. Wówczas taki człowiek tworzy swój świat zgodnie ze swoimi marzeniami. Kiedy w głębi duszy wszystkie nitki energii układają się pozytywnie, wówczas wypowiedzenie czy napisanie dekretu lub afirmacji dotyczącej spełnienia marzeń prowadzi do przyciągnięcia od wszechświat dokładnie tego, czego dotyczy konkretne marzenie.

Wiara w Dobro dotyczy nie tylko poczucia szczęśliwości i realizacji oczekiwań. To coś więcej, ponieważ wiąże się z podnoszeniem wibracji każdej czującej istoty. Wiara w Dobro tworzy specyficzną wysoko wibracyjną aurę wokół człowieka, która powoduje, że podnosi się energia całej ludzkości. Wszyscy ludzie są połączeni i każdy człowiek – bez wyjątku – dodaje cegiełkę swojego Światła do tego wielkiego świetlnego łańcucha, który wypełnia Ziemię.

Wiara w Dobro to podążanie za świadomym kreowaniem pozytywnej energii w sobie i wokół siebie. To świadome dokonywanie wyboru pomiędzy tym, co ściąga w dół, co zniechęca, co zniewala, a tym co wznosi, rozwija, rozświetla i uszczęśliwia. Jest to umiejętność tworzenia pozytywnych szlaków w życiu. Dla siebie, ale i dla innych, którzy idą za takim człowiekiem. Każdy człowiek wytycza szlak dla swoich następców. Czasem dla rodziny i dzieci. Czasem dla przyjaciół albo uczniów, A czasem dla zupełnie obcych osób. Każdy może pokazywać innym, jak można żyć i cieszyć się tym życiem, otwierając się na radość, miłość i zachwyt. Każdy może być liderem dla innych. Właśnie dlatego warto – nie tylko dla siebie i własnego spełnienia – ale też dla drugiej osoby.

Kiedy człowiek wierzy w Dobro, potrafi odnaleźć taką ścieżkę, która przynosi pożytek nie tylko jemu, ale i innym. Jest to zawsze dawanie dobrego przykładu i pokazywanie wielu ciekawych możliwości, które przynoszą rozmaite korzyści. Nie tylko te dotyczące rozwoju wewnętrznego, ale i spełnienia marzeń opartych o ziemskie oczekiwania. Warto wierzyć w Dobro. To, w co człowiek wierzy, to wzmacnia, to przyciąga, tego pojawia się coraz więcej i więcej w jego rzeczywistości. Podążanie ścieżką Dobra, tworzenie dobrych myśli jest zasilaniem jasnej strony mocy.

(spisała Bo Andrzejewska - czerwiec 2021)