Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Uzdrawianiu relacji

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Wszystko co dobre jest w Was, w centrum Waszych serc. Jeśli kiedykolwiek poczujecie, że świat wokół Was traci swój blask, kiedy poczujecie się smutni, sięgnijcie do głębi własnego serca, ponieważ tam ukryte są największe skarby. Tam ukryta jest największa miłość, największe dobro, największe piękno i to wszystko, co sprawia, że chce się żyć, że życie nabiera wewnętrznego Światła.

Poprzez portal Waszego serca przypływa z Najwyższego Źródła potężna siła, mająca moc rozświetlania każdej chwili Waszego istnienia. Jeśli pozwolicie sobie, by zanurzyć się w tej pięknej energii, Wasze istnienie nabierze całkiem innej jakości. Macie tę Moc w każdym momencie swojego życia. Warto o tym pamiętać, że nie potrzebujecie żadnych specjalnych rzeczy, wydarzeń czy nawet pomocy z zewnątrz. W każdym momencie możecie usiąść w wyciszeniu, położyć dłoń na sercu, połączyć się z jego polem i sięgnąć do ukrytego tam bogactwa. Możecie połączyć się z tym wewnętrznym Światłem i świadomie powoli wypełniać nim całe swoje istnienie.

To proste ćwiczenia, ta prosta medytacja pomoże Wam poczuć, że macie władzę nad jakością swojego życia. Ponieważ bez niczyjej pomocy jesteście w stanie wprowadzić do niego mnóstwo Światła, piękna i miłości. Wasze serce zawiera w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania i sposób na podniesienie energii.

Wasze serce zawiera też metodę na uzdrowienie związków. Ilekroć w jakiejś relacji zaczyna dziać się źle, pojawi się kłótnia, spór czy różnica zdań, której w żaden sposób na poziomie mentalnym nie jesteście w stanie rozwiązać, znajdźcie dla siebie taką chwilę, w której w wyciszeniu kładąc  dłoń na sercu wyprowadzicie z niego Światło. Wypełnijcie tym światłem najpierw Wasze ciało, szczególnie na poziomie czwartej czakry - klatki piersiowej. Następnie pozwólcie, by to Światło rozprzestrzeniło się na całą Waszą istotę. Pobądźcie w tym. Tyle czasu, ile potrzebujecie, aby poczuć się we właściwym miejscu i czasie. Aby poczuć, że jesteście częścią Wszystkiego Co Jest. Aby poczuć, że wszystko jest w harmonii i że wszystko można rozwiązać dzięki miłości.

Odnajdźcie w swoim sercu i w swoim ciele, w całym swoim istnieniu mnóstwo tej pięknej jakości. Zanurzcie się w niej. Pozwólcie, by obmyła Was ze wszystkich smutków, żalu, gniewu, pretensji i wszystkich innych trudnych emocji. Pozwólcie, by rozświetliła całą Waszą istotę i całą sytuację, która sprawia Wam problem. A potem powtarzajcie to tak często, jak potrzebujecie.

To proste ćwiczenie wykonywane systematycznie pozwala człowiekowi odnaleźć w sobie wystarczająco dużo cierpliwości, łagodności, tolerancji, by umieć tworzyć piękne związki z druga osobą. To proste ćwiczenie uczy też kochania, wypełniania swojego pola energetycznego taką jakością, która będzie przyciągać od drugiej osoby wyłącznie dobre uczucia, wyłącznie miłość, serdeczność, tolerancję, akceptację, szacunek. To skuteczna metoda uzdrawiająca wszelkie relacje, które tego wymagają.

(spisała Bo Andrzejewska - styczeń 2021)