Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Życzeniach

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Piękny zwyczaj składania sobie życzeń u schyłku starego roku i przed rozpoczęciem nowego jest bardzo sensowny. Jest to moment przejścia, który człowiek nasyca dobrymi myślami. W każdej chwili swojego życia warto pamiętać o pozytywnym myśleniu, o mocy kreowania umysłem. Warto być świadomym tego, że to myśl człowieka, jego wyobrażenia i pragnienia kształtują to, co się pojawia w nadchodzącej rzeczywistości. Właśnie dlatego życzenia wypowiadane w ciepły sposób, zasilone pozytywnymi emocjami tworzą swoisty piękny program, który ma szanse zrealizować się w nadchodzącym czasie.

Można oczywiście wypowiadać dobre życzenia każdego dnia i o każdej porze. Można bez okazji życzyć sobie i innym najlepszych rzeczy, sytuacji, zdarzeń – ponieważ wszystko to, co jest wypowiadane jako życzenie, jest pierwotną formą intencji, czyli pierwszym etapem materializowania określonej rzeczywistości. Podobnie rzecz ma się z negatywnymi życzeniami, ale o tym mówić nie chcemy ze zrozumiałych względów.

W gruncie rzeczy każdy wie, że cokolwiek jest wypowiadane z emocjami tworzy energetyczną strukturę. Ta struktura potrzebuje potem jeszcze trochę więcej czasu i energii, aby ostatecznie przybrać swój kształt. Warto dlatego wypowiadać dobre słowa i dobre życzenia. Im ich więcej, tym mocniejsza energetyczna konstrukcja. Dobre słowa rozświetlają mrok, kształtują w pozytywny sposób rzeczywistość i podnoszą wibrację tym, którzy ich słuchają, ale przede wszystkim tym, którzy je wypowiadają. Dobre słowa są lekarstwem dla ciała i duszy tego, który je wypowiada.

Dobre słowa rozświetlają też miejsce, w którym spadają. Im więcej takich dobrych słów, im częściej się one pojawiają, tym lepsza energia w tej przestrzeni. Można wyobrazić to sobie jak krople światła lub krople wody. Jedno dobre słowo jest jedną kroplą, która spadając na podłogę szybko wyparuje. Jeśli jednak tych kropli będzie dużo więcej, utworzy się trwała warstwa. Jeśli te krople spadać będą nieprzerwanie, woda nie wyparuje nigdy. Podobnie ze Światłem – ono nigdy nie zniknie, jeśli cały czas będzie zasilane kolejnymi kroplami tego blasku. To tylko metafora, która pokazuje, jak można rozświetlać swoje życie, sytuacje, a także miejsca, w których często się przebywa.

Dobre słowa to dobre myśli wypowiadane głośno. Myśli wpływają także na ciało człowieka, zatem dobre słowa mogą fizycznie uzdrawiać tkanki ludzkiego ciała. Są kluczem do dobrobytu, do doskonałego samopoczucia, do oczekiwanej przez wszystkich rzeczywistości. O dobrych słowach warto pamiętać. Dobre życzenia warto często powtarzać, nie czekając na szczególne okoliczności. Dobre słowa zawsze będą Światłem dla człowieka. Potrafią zmienić zmienić dzień na lepszy, poprawić nastrój, uzdrowić sytuację, rozświetlić serce i duszę. Niech tych dobrych słów będzie w nadchodzącym czasie u Was i dla Was jak najwięcej.

(spisała Bo Andrzejewska - grudzień 2020)