Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Podnoszeniu energii

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Kiedy przychodzi trudny moment w życiu, kiedy przygniatają Was emocje, spróbujcie znaleźć w tym całym zmieszaniu chwilę dla siebie. Chwilę, w której nabierzecie głęboko powietrza i poprzez głęboki oddech wyciszycie chociaż odrobinę cały ból i gniew, która Was przytłacza. Po serii głębokich oddechów spróbujcie znaleźć coś, co podnosi wibracje. To może być muzyka, to może być komedia, rozmowa z kimś pozytywnym i uśmiechniętym. To może być przeczytanie wysoko wibracyjnej ksiązki lub artykułu, to może być rozłożenie kart anielskich albo zrobienie krótkiego zabiegu Reiki.

Kiedy Wasze wibracje podniosą się chociaż odrobinę, wówczas spróbujcie spojrzeć na całą sytuację z boku. Spójrzcie oczami miłości na wszystkich zaangażowanych w tę sprawę, włącznie z Wami. Spójrzcie i zobaczcie wszystkich ludzi jako Światła, które odgrywają tutaj na Ziemi swoją rolę w skomplikowanej scenerii, w skomplikowanych teatralnych dekoracjach, w skomplikowanym scenariuszu. Zobaczcie te Światła. Skupcie na nich uwagę. Niech wszystkie wasze myśli, emocje i cała uwagą zostaną skierowane na to wewnętrzne Światło, które lśni pod maskami, kostiumami i dekoracjami.

Zobaczcie to Światło, połączcie się z nim na poziomie serca. Spróbujcie zrozumieć, że to Światło jest sensem istnienia. Nie dekoracje. Nie przebrania. Nie sceny rozgrywające się przed Waszymi oczami. Tylko to Światło ukrywające się głęboko pod aktorskim kostiumem. To Światło jest sensem istnienia. Jest tym, co najważniejsze. To Światło jest esencją Waszej prawdziwej Boskiej Istoty. Poczujcie jak to Światło lśni w centrum Waszego bytu i poczujcie, że Światło jest ponad wszystkim i poza wszystkim. Że nic nie jest ważniejsze od tego Światła.

W istocie w istocie nic nie jest ważniejsze lub mniej ważne. Wszystko jest tym samym. Z tego poziomu wszystkie konflikty, problemy, zmartwienia tracą na znaczeniu. Bo jeśli coś przestaje być ważne, to przestaje wywoływać w Was emocje. Skupiając się na Świetle będziecie jeszcze bardziej podnosić swoją energię. Będziecie jeszcze bardziej docierać do źródła tego, Kim W Istocie Jesteście. Kiedy połączycie się z boska mocą w głębi Waszego serca, wówczas uda Wam się usunąć ze swojego ciała subtelnego cały żal, gniew, rozczarowanie i wszystkie inne skomplikowane emocje, które pozbawiły Was spokoju.

Pracując ze Światłem, którym w istocie jesteście, odnajdujecie prawdziwy pokój wewnątrz siebie i wokół siebie. Spróbujcie systematycznie medytować. Taka codzienna medytacja pozwala Wam stawać się tym Światłem coraz mocniej i głębiej. Identyfikować się z jego cudowną lśniącą mocą. Tym właśnie jesteście - Światłem i Miłością. I po to zeszliście tutaj na Ziemię, aby przypominać to sobie mocniej z każdym kolejnym oddechem.

(spisała Bo Andrzejewska - sierpień 2020)