Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Muzyce

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Dzisiaj o muzyce, chociaż nie jest to pierwszy raz, kiedy pokazujemy Wam piękno otaczającego Was świata. Także to piękno, które ludzie tworzą własnymi rękami. Z jednej strony istnieje cudowna artystka natura, która swobodnie tworzy lasy, krajobrazy i wspaniałe miejsca, w których można uzdrowić siebie na wszystkich poziomach i podnieść swoje wibracje. A z drugiej - jest wiele piękna powstałego dzięki twórczości człowieka. Obrazy. Architektura. Muzyczne utwory. Biżuteria, ubrania i tysiące, tysiące rzeczy, które powstały dzięki temu, że piękno przepłynęło portalem serca do ludzkich dłoni i pozwoliło sobie na manifestację. By człowiek stworzył coś magicznego, dzięki czemu w sercach innych ludzi budzi się zachwyt - pomost do miłości bezwarunkowej, do podnoszenia wibracji.

Muzyka jest jednym z tych wspaniałych czynników, które podnoszą i oczyszczają wibracje na Ziemi. Muzyka tworzona przez ludzi i dla ludzi. Muzyka - jedna z największych magii wszechświata. Zarówno taka, jak rozmaite mantry, które sublimują energię, dzięki świętym dźwiękom i słowom. Ale i taka muzyka, która porywa stopy do tańca i podnosi energie, dzięki budzącej się w człowieku radości. Jak i taka muzyka, która trafia bezpośrednio do serca i porusza je bardzo głęboko, pozwalając, by otworzyło się i by przepłynęło przez nie jeszcze więcej najczystszej miłości z Najwyższego Źródła.

Muzyka ma moc otwierania portali ludzkich serc. Jest tak wyraźnie odczuwana przez ludzi, że reaguje wręcz ich ciało i skóra. Reagują emocje i umysł. Każda cząstka człowieka włącza się w wibracje płynącą z muzycznego utworu. Istnieje wiele takich utworów, które tak mocno poruszają ludzkie wibracje. Jest to efekt otwierania się ludzkiego serca w odpowiedzi na określoną muzykę. Ale jest też i specjalna muzyka, która jest komponowana w charakterystyczny sposób tak, by dźwięki oddziaływały na cząsteczki i komórki fizycznego ciała człowieka. Taka muzyka jest również bardzo ciekawa jako metoda uzdrawiania.

Jednak zwracamy uwagę głównie na tę muzykę, która spontanicznie powstaje z serc wrażliwych artystów w wyniku wejścia w przepływ, w połączenie z Najwyższym Źródłem. To muzyka, która rodzi się po prostu jako muzyka, która ma cieszyć serce i duszę, a nie jako metoda terapeutyczna. Muzyka, która jest dzieckiem sensytywnego twórcy i która zostaje stworzona z radości, ku radości, ponieważ sam akt tworzenia sprawia artyście rozkosz. Taka muzyka jest bezcenna, jest inspirowana Najwyższym Źródłem. Jest odpowiedzią na wibracje, które otaczają wrażliwe, otwierające się na miłość serce.

Muzyka leczy, koi i rozwija. Muzyka wycisza. Muzyka prowadzi człowieka piękną ścieżką do rozumienia siebie i znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytanie: "Kim W Istocie Jestem?". Muzyka pozwala poczuć magię wszechświata. Pozwala dostroić się do tych wibracji, które brzmią w całkowitej, kompletnej ciszy. Sprawia, że wiecznie rozgadany umysł milknie, a wtedy człowiek uzyskuje dostęp do najgłębszej prawdy o sobie samym, do najważniejszych wątków stworzenia. Muzyka otwiera drzwi do rozumienia magii istnienia, potęgi Najwyższego Źródła i prawdziwej boskiej natury każdej czującej istoty.

(spisała Bo Andrzejewska - sierpień 2020)