Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Przyrodzie

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Dzisiaj chcemy zachęcić Was do jeszcze głębszego kontaktu z naturą. To taki czas, kiedy człowiek z łatwością i przyjemnością szuka ukojenia wśród przyrody, w lesie, na łące. Dlatego też chcemy podpowiedzieć, jak można z korzyścią dla siebie spędzić ten czas, aby jak najefektywniej wypełnić się piękną energia i pozwolić, by natura zharmonizowała strukturę energetyczną człowieka. Przyroda jest zawsze otwarta na wymianę, dlatego w przyrodzie zawsze wszystko funkcjonuje w równowadze. Ta wymiana funkcjonuje cały czas. Kiedy człowiek wkracza w świat przyrody, wszędzie tam gdzie dominuje zieleń roślin, wówczas wchodzi w świat pełen harmonii. Człowiek wnosi tam swoją energię, niejednokrotnie wypełnioną problemami i troskami, niskimi wibracjami. Ważne, by nauczyć się otwierać na harmonię panująca dookoła. Będzie to z wielką korzyścią dla człowieka, który nauczy się pozwalać, by natura uzdrawiała jego ciała subtelne.

Podstawowym warunkiem jest przyzwolenie, ponieważ każdy człowiek ma wolną wolę i to zawsze człowiek decyduje o tym, czy ktokolwiek i jakakolwiek siła może ingerować w jego pole energetyczne. A zatem najważniejsze jest przyzwolenie i prośba o to, by przyroda, las, drzewa zharmonizowały pole energetyczne człowieka. Kiedy świadomie pojawi się przyzwolenie, wówczas potrzebne jest tylko otwarcie. Polega ono na tym, że puszcza się i uwalnia wszystkie negatywne myśli, wszystkie problemy, wszystkie sprawy i oczyszcza się umysł. Można usiąść pod drzewem, na łące, nad wodą i po prostu wyciszyć umysł, sprawić, by myśli przepływały jak chmury. W ten sposób pozwala się silnej energii przyrody, by równoważyła przestrzeń w polu energetycznym człowieka.

Można też otworzyć się bardziej poprzez skupienie na otaczającym człowieka pięknie. Zachwyt podnosi wibrację, ale zachwyt jest też specyficzną emocją, która skupia energię i prowadzi ją w stronę tego, czego zachwyt dotyczy. Dlatego kiedy człowiek siedząc na łące czy pod drzewem zachwyca się zielenią traw, śpiewem ptaków, ciepłem słońca, zapachem kwiatów, to ten zachwyt pozwala otworzyć pole energetyczne na piękno i dobro zawarte w naturze. I ten sposób poprzez zachwyt i skupienie na pięknie przyrody człowiek pozwala, by piękno i harmonia zamanifestowały się w jego rzeczywistości.

Dlatego takie ważne jest, by zostawiać wszystkie problemy za sobą, by skupiać się na tym, co wznosi, uzdrawia i pomaga odnaleźć wewnętrzną harmonię. Dlatego takie ważne jest, by zasilać myślą to, co dobre, co przynosi równowagę i ukojenie. Ludzie, którzy kochają naturę i spontanicznie zachwycają się każda trawką, każdym motylem, każdym kwiatkiem mają o wiele większy dostęp do regeneracji swoich sił. Oto czas, kiedy warto wykorzystać tę piękną moc.

(spisała Bo Andrzejewska - lipiec 2020)