Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Stwarzaniu

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Ludzkie myśli mają moc materializacji. Nie jest to żadna nowa wiadomość. Każdy człowiek, który rozwija się, uczy, czyta - wie o tym, że myśl kreuje rzeczywistość. Nie jest to żadnym sekretem. Jest to wiedza dostępna dla każdego, kto zechce otworzyć swoje oczy, uszy i serce. Jednak teraz czas jest inny. Jest to czas, w którym nastąpiło ogromne przyspieszenie. Niektórzy już to zauważyli, inni nie.

Właśnie dlatego przypominamy, aby zwracać baczną uwagę na swoje słowa, na swoje myśli, a przede wszystkim na pojawiające się emocje. Ponieważ wszystko, co teraz zasilacie myślami i emocjami bardzo szybko będzie materializować się w  waszej rzeczywistości. Może być tak, że kiedy rano zdenerwuje was jakaś sytuacja, to już kilka godzin później możecie doświadczać nasilenie tego samego zjawiska, które wyprowadziło was z równowagi. Oznacza to, że wasza moc stwórcza wzrosła wielokrotnie.

Bierzcie to pod uwagę, kiedy wstajecie rano i kierujecie swoje myśli ku rozmaitym pojawiającym się sytuacjom. Im częściej i głośniej będziecie krzyczeć, że czegoś nie chcecie, tym więcej tego dostaniecie, ponieważ to wasze emocje kreują rzeczywistość. Skupiajcie się na tym, czego pragniecie, a nie na tym, czego nie chcecie, ponieważ tworzycie emocjonalne magnesy, które przyciągają do waszego życia to, co tymi emocjami zasilacie.

Dlatego człowiek, który zachwyca się z ogromną radością kwitnącymi drzewami i daje temu mnóstwo uwagi, będzie przyciągał do swojego życia mnóstwo sytuacji, w których będzie podziwiał piękne kwiaty, czy to żywe na drzewie, czy to na grządce albo też kwiaty malowane na obrazach, albo kwiaty czy inne piękne wzory pojawiające się w rozmaitych miejscach ludzkiej twórczości.

Natomiast człowiek, który będzie krzyczał, że czegoś nie chce, że czegoś sobie nie życzy, że na coś nie pozwala, będzie przyciągał jeszcze więcej tego, czego nie chce. Każde tupanie nogami w złości przeciwko czemuś, stwarza jeszcze więcej tego, przeciwko czemu się tupie. Koniecznie trzeba mieć tego świadomość, że żadna walka nie likwiduje tego, z czym się walczy.

To już wielki czas, by zrozumieć proces stwarzania. To emocje stwarzają, bez względu na to, czy określicie je jako pozytywne czy jako negatywne. One działają jak magnesy. Przyciągają do waszego życia mnóstwo tego, czym są zabarwione, czego dotyczą. Nie ma znaczenia, czy odczuwacie złość czy radość, jedno i drugie przyciąga do waszej rzeczywistości to samo, z taką samą siłą. Wybierajcie zatem mądrze. Wybierajcie to, czego pragniecie. Skupiajcie się na tym, co chcecie zmaterializować w waszej rzeczywistości.

Wszechświat się rozwarstwia. Staje się w tej chwili wielopoziomowy. To wy waszymi emocjami i waszymi wyborami lokujecie się w określonej warstwie wszechświata. Może to być dla was w pierwszej chwili niezauważalne. Ale w którymś momencie stanie się realnym doświadczeniem. Wybierajcie mądrze. Wybierajcie dobre, pełne miłości doświadczenia. Jesteście Stwórcami. Każdy z was jest stwórcą swojego życia i swojej rzeczywistości.

(spisała Bo Andrzejewska - kwiecień 2020)