Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Strachu

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

To, co ważne na ten moment, to skupić się na miłości bezwarunkowej, na radości, na pozytywnych emocjach. W pewien sposób to jest najbardziej skuteczne narzędzie do chronienia siebie, swojej energii, aury, przestrzeni. Wysokie wibracje tworzą pole energetyczne poprzez które nie może dotrzeć do człowieka żadna energia chorobotwórcza. Warto o tym pamiętać. Zwracać na to uwagę i pilnować wibracji, dbać o utrzymywanie wysokiej częstotliwości.

Lęk, który pojawia się w tym czasie jest rzeczą zupełnie naturalną. Warto dać sobie prawo do tego, by odczuwać strach o siebie, bliskich, sytuację na Ziemi. Zmiany, które teraz zachodzą będą niestety tym strachem okupione. Jednak warto też zdać sobie sprawę, że strach jest tylko iluzją.  Jest tylko emocją, poza którą można wyjść dzięki pozytywnym emocjom. Radość, miłość, skupianie się na rzeczach dobrych właśnie temu służą - wyjściu poza strach.

Strach jest jakością, która blokuje przepływ energii, dlatego warto mu się nie poddawać. Strach ściąga energię w dół i otwiera przestrzeń dla różnych niepomyślnych wydarzeń. Właśnie dlatego wszyscy nauczyciele dookoła mówią o konieczności utrzymywania wysokich wibracji, ponieważ one tworzą naturalną ochronę dla każdego człowieka, dla każdej istoty żyjącej. To jest to, co warto zrobić, czemu warto dać uwagę.

Wszystko jest w harmonii. I to, co się teraz wydarza jest częścią zmian zachodzących we wszechświecie i na Ziemi. Te zmiany finalnie okażą się dobre dla ludzi, będą przynosić lepszą jakość życia. Warto zaufać i poczekać cierpliwie do końca tych zmian, utrzymując w sobie jak najwięcej dobra i miłości.

Na Ziemi jest mnóstwo wrażliwych ludzi i mądrych nauczycieli, którzy teraz wspierają każdego człowieka swoimi przekazami, wykładami, nagraniami, medytacjami. Korzystajcie z tego, ile tylko można. Podnoście swoją energię, uwalniajcie się od strachu, wypełniajcie się miłością, wypełniajcie się radością i spokojem. To wszystko minie, to wszystko kiedyś się skończy i zacznie się nowe życie w zupełnie nowych jakościach, wypełnionych światłem, miłością, łagodnością. Ludzie nauczą się żyć naprawdę. Uczą się doceniać słońce za oknem, zieleń drzew, zapach kwiatów. Ludzie nauczą się cieszyć każdą chwilą spędzoną na łonie natury. Ważniejsze stanie się być niż mieć.

Zmiany które zachodzą na świecie, sięgają bardzo głęboko i trudno jest w krótkich słowach opisać to i przedstawić w sposób zrozumiały dla każdego. Ale to co najważniejsze, to nie zastanawiać się teraz nad tym, nie zagłębiać w to, nie analizować nie kombinować, która teoria spiskowa jest prawdziwa, a która nie. Skupić się na sobie, na swoich bliskich, na miłości do nich, cieszyć się tą miłością, tą bliskością każdego dnia. Na tyle, na ile można. Jeśli możesz kogoś przytulić, to go przytul.

O to chodzi w tym trudnym czasie, aby zobaczyć, co jest ważniejsze, że ta chwila bliskości w ramionach ukochanej osoby jest sto razy ważniejsza, niż wszystkie teorie spiskowe świata. Jeśli każdy człowiek będzie skupiał się na miłości do siebie, do innych, na tym co jest w nim dobre, świetliste, pełne miłości i piękna, to świat nabierze zupełnie innego wymiaru, ponieważ to ludzie tworzą świat. Każdy człowiek jest cegiełką budująca świat. Jeśli w każdym będzie miłość i zachwyt i radość, to świat stanie się miejscem wypełnionym miłością, radością i zachwytem i tylko o to chodzi.

(spisała Bo Andrzejewska - marzec 2020)