Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Źródle Światła

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

W każdym człowieku, w głębi jest Źródło Światła. Nie wysychające nigdy źródło pozytywnych wibracji, źródło dobrej energii, dzięki której można rozjaśnić każdą chwilę. Życie człowieka jest splecione z rozmaitych okoliczności, są dni jaśniejsze i dni pełne mroku. Są doświadczenia radosne, lekkie i przyjemne i są doświadczenia trudne, wymagające zrozumienia lekcji, które przynoszą. Tak czy owak życie człowieka nie bywa nieustającym pasmem miłej zabawy. Właśnie dlatego człowiek musi umieć odnaleźć w sobie swoją prawdziwą siłę, ponieważ dzięki tej sile potrafi przekształcić trudne doświadczenie w przygodę. Dzięki tej sile potrafi rozświetlić każdy mrok, który go otoczy.

Ta wewnętrzna moc, to wewnętrzne nie wygasające nigdy źródło Światła jest prawdziwą iskrą boskości w każdym człowieku. Jest ono rdzeniem ludzkiej istoty. Jest tym, od czego wszystko się zaczyna i do czego powraca. To źródło Światła daje człowiekowi nieograniczone możliwości, jeśli tylko człowiek nauczy się z niego czerpać.

Aby dotrzeć do tego źródła trzeba umieć przedrzeć się przez zewnętrzne warstwy skomplikowanych emocji. Emocji, które w gruncie rzeczy są iluzją, ponieważ są tylko odpowiedzią ego na sytuację, która jest niezgodna z oczekiwaniami. A przecież prawdziwa boska natura człowieka potrafi przyjąć i przetransformować wszystko, cokolwiek się pojawia. Nawet najtrudniejsze doświadczenie można obrócić w szczęśliwy zbieg okoliczności. Aby umieć to zrobić, trzeba odnaleźć swoją boską naturę i zjednoczyć się z nią. Trzeba sięgnąć do źródła w głębi swojej duszy i czerpać z niego pełnymi garściami. Najprościej podłączyć się do tego źródła poprzez pozytywne emocje, poprzez radość, śmiech, przez lekkość, przez dystans do wszystkiego, co pojawia się w zewnętrznym świecie.

Prawdziwą istotą człowieka jest nieśmiertelność, kochanie, doświadczanie, promieniowanie tym, Kim Jest w Istocie. I kiedy człowiek skupi się na tym Kim Jest Naprawdę, kiedy skupi się na swoim wewnętrznym promieniowaniu, może spokojnie z dystansem i uśmiechem wejść w codzienność. I zacznie dostrzegać w tej codzienności mnóstwo pięknych wartościowych chwil.

Ale to nie wszystko. Promieniując wewnętrznym spokojem, radością, boskością człowiek zaczyna przyciągać do swojej rzeczywistości coraz więcej i więcej, i więcej szczęśliwych chwil. Ponieważ ta zewnętrzna rzeczywistość jest tylko lustrem i kiedy człowiek dociera do tego swojego wewnętrznego źródła i zaczyna się w nim zanurzać, zaczyna wypełniać się Światłem, wówczas zewnętrzny świat również zaczyna rozświetlać się na wszystkie możliwe sposoby.

Oto prosta recepta na szczęście, na dobre życie. Dostępna dla każdego bez wyjątku. Ponieważ każdy nosi w sobie to niesamowite, magiczne źródło boskiej mocy, źródło Światła, które nie jest w istocie niczym więcej, jak źródłem bezwarunkowej miłości, radości i lekkości.

(spisała Bo Andrzejewska - marzec 2020)