Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Kochaniu

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Miłość jest Wszystkim Co Jest i zawsze w chwili wątpliwości, kiedy nie wiesz, co zrobić - kochaj. Po prostu kochaj. Jeśli potrafisz kochać, to jesteś w stanie zmieniać świat na lepszy. Jeśli potrafisz kochać, to jesteś w stanie uzdrawiać siebie i innych. Jeśli potrafisz kochać, to jesteś w stanie wykreować to wszystko, czego pragniesz. Miłość jest bowiem najdoskonalszą energią na świecie. I w gruncie rzeczy człowiek schodzi na Ziemię właśnie po to, aby tę umiejętność doprowadzić do perfekcji. Żeby nauczyć się kochać bezwarunkowo najpierw siebie, a następnie innych ludzi, zwierzęta, przyrodę.
Jeśli człowiek potrafi kochać, nie musi się niczego bać. Jest bezpieczny. Wszędzie tam, gdzie jest, znajdzie w sobie siłę i moc, aby uzdrawiać okoliczności, aby uzdrawiać swoje życie, a nawet uzdrawiać swoje ciało. Miłość jest najlepszym lekarstwem i nie są to tylko puste słowa, ponieważ miłość to określona jakość, określone uczucie, które niesie ze sobą wibracje. I tak jak promienie słońca niosą w sobie ciepło i światło, tak uczucie miłości niesie w sobie wibrację, która harmonizuje wszystko wokół człowieka i wszystko w jego wnętrzu.
Na poziomie subatomowym miłość porządkuje elektrony, porządkuje potem atomy aby komórki prawidłowo funkcjonowały. Na poziomie emocji wibracje, które niesie w sobie uczucie miłości, porządkuje odczuwanie, przynosi spokój, wycisza rozedrgane uczucia. Dzięki temu można dokładnie i namacalnie poczuć to wszystko, co przynosi ze sobą miłość. Człowiek, który tego doświadczył wie, że nie są to tylko lukrowane słówka, ale fakty.
I tak jak wiosną kwitnące drzewa niosą w powietrzu zapach kwiatów, którego nie można nie poczuć i któremu nie można zaprzeczyć, więc nikt nie mówi: "wydaje ci się, że pachnie", bo każdy czuje ten zapach - podobnie jest z tym pozornie ulotnym odczuwaniem miłości. To określona energia i częstotliwość, a więc i określone działanie. Jeśli podrzucisz kamień do góry, on spadnie na ziemię, bo działa tutaj prawo grawitacji. Jeśli odczujesz miłość, to ona zadziała w określony sposób na materię, z której się składasz i na materię, która cię otacza.
To są fakty, nie romantyczne mrzonki. Warto spróbować, warto na sobie doświadczać i eksperymentować z bezwarunkową miłością, właśnie po to, żeby odkryć jej niesamowitą moc i niesamowite możliwości. Rzeczą oczywistą jest, że dopóki człowiek nie osiągnie w tym biegłości, może i powinien stosować inne metody które uważa za właściwe dla siebie. Ale kiedy nauczy się naprawdę kochać, zrozumie, że ma ręce fantastyczne narzędzie, dzięki któremu życie staje się lepsze.
Człowiek schodzi na Ziemię dla miłości i do miłości został stworzony. Jest doskonałą materialną istotą, która potrafi na poziomie fizycznym czynić cuda tylko poprzez umiejętność kochania. To wielki dar.

 

(spisała Bo Andrzejewska - marzec 2020)